koniec (2:1)

12.05.2024, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • 33. kolo • Josef Ján Horký cz

Tipsport: 1.5 4.8 6.36

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:9. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:6. (23:50:22)
Je za námi zápas 33. kola francouzské Ligue 1 mezi Olympiquem Marseille a týmem FC Lorient. Druhá půle nenavázala na tu první v počtu branek a byla tedy mnohem chudší na góly. Viděli jsme v ní pouze jednu branku, a to z penalty z nohy gabonského útočníka Aubameyanga. Domácí si pohlídali vedení poté již i přes šance hostů dokázali pohlídat dvougólový náskok a zvítězit v konečném součtu 3:1. Pro rekapitulaci si připomeneme branky, které padly v prvním poločase. Nejprve se prosadil Aubameyang hlavičkou na zadní tyči, poté navyšoval na 2:0 s trochou štěstí kapitán Marseille Gigot a na 2:1 v první půli snižoval Benjamin Mendy po chybné rozehrávce domácích. Domácí Marseille si tak tedy připisuje další tři body a v tabulce se dostává na 8. místo. Ode mě to bude vše, budu se na vás těšit zase někdy u evropského fotbalu. Mějte se hezky a do té doby na počtenou!

90+7

90+7

Do zakončení se dostal Dieng, ale jeho střela z voleje letěla hodně daleko od cíle.

90+7

Lorient se ubránil a vyjíždí na útočnou polovinu.

90+6

Eohový kop domácích.

90+6

Žliutá karta pro Murilla za faul zezadu.

90+5

Pierre-Emerick Aubameyang se znovu dostal do zakončení, ale tato přízemní střela neohrozila branku hostů.

90+3

Aubameyang byl v offsidu a Lorient bude rozehrávat z vlastní šestnáctky.

90+2

Faul Abergela zezadu a žlutá karta pro tohoto hráče hostujícího celku.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90

Zpoza vápna střílel Jean Onana, ale ani tato střela neohrozila branku a skóre se nemění.

88

A nebyl od toho daleko! Badredine Bouanani hlavičkoval kousíček před brankou, ale jeho zakončení neskončilo v brance ani branku neohrozilo.