Anglická Premier League

Liverpool FC – Arsenal FC

3:3

koniec (2:2)

13.01.2016, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • 21. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove)

: 2.8 3.45 2.9

Z pohľadu fanúšikov:

Liverpool FC: "Asi zaslúžená remíza, ale za prvý polčas by sme si zaslúžili vyhrať. Bod je však dobrý."

Arsenal FC: "Ukázali sme kvalitu, ale škoda toho gólu z 90.minúty. Súper bol o niečo lepší, Bentekeho príchod oživil hru." (23:05:37)
Je koniec, body sa delia. Ťažko povedať, kto môže byť spokojnejší. Liverpool viedol a mal to dobre rozohrané, no paradoxne to bol práve on, kto zachraňoval aspoň bod v úplnom závere. Striedajúci Joe Allen to však trafil parádne. Vyrovnával tak na 3:3 po tom, čo sa v druhom polčase ešte pred ním presadil Giroud. Debut za LFC si odkrútil stopér Steven Caulker, na pozícií útočníka.

90+3

90+3

Man of the match: Olivier Giroud

90+3

Liverpool chce stav ešte dokonca otočiť a preto je pri lopte Firmino. Jeho pas do šestnástky však ostal bez pochopenia.

90+1

Giroud pri pokuse chytiť loptu na ihrisku vletel do divákov, odkiaľ ho za ramená vyťahujú dvaja ochrankári. Wenger zataiľ nechápe, prečo už jeho Arsenal nevyhráva.

90+1

Nadstavujú sa 3 minúty.

90

90. Joe ALLEN - 3:3

90

Liverpool dal gól!

Eufória na Anfielde, Klopp beží ako zmyslov zbavený! Striedajúci JOE ALLEN napriahol nádherne z voleja po sklepnutí od Bentekeho. Neskoro ho dostúpil Arteta a Čech nemal šancu.

90

Alberto Moreno to zobral na seba a z dobrej pozície napálil len do múru.

89

Príchodom Caulkera do útoku sa tak bude sila LFC sústreďovať asi do vzduchu, aj keď teraz Clyne získal priamy kop na Koscielnym blízko šestnástky Petra Čecha po akcii po zemi.

88

Caulker sa však zaradil na hrot a už beží sa sklepnutou loptou od Bentekeho. Clyneov center následne neprešiel.

88

Zaujímavý ťah Kloppa. Caulker, čiže stopér, za Lallanu, čiže krídlo. Liverpool prehráva 2-3 btw.

88

Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Adam Lallana, prichádza Steven Caulker.

87

Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Mesut Özil, prichádza Mikel Arteta.

86

Center bol až príliš dlhý a nechytil ho ani Touré, ktorý za loptou bežal na druhú stranu.

86

Ibe si to nasmeroval sprava do stredu, odkiaľ aj vypálil. Blok hráčov Arsenalu znamená roh.

85

Posledných päť minút a Liverpool na domácej pôde, aj keď je lepší, prehráva 2-3. Dokáže s tým niečo urobiť?