Tottenham Hotspur – Leicester City

0:1

koniec (0:0)

13.01.2016, 21:00 • White Hart Lane, London • 21. kolo • Patrik Saloky

Zápas v Londýne sa skončil. Druhý polčas priniesol obrovský tlak Tottenhamu, ale domáci sa nedokázali presadiť, zahodili veľké príležitosti a nakoniec si z dnešného súboja neodnesú ani bod. O výhre Leicesteru rozhodol v 83. minúte Huth, ktorý po rohovom kope prekonal brankára Llorisa, a zabezpečil hosťom dôležité víťazstvo.
To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:54:09)

90+5

90+5

Rozhodca nadstavil ešte minútu, ale domáci sa stále nevedia dostať pred 16ku Leicesteru.

90+4

Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Domáci smerujú do poslednej akcie.

90+3

Domáci sa predsa len podarilo dostať na útočnú polovicu, ale Alderweireldov center bol mimoriadne nepresný, a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop od brány Leicesteru.

90+2

Prebieha už druhá nadstavená minúta, a hráči Tottenhamu sa stále nemôžu dostať z vlastnej polovice.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 4 minúty.

90

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Mahrez, a nahradí ho Dyer.

90

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Dier, a nahradí ho Onomah.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Hostia budú zahrávať priamy kop v strede ihriska.

89

Akcia Leicesteru nebola úspešná, pretože Drinkwater nenašiel v 16ke Tottenhamu žiadneho spoluhráča, a lopta skončia za čiarou.

88

Domáci sú so všetkými hráčmi na polovici Leicesteru. Lopta smerujúca do 16ky Leicesteru však končí v rukaviciach brankára Schmeichela, a hostia získavajú ďalšie sekundy.

87

20-10 to je celkový počet striel v dnešnom zápase. 15 z nich mierilo do priestoru brány Leicesteru, a 7 do priestoru brány Tottenhamu. Momentálne je hra prerušená, pretože domáci gólman smeruje rozohrať loptu po ofsajde Leicesteru.

86

Leicester šikovne zbiera cenné sekundy odkopávaním lopty za postrannú čiaru.

85

Domáci už nemajú veľa času na odpoveď. Teraz už musia všetky svoje sily vrhnúť do útoku.

83

83. Robert HUTH - 0:1

83

Leicester City dáva gól! Neuveriteľné! Hostia sa dostávajú do vedenia po góle z rohového kopu. Lopta od Fuchsa našla v 16ke domáceho tímu ROBERTA HUTHA a ten ju poslal do siete.

83

Hráči Leicesteru si môžu na chvíľu vydýchnuť, pretože po ojedinelej akcii budú zahrávať rohový kop z pravej strany.

82

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Carrroll, a nahradí ho Son.

81

Kane sa dostal trochu nečakane do veľkej šance, ale z vnútra 16ky loptu netrafil dobre, a tá ledva doletela k brankárovi Leicesteru.

80

Akcia Leicesteru sa končí po útočnom faule Mahreza. Loptu získavajú hráči Tottenhamu.

79

Dier vidí žltú kartu po faule na Ulloa.

79

Alli vypálil z 20 metrov, ale Schmeichel predviedol ďalší skvelý zákrok, ktorým loptu vyrazil do bezpečia.

78

Hráči Tottenhamu začínajú v strede ihriska ďalšiu z útočných akcií. Hostia vôbec nenapádajú, iba čakajú pred vlastnou 16kou.

77

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Okazaki, a nahradí ho King.

76

Na opačnej strane sa v obrovských šanciach ocitli hneď niekoľkí hráči Leicesteru, ale ich strely z vnútra 16ky boli zblokované obrancami Tottenhamu. Neuveriteľná smola hráčov Leicesteru.

75

Po prihrávke do 16ky Leicesteru od Daviesa zahodil obrovskú šancu Lamela. Z niekoľkých metrov tesne prestrelil bránu.

73

Štatistika striel na bránu je 12-4 v prospech Tottenhamu. Teraz sa v ojedinelej šanci ocitli aj hráči Leicesteru, ale na hranici domácej 16ky si nedokázali poradiť, a o loptu prišli.

72

V 16ke Leicesteru bolo znova rušno, ale hlavný rozhodca akciu Tottenhamu ukončil po útočnom faule Lamelu.

71

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Eriksen, a nahradí ho Dembélé.

