2:1

koniec (0:0)

18.07.2024, 18:00 • Info o zmenách stavu (Filip Kosnáč)

Tipsport: 2.27 3.88 2.6

Žilina prehrala generálku pred začiatkom novej sezóny Niké ligy, keď maďarskému klubu Debrecín podľahla 1:2 a o jediný gól slovenského tímu sa postaral v závere Hranica, ktorý len skorigoval stav. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera! (20:35:55)

46

V úvodnom polčase zápasu medzi Debrecínom a Žilinou gól, pričom v jeho závere dostali po jednej červenej karte obe mužstvá, a tak druhý polčas bude o to zaujímavejší.

45

1

Z tohto zápasu Vám prinesieme informácie o zmenách stavu!
Vitajte pri sledovaní prípravného futbalového zápasu, v ktorom si MŠK Žilina zmeria sily s maďarským klubom DVSC Debrecín. Pre Žilinu pôjde už o posledný prípravný zápas a generálku pred budúco týždňovým ostrým štartom Niké ligy. Príprava však štvrtému tímu uplynulého ročníka Niké ligy zatiaľ príliš nevychádza, keďže "Šošoni" v nej vyhrali iba jeden zápas s Košicami, ale okrem toho si pripísali až štyri prehry a jednu remízu. Dnes si tak určite budú chcieť napraviť chuť a pokúsia sa naladiť víťazne pred štartom novej sezóny.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.