Ligue 1 McDonald’s

HSC Montpellier – Angers SCO

0:2

koniec (0:1)

08.08.2015, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • 1. kolo • Aleš Pur (@PurAles) cz

Fortuna: 1.76 3.4 5.6

88

Druhá změna hostů. Odchází Gilles Sunu, závěrečné minuty si zahraje Pierrick Capelle.

69

Poslední střídání Montpellier. Trávník opustil Joris Marveaux, nahradil jej Mamadou N'Diaye.

58

Střídání domácího týmu, Souleymane Camara má splněno, místo něj jde na trávník Steve Mounié.

56

Hosté udělali změnu, dohrál Billy Ketkeophomphone, místo něj se představí Slimane Sissoko.

46

Domácí tým udělal do druhého poločasu jednu změnu, odstoupil Paul Lasne, místo něj se do hry dostal Kevin Bérigaud.