71

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Vardy, a nahradí ho Ulloa.

71

Nie nie. Z rohových kopov to nepôjde. Lopta končí za čiarou a nasleduje odkop od brány.

70

Pred nami je posledných 20 minút dnešného zápasu. Domáci budú zahrávať ďalší rohový kop, tentokrát z ľavej strany.

69

Ani tentokrát to nevyšlo. Do 16ky Leicesteru smeruje obrovské množstvo lôpt, ale všetky končia pri hráčoch v modrých dresoch.

68

Domáci zahrávali ďalší rohový kop. Rozohrali ho na krátko, ale loptu nedokázali dostať do 16ky Leicesteru. Po zblokovanom centri prichádza ďalší rohový kop.

67

64%-36% to je držanie lopty v doterajšom priebehu dnešného zápasu. Momentálne sú pri lopte hráči Tottenhamu, ktorí smerujú do ďalšej akcie.

66

Hra sa presunula do stredu ihriska kde je množstvo súbojov.

64

Hráči Tottenahmu zahrávali ďalší rohový kop, tentokrát z pravej strany, ale znova to nevyšlo. Hráči Leicesteru bránia skvele.

63

Rohový kop nebol úspešný, ale domáci sa znova dostali k lopte a smerujú pred 16ku Leicesteru.

62

Kane zahodil obrovskú príležitosť, keď po výbornej prihrávke do 16ky z niekoľkých metrov neprekonal brankára Schmeichela. Lopta sa po zákroku brankára Leiceseru odrazila od brvna späť do hry. Nasleduje rohový kop Tottenhamu.

61

Po chybe obrany Tottenhamu sa do veľkej príležitosti dostal Vardy, ale proti brankárovi Llorisovi neuspel. Brankár Tottenhamu to urobil výborne, pretože zasiahol iba loptu a nie aj nohy hráča Leicesteru.

60

Hra sa už presunula na opačnú stranu ihriska kde budú domáci zahrávať priamy kop z cca 35 metrov.

59

Priamy kop ani ďalšie pokusy dostať loptu do domácej 16ky nevyšli, ale hostia stále ostávajú na útočnej polovici.

58

Rohový kop domáceho tímu nepriniesol žiadnu príležitosť, a na opačnej strane fauloval Kane, takže hostia budú zahrávať priamy kop z cca 35 metrov.

56

Carroll vypálil nebezpečne z cca 25 metrov, ale brankár Smeichel jeho pokus vyrazil na rohový kop.

55

Tottenham sa postupnými outovými vhadzovaniami posúva na útočnú polovicu.

54

Lopta z priameho kopu skončila len v múre hráčov Leicesteru, ale domáci ostávajú na útočnej polovici.

53

Morgan fauloval Kaneho, a domáci budú zahrávať priamy kop z cca 20 metrov. Veľmi dobrá príležitosť na priame ohrozenie brány.

52

Začiatok druhého polčasu patrí hráčom Leicesteru, ale zatiaľ z tlaku nevyťažili žiadnu väčšiu príležitosť.

51

Drinkwater skúsil strelu z 25 metrov, ale jeho pokus bol zblokovaný na ďalší rohový kop. Ten rozohrali hráči Leicesteru na krátko, a po centri do 16ky hlavičkoval veľmi nebezpečne Vardy.

50

Hostia z priameho kopu ani následných centrovaných lôpt do 16ky, nevyťažili žiadnu príležitosť, ale budú zahrávať rohový kop z ľavej strany.

49

Po faule Kaneho budú hostia zahrávať priamy kop z cca 30 metrov.

48

Drinkwater bol faulovaný v strede ihriska, a hostia získavajú priamy kop.

47

Hráči Tottenhamu zahrávali rohový kop z pravej strany, ale ten nepriniesol žiadnu šancu. Lopta smerovala k hráčom Leicesteru, ktorí ju rýchlo dostali do bezpečia.

46

V Londýne sa začal druhý polčas zápasu medzi Tottenhamom Hotspur a Leicesterom City. Úvodný výkop patril hráčom Tottenhamu, ktorí sa snažia založiť prvú akciu.

46

Prvý polčas v Londýne sa skončil. Počas 45 minút sme gól nevideli, hoci oba tímy mali niekoľko dobrých príležitostí. Domáci sú lepším tímom, ale zatiaľ sa nedokážu presadiť. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa začne už o 15 minút.

