FK Železiarne Podbrezová – FC Zbrojovka Brno

5:2

koniec (1:2)

06.07.2024, 11:00 • Zelpo Aréna, Podbrezová • Matej Kubove (@Matej Kubove)

Podbrezová predviedla skvelý druhý polčas, v ktorom dominovala herne a hlavne gólovo, keďže sa presadila až štyrikrát. Nakoniec je z toho jej výhra 5:2. (12:48:32)

90+0

86

86. Juritka (POD) - 5:2

86

Podbrezová dala gól!
PETER JURITKA dostal prihrávku do pokutového územia, razom bol sám pred gólmanom a nepomýlil sa, čím podľa všetkého korunuje víťazstvo domácich.

84

Grešák centroval po rozohrávke rohu na krátko, našiel iba futbalistov súpera, no protiútok z toho nebol.

83

Veľmi pekná kombinácia Podbrezovej na pravom krídle priniesla center do pokutového územia, ten bol zablokovaný.

80

Zdá sa, že je všetko v poriadku. Momentálne sa Kambi snažil získať loptu na útočnej polovici, ale zastavil ho faul.

77

77. Depetris (POD) - 4:2

77

DAVID DEPETRIS strieľa svoj druhý gól v zápase, keďže dostal prihrávku za obranu a išiel sám na kasu. V zakončení si počínal rutinérsky.

75

V závere stretnutia nás obmedzujú menšie technické problémy. Verme, že to bude čoskoro v poriadku.

70

Dvadsať minút do konca riadneho hracieho času v tomto zápase. Uvidíme ešte nejaký gól?

69

69. Depetris (POD) - 3:2

69

K pokutovému kopu sa postavil DAVID DEPETRIS a strelou do stredu brány otvoril skóre.

68

Žltá karta pre tím FC Zbrojovka Brno (Hamza).

67

Po ruke Hamzu získala Podbrezová pokutový kop.

66

V druhom polčase hra nemá až také tempo a nasadenie ako v tom prvom, preto sledujeme opticky slabší futbal.

64

Švancara sa dostal k strele z mierneho uhlu, ktorú smeroval k bližšej tyči. Tam však bol pripravený Danko.

63

Kambi vyhral hlavičkový súboj v strede poľa, následne prišla snaha Oravca poslať dlhý pas za obranu, čo nevyšlo.

62

Hostia sa dostali do pokutového územia a prišiel aj zaujímavý center na zadnú tyč, ale všetko veľmi dobre prečítal Kambi.

5:2

Góly: 1. Yirajang, 51. Chyla, 69. Depetris (pen.), 77. Depetris, 86. Juritka – 10. Potočný, 21. Potočný

Karty:   55. Grešák (POD) – 37. Sváček (BNO), 68. Hamza (BNO)

FK Železiarne Podbrezová: Danko – Mielke, Mrva, Galčík, Koštrna, Smékal, Paraj, Yirajang, Faško, Sanusi, Masaryk
Náhradníci: Bajza – Oravec, Chyla, Grešák, Talakov, Depetris, Bajtoš, Kambi, Juritka

Tréner: Roman Skuhravý

FC Zbrojovka Brno: Sváček – Šural, Štepánek, Nový, Pernica, Janetzký, Smejkal, Kubr, Potočný, Matekovič, Kronus
Náhradníci: Hložánek, Mucha – Endl, Polák, Večeřa, Foster, Jambor, Hamza, Švancara, Granečný, Toman, Mičuda, Alijagič, Text, Řezníček

Tréner: Jaroslav Hynek

Rozhodca: Erik Gemzický