Play-off CCM extraligy (CZE)

HBC Kladno – HBC Pardubice

3:1

koniec (0:1, 3:0, 0:0) Stav série: 1:0

09.05.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Semifinále • Viktor Sandev cz

Máme tu konec. Kladenští nakonec udrželi dvoubrankový náskok z druhé třetiny a zaslouženě vítězí v první semifinálové bitvě. Já se tímto s Vámi loučím a srdečně Vás zvu ke sledování zítřejšího druhého semifinále, které začíná také v 11:00, Brzy na viděnou. (12:46:47)

45:00

44:31

Hosté hráli bez brankáře a Hnízdila zastavil Bílý, který je nakonec vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

44:16

Pardubice si vybírají oddechový čas.

44:16

Zakázané uvolnění domácích, tohle už asi hosté nestihnou.

43:43

Hostům se trvale nedaří udržet útočné pásmo.

42:44

Hosté to nyní překombinovali a dostali se s míčkem k mantinelu.

42:09

Zakázané uvolnění Pardubic.

41:45

Rána Pospíšila je hodně nepřesná.

41:14

Bekhend Ogurčáka zapadl do výstroje Smékala.

40:34

Vhazuje se ve středním pásmu.

40:21

Bekhend Schnaubelta zastavuje tyčka!

39:57

Po svižné ráně z pravé strany znovu velmi dobře zasahuje Smékal.

39:38

Mašík nyní odchází značně otřesen na střídačku.

39:38

Smékal znovu zasahuje. Domácí mají otěže tohoto duelu pevně ve svých rukách a kráčí k první semifinálové výhře.

39:08

Štěpánik místo střely volil přihrávku, to ale nebylo nejšťastnější řešení.

38:38

Příhoda se snažil prosadit z úhlu, ale na Smékala nevyzrál.

38:14

37:54

Střela Mašíka z dálky je nepřesná.

37:36

Pardubice rozehrávají zpoza vlastní branky.

3:1

Góly a asistencie: 17. Kohout (Soukup), 20. Štěpánik (Špaček, Příhoda), 30. Příhoda (Hnízdil) – 15. Gabriel (Bílý)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Příhoda, Soukup, Dědič, Šícha, D. Hnízdil, Štěpánik, Špaček, Šrámek, Nosek, Pražák, Ogurčák, Kohout, Schnaubelt, Šťastný, Pospíšil

HBC Pardubice: Smékal (Stárek) – Filip, Mokříž, Mašík, Pecina, Kamaryt, Ryba, Urbanec, Bílý, Gabriel, Česák, Ihgršt, Petrič, Skřivánek, Válek. Merta, Förstl, Kunc

Rozhodca: Gráca – Kovarník