Ruská Premier Liga

FK Kubaň Krasnodar – Zenit Petrohrad

2:2

koniec (1:1)

17.10.2015, 15:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • 12. kolo • Martin Penker cz

Fortuna: 4.65 3.55 1.8

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:27:35)
Zákroky brankáře: Michail Keržakov – 3
Zákroky brankáře: Alexandr Bělenov – 4
Dnešní utkání je za námi. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, a tak remíza 2:2 je zasloužená a vyhovující pro oba týmy. První branka dnešního utkání padla už ve 3. minutě, když se dokázal prosadit Xandão. Hosté dokázali ve 44. minutě vyrovnat po brance Dzjuby. V 54. minutě se hosté dokonce dostali do vedení pro krásné brance Šatova. Domácí to však nevzdali a v 64. minutě dokázal vyrovnat Melgarejo. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 41% – 59%
Střely celkem: 12 – 10
Střely na branku: 5 – 6

90+3

90+3

Míč se od rohového praporku dostal ve vápně k Dzjubovi, ten ho však nedokázal poslat mezi tři tyče.

90+3

Hosté však budou zahrávat ještě rohový kop.

90+3

Už nám běží poslední nastavená minutka a rozhodčí tak za malou chvíli dnešní utkání ukončí.

90+2

Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Právě se nám rozběhla poslední minutka zápasu.

89

Hostům se nyní sice podařilo vstřelit branku, Tkačuk však dorážel míč do odkryté branky z ofsajdové pozice, a tak tato branka nemůže být uznána.

88

Baldé nyní dostal skvělou přihrávku za obránce, Keržakov však proti němu dobře vyběhl a Baldého následný pokus skvěle vyrazil mimo vápno.

87

Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.

85

Rjazancev se nyní dostal ke střele z hranice vápna, míč však po jeho střele končí pouze uprostřed branky, kde stál připravený Bělenov.

84

Hosté střídají. Hřiště opouští Šatov a místo něj nastupuje Tkačuk.

83

Domácí střídají. Hřiště opouští Tkačjov a místo něj nastupuje Aršavin.

81

Šatov nyní dostal skvělou přihrávku do vápna od jednoho ze svých spoluhráčů, svým následným střeleckým pokusem však nedokázal prostřelit vyběhnutvšího Bělenova.

2:2

Góly: 3. Xandão (Chubulov), 64. Melgarejo (Manolev) – 44. Dzjuba (Hulk), 54. Šatov (Danny)

Karty:   29. Manolev (KUK), 31. Chubulov (KUK) – 35. Neto (PET), 67. Hulk (PET), 77. Jusupov (PET)

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:11.

FK Kubaň Krasnodar: Bělenov (C) – Manolev, Xandão, Armaš, Bugajev – Rabiu, Kulik (12. Tlisov) – Tkačjov (83. Aršavin), Chubulov (62. Baldé), Ignatěv – Melgarejo.
Náhradníci: Frolov, Chajkin – Kleščenko, Baldé, Aršavin, Karetnik, Jakuba, Konovalov, Tlisov, Pavljučenko.

Zenit Petrohrad: M. Keržakov – Neto, Lombaerts, Aňukov – Jusupov, Danny (C), Javi García (46. Rjazancev), Witsel – Hulk, Dzjuba, Šatov (84. Tkačuk).
Náhradníci: Lodygin, Malafejev – Bogajev, Rjazancev, Zinkov, Tkačuk, Dolgov, Jevsejev, Vjatkin.

Rozhodca: Eskov