Liga majstrov

Shamrock Rovers – Víkingur Reykjavík

2:1

koniec (2:0)

16.07.2024, 21:00 • Tallaght Stadium, Dublin (ENG) • Predkolo • Info o zmenách stavu (Jakub Holínka) cz

Tipsport: 3.07 3.04 2.55

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:8. (23:16:23)
Je dobojováno. Shamrock se v 1. poločase dostal do dvougólového vedení zásluhou branek Johhny Kennyho. Hosté ve 2. poločase přidali a byli lepším týmem, podařilo se jim však pouze snížit díky trefě střídajícího Nikolaje Hansena. Tentýž hráč mohl v samém závěru poslat duel do prodloužení, z pokutového kopu ale pouze orazítkoval tyč a dál tak jde Shamrock Rovers.
Ve 2. předkole čeká na irský tým pražská Sparta! Ta bude ve dvojzápase favoritem.