1 Ofsajdy 2
3 Zákroky brankárov 1
10 Fauly 13
1 Žlté karty 3
V dnešnom zápase sme videli priemerný futbal, ktorý nakoniec skončil pozitívnym výsledkom pre domáci tím, ktorý sa ešte v 1. polčase dostal do vedenia po góle Ki Song-junga. West Bromwich Albion v druhom polčase zvýšil ofenzívnu aktivitu ale vytúženého gólu sa nakoniec nedočkal. Výsledok 1:0 je troška nezaslúženým pre tím hostí, viac by sa zápasu hodila remíza.

90+6

90+5

Rickie Lambert (West Brom) sa dopustil útočného faulu, k lopte sa dostanú hráči súpera.

90+4

Craig Dawson (West Brom) nasmeroval center do pokutového územia, ktorý obrana súpera pohotovo odvracia.

90+3

Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Leon Britton, prichádza Jonjo Shelvey.

90+2

Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Wayne Routledge, prichádza Modou Barrow.

90+1

Rozhodca pridá zápasu ešte 4 minúty.

90

Saido Berahino (West Brom) vyslal center do pokutového územia, ktorý skončil len na defenzíve súpera.

88

Neil Taylor (Swansea) skúšal nájsť spoluhráča prihrávkou za obranu ale obrana súpera, jeho úmysel prečítala.

87

Dnešné stretnutie sleduje 20 789 divákov.

86

Žltú kartu dostáva Ángel Rangel (Swansea City).

86

Žltú kartu dostáva Callum McManaman (West Bromwich Albion).

84

Hráči West Bromwich si teraz vymieňajú krátke prihrávky na polovici súpera.

82

Stephane Sessegnon (West Brom) sa rozhodol rozohrať rohový kop nakrátko.

81

Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Claudio Yacob, prichádza Callum McManaman.

81

Stephane Sessegnon (West Brom) nasmeroval prihrávku do pokutového územia, ktorú ale defenzíva domáceho tímu odvracia na rohový kop.