2:3

koniec (1:2)

23.01.2016, 13:00 • UMT v areálu Baníku Sokolov • Jiří Hendrich cz

Fortuna: 2.1 3.55 2.83

Druhý poločas přípravného utkání dvou týmů z FNL skončil 1:1 a dohromady se tak mohou radovat fotbalisté Českých Budějovic, kteří byli zejména ve druhé půli lepším týmem. Ode mě je to dnes vše a budu se těšit u dalších fotbalových onlajnů. (15:13:14)

90+2

90+1

Sokolov právě vstřelil branku!
Tak ne! PANAJOTIS KUCALAS ještě v závěru snižuje na teď už konečných 2:3.

90+1

Rohový kop a zakončení mimo bránu je nejspíš to poslední, co dnes mohl Baník Sokolov předvést.

88

Tak ještě nějaké pokusy o zdramatizování domácí zkouší, ale přímo ohrožení Hajduška, stejně tak jako po celý druhý poločas, nepřichází.

85

Druhý poločas Baníku nevyšel, i nadále má více ze hry soupeř.

81

Dynamo právě vstřelilo branku!
Za necelých deset minut na hřišti se stíhá prosadit LUKÁŠ BÁLEK, který nejspíš definitivně rozhoduje o tom, že Dynamo zvítězí.

76

Dynamo v posledních minutách drží více balón a soupeře do ničeho nepouští.

73

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kadula, přichází Bálek.

72

Budějovice se nesoustředí jen na bránění a v posledních minutách jsou aktivnější. Po rychlé akci si vybojovali rohový kop.

69

Vstoupili jsme do poslední čtvrtiny zápasu a jihočeský celek stále drží vedení.

66

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Klesa, přichází Řezáč.

63

Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Wermke, přichází Vaněk.

59

V obrovské šanci selhal Pešek, před kterým po další velké chybě v zadních řadách domácích, byla prázdná brána. Tu ovšem přestřelil a pokračuje se tam za vedení Budějovic 2:1.

57

Rohový kop se nezdařil, ale hraje se ve slušném tempu. Šance však zatím nepřicházejí.

55

Sokolovští se pokusí vyrovnat z rohového kopu, který mají jako první ve druhém poločase k dispozici.

51

Druhý poločas kvůli četným změnám na obou stranách nenavázal na ten první a zatím se hraje hlavně uprostřed hřiště.