45+1

45+1

Nadstavený čas prináša nevydarené akcie na oboch stranách, ktoré sa končia už v strede ihriska.

45+1

V prvom polčase sa bude nadstavovať 1 minúta.

45

Prebieha posledná minúta prvého polčasu. Lopta je na polovici domáceho tímu, kde sa hostia ešte snažia o posledné ohrozenie brány.

43

Blíži sa úplný záver prvého polčasu. Loptu majú na kopačkách hráči Tottenhamu, ktorí smerujú do ďalšej akcie.

42

Hostia zahrávali priamy kop z cca 25 metrov, ale lopta našla v 16ke Tottenhamu iba hráčov v bielo-čiernych dresoch, ktorí ju rýchlo dostali do bezpečia.

41

Domáci zahrávali dva rohové kopy za sebou, ale ani jeden nepriniesol ohrozenie brány. Loptu už majú hráči Leicesteru, ktorí idú pomaly do útoku.

39

Do 16ky Leicesteru lietajú nebezpečné lopty, ale hráčom Tottenhamu chýbajú centimetre aby pri nich boli skôr ako hostia. Nasleduje ďalší rohový kop Tottenhamu.

38

Domáci sa snažili vystreliť z poza 16ky, ale ich snaha nepriniesla úspech. Strely boli zblokované, a lopta nakoniec končí v rukaviciach brankára Schmeichela.

37

Carroll posielal loptu do 16ky Leicesteru, ale tam nebol žiadny hráč Tottenhamu. Hostia idú do rýchleho protiútoku.

36

Zdá sa, že prvý polčas sa skončí bezgólovou remízou, ale záverečné minúty ešte môžu priniesť nejaký presný zásah.

35

Po akcii Alliho končí lopta za čiarou, a nasledovať bude odkop brankára Schmeichela.

34

Domáci sú stále pri lopte a vytvárajú tlak na obranu Leicesteru. Po faule Simpsona budú zahrávať priamy kop v strede ihriska pri postrannej čiare.

33

Lamela sa dostal do dobrej šance, ale z veľkého uhla nedokázal ohroziť bránu Leicesteru. Bola to taká strieľaná prihrávka, ale lopta iba preletela pokutové územie a skončila za postrannou čiarou.

32

Po faule Morgana budú domáci zahrávať priamy kop z cca 40 metrov. Hráči smerujú pred 16ku Leicesteru.

30

Do konca prvého polčasu ostáva ešte 15 minút. Pri lopte sú hráči Tottenhamu, ktorí smerujú pred 16ku Leicesteru.

29

Hra sa znova presunula do stredu ihriska. Oba tímy majú množstvo outových vhadzovaní.

27

Hostia zahrávali rohový kop z ľavej strany, ale ten nepriniesol žiadne ohrozenie domácej brány. Loptu získavajú hráči domáceho tímu.

26

Drinkwater skúsil strelu z 20 metrov a brankár Lloris musel vytiahnuť skvelý zákrok, ktorým loptu vyrazil na rohový kop.

26

Po faule Eriksena na Drinkwatera budú hostia zahrávať priamy kop v strede ihriska.

25

Hráči Tottenhamu sa usadili na útočnej polovici, ale zatiaľ sa všetko deje príliš ďaleko od brány Leicesteru.

24

Obrovská príležitosť Leicesteru. Okazaki sa po prihrávke od Kantého ocitol s loptou niekoľko metrov od domácej brány, ale jeden z obrancov Tottenhamu mu loptu odkopol. Následne sa ešte dostal k strele z vnútra 16ky Kanté, ale jeho pokus smeroval nad bránu.

23

Po faule Leicesteru budú domáci zahrávať priamy kop v strede ihriska.

22

Lopta z priameho kopu končí v rukaviciach brankára Llorisa, ktorí ju posiela svojim spoluhráčom.

21

Po faule Tottenhamu budú hostia zahrávať priamy kop z cca 35 metrov.

20

Pri lopte sú už hráči Tottenhamu, ktorí pomaly postupujú do útoku.

19

Posledná minúta prináša množstvo outových vhadzovaní. Hostia sa držia na útočnej polovici, ale príliš ďaleko od domácej brány.

18

Po chybe Tottenhamu sa dostal do šance Okazaki, ale z 14 metrov mieril vedľa pravej žrde domácej brány.

