1:4

koniec (1:1)

17.01.2016, 14:30 • Euroborg, Groningen • 18. kolo • David Šlapáček cz

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera. (16:23:42)
A je dobojováno. Hosté dokázali ve druhém poločase rozstřílet domácí Groningen, který dnes utrpěl porážku 1:4. Hosté tak zaslouženě berou tři body a odskakují svému dnešnímu soupeři.

90+3

90+3

Z rohového kopu branka nepadla a rozhodčí ukončuje dnešní utkání.

90+2

Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.

90+1

Hráči Groningenu kombinují na vlastní polovině.

90+1

V druhém poločase bude rozhodčí nastavovat dvě minuty.

90

Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Bart Ramselaar, přichází Louis Nganioni.

89

Hosté v klidu kombinují na útočné polovině a snaží se v klidu dohrát zápas.

88

Žlutou kartu dostává Michael de Leeuw (FC Groningen).

88

Nyní hráči domácího celku neunesli svoje emoce a na hřišti vznikla potyčka.

87

Z rohové kopu se hostům vstřelit branku nepodařilo.

86

Další zákrok si připsal Padt, když zneškodnil další šanci Ayouba.

85

Groningen kombinuje na vlastní polovině.

84

Groningen v posledních minutách hodně centruje míče do vápna, ale zatím se žádný z hráčů nedostal k hlavičce.

83

Utrecht nyní přechází do protiútoku. Z toho ale nic vymyslet nedokázali, jelikož si Haller míč moc předkopl a ten se dostal za brankovou čáru.

82

Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Patrick Joosten, přichází Sofyan Amrabat.

81

Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Hedwiges Maduro, přichází Danny Hoesen.