Tottenham Hotspur – Leicester City

0:1

koniec (0:0)

13.01.2016, 21:00 • White Hart Lane, London • 21. kolo • Patrik Saloky

Zápas v Londýne sa skončil. Druhý polčas priniesol obrovský tlak Tottenhamu, ale domáci sa nedokázali presadiť, zahodili veľké príležitosti a nakoniec si z dnešného súboja neodnesú ani bod. O výhre Leicesteru rozhodol v 83. minúte Huth, ktorý po rohovom kope prekonal brankára Llorisa, a zabezpečil hosťom dôležité víťazstvo.
To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:54:09)

90+5

90+5

Rozhodca nadstavil ešte minútu, ale domáci sa stále nevedia dostať pred 16ku Leicesteru.

90+4

Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Domáci smerujú do poslednej akcie.

90+3

Domáci sa predsa len podarilo dostať na útočnú polovicu, ale Alderweireldov center bol mimoriadne nepresný, a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop od brány Leicesteru.

90+2

Prebieha už druhá nadstavená minúta, a hráči Tottenhamu sa stále nemôžu dostať z vlastnej polovice.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Mahrez, a nahradí ho Dyer.

90

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Dier, a nahradí ho Onomah.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Hostia budú zahrávať priamy kop v strede ihriska.

89

Akcia Leicesteru nebola úspešná, pretože Drinkwater nenašiel v 16ke Tottenhamu žiadneho spoluhráča, a lopta skončia za čiarou.

88

Domáci sú so všetkými hráčmi na polovici Leicesteru. Lopta smerujúca do 16ky Leicesteru však končí v rukaviciach brankára Schmeichela, a hostia získavajú ďalšie sekundy.

87

20-10 to je celkový počet striel v dnešnom zápase. 15 z nich mierilo do priestoru brány Leicesteru, a 7 do priestoru brány Tottenhamu. Momentálne je hra prerušená, pretože domáci gólman smeruje rozohrať loptu po ofsajde Leicesteru.

86

Leicester šikovne zbiera cenné sekundy odkopávaním lopty za postrannú čiaru.

85

Domáci už nemajú veľa času na odpoveď. Teraz už musia všetky svoje sily vrhnúť do útoku.

83

83. Robert HUTH - 0:1

83

Leicester City dáva gól! Neuveriteľné! Hostia sa dostávajú do vedenia po góle z rohového kopu. Lopta od Fuchsa našla v 16ke domáceho tímu ROBERTA HUTHA a ten ju poslal do siete.

83

Hráči Leicesteru si môžu na chvíľu vydýchnuť, pretože po ojedinelej akcii budú zahrávať rohový kop z pravej strany.