17

16

Lamela sa dostal s loptou do 16ky Leicesteru, ale obranca Simpson jeho strelecký pokus zblokoval. Na opačnej strane zaútočil Vardy, ale vo finálnej fáze o loptu prišiel a tá skončila za čiarou. Nasleduje odkop od domácej brány.

15

Ďalšia akcia Tottenhamu sa končí po ofsajde, v ktorom bol Alli. K lopte smeruje brankár Schmeichel.

14

Dier pálil z cca 25 metrov, ale jeho pokus smeroval vysoko nad bránu Leicesteru. Brankár Schmeichel nemusel zasahovať.

13

Domáci sa veľmi ľahko dostali k lopte, a znova smerujú na útočnú polovicu.

12

Po treťom rohovom kope nasleduje štvrtý, ale tentokrát mieril Alderweireld hlavou vysoko nad bránu.

11

Domáci zahrávali druhý rohový kop v dnešnom zápase, a Alderweireld svojou hlavičkou preveril brankára Leicesteru. Ten loptu s námahou vyrazil na ďalší rohový kop.

10

Celá akcia Leicesteru sa končí odkopom od domácej brány. Loptu získavajú hráči Tottenhamu.

9

Leicester vymyslel peknú akciu, ale tá nepriniesla žiadnu šancu. Hostia však stále ostávajú na útočnej polovici.

8

Pri lopte sú znova hráči domáceho tímu, ktorí na vlastnej polovici začínajú novú akciu. Hráči Leicesteru ich nenapádajú, len vyčkávajú v strede ihriska.

6

Hráči Tottenhamu zamierili do ďalšej akcie po ktorej pálil z cca 25 metrov Alli, ale jeho pokus smeroval tesne vedľa ľavej žrde.

5

Domáci obliehali 16ku Leicesteru, ale celá akcia sa skončila bez ohrozenia brány po ofsajde, v ktorom sa ocitol Lamela.

4

Domáci zahrávali rohový kop z pravej strany, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť. Stále však ostávajú na útočnej polovici.

3

Eriksen skúsil strelu z 20 metrov, ale lopta končí v rukaviciach brankára Leicesteru.

2

Prvá akcia hostí nebola úspešná, a do útoku už zamierili hráči Tottenhamu.

1

Zápas v Londýne sa začal. Domáci dnes nastúpili v bielo-čiernych dresoch, a hostia z Leicesteru v modrých. Úvodný výkop patril hráčom Leicesteru, ktorí sa snažia založiť prvú akciu.

1

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies – Dier, Carroll – Eriksen, Alli, Lamela – Kane.

Náhradníci: Vorm – Rose, Trippier, Wimmer, Dembélé, Onomah, Son Heung-min.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Huth, Morgan (C), Fuchs – Mahrez, Kanté, Drinkwater, Albrighton – Okazaki, Vardy.

Náhradníci: Schwarzer – Wasilewski, A. King, Inler, Gray, Ulloa, Dyer..
Vítam Vás pri sledovaní futbalového zápasu anglickej Premier League, medzi Tottenhamom Hotspur a Leicesterom City.

Tottenham Hotspur

V doterajšom priebehu sezóny sa hráčom Tottenhamu darí veľmi dobre. Po 20 zápasoch majú na svojom konte 36 bodov, a v tabuľke im patrí štvrtá priečka. Okrem domácej súťaže sa im darí aj na európskej scéne, kde pôsobia v Európskej lige. V jesennej časti obsadili v základnej skupine J prvé miesto, a tak sa v EL predstavia aj v jarných vyraďovacích súbojoch. V posledných štyroch zápasoch získali hráči Tottenhamu 10 bodov, za tri výhry a jednu remízu. V poslednom stretnutí remizovali s Evertonom 1-1.

Leicester City

Do Londýna zavíta Leicester, ktorý je obrovským prekvapením tejto sezóny. Po 20 kolách je s 40 bodmi na druhom mieste Premier League, a na prvý Arsenal stráca iba dva body.V doterajšom priebehu sezóny prehrali hráči Leicesteru iba dvakrát, a tým sa môže pochváliť už iba jeden tím, ktorým je práve ich dnešný súper-Tottenham. V posledných štyroch zápasoch získali 5 bodov za jednu výhru, jednu prehru a dve remízy. V poslednom stretnutí remizovali s AFC Bournemouth 0-0.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne White Hart Lane v Londýne, ktorý má kapacitu 36 284 divákov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.