Play-off CCM extraligy (CZE)

HBC Kladno – HBC Pardubice

3:1

koniec (1:1, 0:0, 2:0) Stav série: 2:0

10.05.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Semifinále • Viktor Sandev cz

Dnešní utkání je u konce, obě mužstva si po utkání ani nepodala ruce. Kladno stejně jako ve včerejším zápase prohrávalo, nicméně ještě v první třetině vyrovnalo a o svém druhém semifinálovém vítězství rozhodlo z kraje třetí třetiny. K postupu do finále mu tak stačí jediná výhra ze tří zápasů. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (12:49:17)

45:00

44:49

Bekhend Šťěpánika úspěšný nebyl.

44:09

Vhazuje se v útočném pásmu Pardubic, utkání se už zřejmě dohraje v klidu.

43:39

Urbanec je vyloučen za nadměrnou hrubost a gólman Jirotka dostává stejný trest 5 + do konce utkání, místo něj tak musí do branky Hájek, který už je připraven.

43:39

Tak a pozor! Emoce začaly planout stále více a nyní jsme se dočkali hromadné potyčky, do které se mimo jiné zapojil i domácí gólman Jirotka. Vzduchem prolétlo několik pěstí, Schnaubelt ležel značně otřesen a několik okamžiků se nemohl zvednout ze hřiště. Bude se hromadně vylučovat, i tohle bohužel patří k play-off hokejbalové extraligy!

43:22

Šícha trefil Schnaubelta, následně přerušuje hru Stárek.

42:30

Hosté nyní složitou situaci před Stárkem přečkali.

41:52

41:44

Jirotka zkrotil ránu z dálky a poté schoval míček do lapačky.

41:29

Vhazovat se bude ve středním pásmu blíže brance Kladna.

40:52

Míček je znovu za brankou Pardubic-

40:21

Kladnu se teď podařilo vyhodit.

39:51

Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Daniel Hnízdil.

39:51

Dalekonosné nahození chytá Jirotka do lapačky-

39:31

Pražák míček nedoběhl, je z toho zakázané uvolnění.

39:05

Dobrá rána Kudely jde těsně vedle Stárkovy svatyně.

38:41

Po zakázaném uvolnění se vhazuje v obranném pásmu Pardubic.

38:18

38:12

Jirotka musel řešit složitou situaci, míček má pod svou lapačkou.

3:1

Góly a asistencie: 11. Pražák (Ogurčák), 34. Šrámek (Kudela, Nosek), 36. Příhoda (Dědič) – 11. Merta (Mašík, Česák)

HBC Kladno: Jirotka (44. Hájek) – Pospíšil, Kudela, Příhoda, Soukup, Dědič, Šícha, Jelínek, Štěpánik, Špaček, Hnízdil, Nosek, Šrámek, Pražák, Schnaubelt, Ogurčák, Kohout, Vondrák, Šťastný

HBC Pardubice: Stárek (Smékal) – Filip, Mokříž, Mašík, Pecina, Tajovský, Ryba, Urbanec, Bílý, Gabriel, Česak, Ihgršt, Petrič, Skřivánek, Válek, Merta, Förstl, Kunc

Rozhodca: Danylec – Pečený