04.07.2024, 11:00 • Stadion Miejski, Gliwice • Matyáš Kotlan cz

65

65. KĄDZIOR - 2:1

65

Gliwice právě vstřelily branku!
První vážnější moment druhé půle končí gólem! Zbytečně vyrobený nepřímý kop za hranicí vápna rozehrával Piast fantasticky. Po šlápnutí balónu vypálil okolo zdi svou levou nohou DAMIAN KĄDZIOR a zakroutil hrací předmět na zadní tyč. Jiří Ciupa i přes velkou snahu na balón nedosáhl. – 2:1.

34

34. FELIX - 1:1

34

Piast neproměněná penalta mrzet nemusí! Po odvráceném rohu nastala rychlá kombinace, jenž došla až do velkého vápna. Zde efektivní kličku provedl JORGE FELIX a tvrdým pokusem pod břevno nedal Knoblochovi šanci na úspěch. – 1:1.

26

26. EZEH - 0:1

26

Karviná právě vstřelila branku!
Český celek míří po vyrovnaném úvodu do vedení! Po chybné rozehrávce Piasu dostal přihrávku od Bergqvista do špeku Denny Samko. S obtížnou situací si poradil a na hraně ofsajdu vyslal do úprku LUCKYHO EZEHA. Nigerijský útočník běžel od půlky sám na Placha, kterého překonal přízemní střelou okolo jeho nohy. – 0:1.

2:1

Góly: 34. Felix, 65. Kądzior – 26. Ezeh

Karty:   33. Raspopović (KAR), 64. Ezeh (KAR)

Nepremenená penalta: 33. Felix (PIA), brankár Knobloch zneškodnil

Piast Gliwice: I.poločas: Plach – Mokwa, Mosór, Czerwiński, Leśniak – Tomasiewicz, Kostadinov – Szczepański, Felix, Ameyaw – Piasecki II.poločas: Szymański – Pyrka, Reiner, Munoz, Drapiński – Karbowy, Kaput – Chrapek, Mucha, Kądzior – Kirejczyk
Tréner: Aleksandar Vuković

MFK Karviná: Knobloch (46. Ciupa) – Raspopović, Svozil, Bergqvist, Fleišman – Planka, Moses – Memić, Samko, Regáli – Ezeh
Tréner: Martin Hyský