Zlaté Moravce – Podbrezová 1:1
15:00, koniec
Žilina – Skalica 1:0
15:00, koniec
Ružomberok – Michalovce 1:0
15:00, koniec
L. Mikuláš – Trnava 1:2
15:00, koniec
Ostrava – Jablonec 1:2
15:00, koniec
Zlín – Teplice 2:1
15:00, koniec
Liberec – Slovácko 0:1
15:00, koniec
Slavia – Brno 2:0
18:00, koniec
Prešov – Trebišov 2:0
10:00, koniec
Humenné – Poprad 3:2
11:00, koniec
Karviná – Košice 3:1
13:30, koniec
Al Ahly – Flamengo 2:4
16:25, koniec (3)
Real Madrid – Al Hilal 5:3
20:00, koniec (Fin)
West Ham – Chelsea 1:1
13:30, koniec
Arsenal – Brentford 1:1
16:00, koniec
Crystal Palace – Brighton 1:1
16:00, koniec
Fulham – Nottingham 2:0
16:00, koniec
Leicester – Tottenham 4:1
16:00, koniec
Southampton – Wolverhampton 1:2
16:00, koniec
Bournemouth – Newcastle 1:1
18:30, koniec
Almería – Real Betis 2:3
16:15, koniec
Sevilla – Mallorca 2:0
18:30, koniec
Valencia – Bilbao 1:2
21:00, koniec
Bayern – Bochum 3:0
15:30, koniec
Brémy – Dortmund 0:2
15:30, koniec
Freiburg – Stuttgart 2:1
15:30, koniec
Hoffenheim – Leverkusen 1:3
15:30, koniec
Mainz – Augsburg 3:1
15:30, koniec
Lipsko – Union Berlín 1:2
18:30, koniec
Empoli – Spezia 2:2
15:00, koniec
Lecce – AS Rím 1:1
18:00, koniec
Lazio – Bergamo 0:2
20:45, koniec
Śląsk – Korona 1:1
15:00, koniec
Wisła Pł. – Lech Poznań 0:1
17:30, koniec
Jagiellonia – Pogoń 2:0
20:00, koniec
NY Rangers – Seattle 6:3
01:00, koniec
Columbus – Toronto 0:3
01:00, koniec
Chicago – Arizona 4:3
02:30, koniec po predl.
Anaheim – Pittsburgh 3:6
04:00, koniec
Detroit – Vancouver 5:2
18:00, koniec
Buffalo – Calgary 2:7
18:30, koniec
Ottawa – Edmonton 3:6
18:30, koniec
Montreal – NY Islanders 4:3
18:30, koniec po predl.
Philadelphia – Nashville 1:2
18:30, koniec po predl.
Dallas – Tampa Bay 1:3
19:00, koniec
Boston – Washington 1:2
21:30, koniec
Česko – USA 1:2
11:30, koniec
Švajčiarsko – Česko 2:3
13:00, koniec
Švédsko – Česko 2:5
16:00, koniec
Sokolov – Litoměřice 6:4
17:00, koniec
Šprint mužov 10 km, Oberhof
14:30, koniec udalosti • Víťaz: J. T. Bø
Zjazd žien, Courchevel
11:00, koniec udalosti • Víťazka: J. Fluryová (SUI)
Tayo Odunjo - Lukas Cruz
18:05, koniec udalosti • Víťaz: Cruz
Marek Bartl - Kevin Hangs
18:45, koniec udalosti • Víťaz: Bartl
Vladimír Lengál - Cem Kuyumcuoglu
19:05, koniec udalosti • Víťaz: Lengál
Vlasto Čepo - Hector Lombard
19:35, koniec udalosti • Remíza
Hatef Moeil - Wallyson Carvalho
20:30, koniec udalosti • Víťaz: Moeil
Ronald Paradeiser - Vlado Šikić
21:05, koniec udalosti • Víťaz: Paradeiser
Rafael Xavier - Pavol Langer
21:25, koniec udalosti • Víťaz: Langer
Losene Keita - Samuel Bark
22:05, koniec udalosti • Vítěz: Keita
Alexander Poppeck - Martin Zawada
22:30, koniec udalosti • Víťaz: Poppeck
Christian Jungwirth - Neves Denilson de Oliveira
23:20, koniec udalosti • Vítěz: Jungwirth
A. Potapovová – M. Vondroušová 2:1
14:08, koniec | 6:1, 6:7 (4), 6:3 (SF)
C. Ilkel – Z. Kolář 0:2
11:09, koniec | 2:6, 3:6 (SF)