Liga majstrov

FC Sevilla – Manchester City

1:3

koniec (1:3)

03.11.2015, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla • 4 • Skupina D • Roland Hric (@rolandhric)

Fortuna: 2.6 3.3 2.6

Druhý polčas nepriniesol žiaden gólový moment a Citizens si dokráčali k postupu do osemfinále. Domácim ostáva boj o Európsku ligu, ktorú vlani vyhrali a určite budú pachtiť po obhajobe. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a pozývam Vás sledovať zajtrajšie zápasy skupinovej fázy Ligy Majstrov. (22:42:52)

90+4

90+4

Vincent Kompany sa vybral dopredu a skúsene si vypýtal faul.

90+3

Stále sledujeme ten istý obraz. Sevilla drží loptu a hostia s vidinou postupu do vyraďovacej fázy bránia čo to dá.

90+1

Domáci držia loptu na svojich kopačkách a vyzerá to tak, že sa už zmierili s prehrou.

90

Nad rámec riadneho hracieho času hlavný arbiter pridal štyri minúty.

89

Martin Demichelis putuje na trávnik a v úplnom závere zápasu nahradí Fernandinha.

89

Po súboji s Krychowiakom ostáva na zemi Fernandinho, ku ktorému prišli kluboví lekári.

88

Zverenci Manuela Pellegriniho kontrolujú priebeh hry s loptou na svojich kopačkách.

87

Krychowiak sa opäť stretol v súboji s Yayom Tourém a zase sa previnil faulom.

86

Strelec posledného góla, ktorým zvyšoval na 3:1, Bony Wilfired končí v dnešnom zápase. Na trávnik prichádza po dlhej dobe zdraví Fabian Delph.

85

A opäť Trémoulinas.... a opäť v ofsajde...

84

Sagna po Immobileho centri odkopol loptu za postrannú čiaru.

84

Do konca stretnutia ostáva približne desať minút, keď zarátame aj nadstavený čas. Loptu majú vo svojej moci hráči domáceho celku.

83

Citizens sa snažia kombináciou na istotu naťahovať čas a získať každú sekundu k dobru.

82

Bonyho strelu z dobrej pozície zblokoval Rami. Po Krychowiakovom odkope ostávajú pri lopte hostia.