Anglická Premier League

Chelsea FC – West Bromwich Albion

2:2

koniec (1:1)

13.01.2016, 20:45 • Stamford Bridge, London • 21. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV)

Je koniec! Stretnutie medzi domácou Chelsea a Albionom víťaza nemalo a to napriek tomu, ze domáci hráči dvakrát v zápase viedli. Vedenie sa ujali zásluhou Azpilicuetu a vlastného gólu McAuleyho. Tesne pred koncom prvého polčasu ale vyrovnal krásnou strelou Gardner a na konečných 2-2 skóre uzavrel taktiež presnou strelou záložník McClean.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň, Rastislav Štrauch, onlajny.eu (22:40:54)

90+6

90+3

Ztoho ale nedokázali hostia vyťažiť nič mimoriadne a tak sa bude tento duel zrejme už len dohrávať.

90+2

Skvelá práca Dawsona, vybojoval rohový kop pre svoj tím.

90+1

Rozhodca nastavuje k tomuto stretnutie ešte päť minút!

89

Dokonca stretnutia ostávajú už len posledné dve minútky plus nejaké to nadstavenie, domáci sú zrejme z vyrovnanie v šoku, čo je vidieť na ich momentálne predvedenej hre.

86

86. James McClean (WBA)

86

West Bromwich Albion dal gól!
Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou! K lopte a po rýchlo rozohranej štandartke dostal MCCLEAN a jeho strela pravačkou končí v ľavej časti siete Courtoisa! 2-2.

85

Žltú kartu dostáva César Azpilicueta (Chelsea FC).

84

Fletcher preniesol hru na ľavú stranu kde z prvej centroval Dawson, výborne sa ale vrátil Oscar a loptu odvrátil.

83

Zouma faulovaný Berahinom, lopta pre Chelsea.

82

Nádherná individuálna akcia Kennedyho, ten sa dostal cez dvojicu protihráčov a vypálil z naozaj úctihodnej vzdialenosti, škoda, že jeho strele chýbal meter a bolo by ztoho dvojgólové vedenie domáceho tímu.

81

Ani Berahinova strela gólmana Chelsea príliš neohrozila, ten bol pripravený a jeho pokus ľahko spacifikoval.

80

Hráči hostí držia loptu na vlastnej polovici a zakladajú ďalšiu útočnú akciu, dočkáme sa vyrovnania?

79

Z priameho kopu to skúsil z veľkej vzdialenosti Zouma, jeho delovka ale letí úplne mimo brány.

78

Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Cesc Fàbregas, prichádza Nemanja Matić.

78

Costa faulovaný McAuleym, lopta tak ostáva na kopačkách hráčov Blues.

77

Obrovská príležitosť Diega Costu, ten sa dostal do koncovky ale tentokrát mu zabránil v skórovaní parádny zákrok Myhilla.

76

Dokonca zápasu ostáva ešte niečo cez desať minút riadnej hracej doby, podarí sa domácim udržať jednogólový náskok?