1:3

koniec (0:0)

12.02.2016, 20:45 • Stadio Alberto Braglia • 25. kolo • Petr Král cz

Tipsport: 4.5 3.46 1.9

Je dobojováno! V ne příliš pohledném utkání nakonec potvrdil roli favorita díky dvěma slepeným gólům AS Řím, který vítězí na hřišti Carpi 3:1! Jeho výhra se však nerodila vůbec snadno! V prvním poločase jsme dlouho čekali na první brankovou příležitost, která přišla až v závěru poločasu, kdy Salah nastřelil břevno. Druhý poločas pak pokračoval ve stejném duchu, během kterého se odvíjela hra především ve středu hrací plochy. Vše změnila až povedená pumelice Digneho, jenž zapadla až za brankářova záda. Nicméně domácí se rychle oklepali a za pouhých šest minut později vyrovnal po výborné práci Mbakoguka pohodlně Lasagna. Hosté z Říma poté marně dobývali branku svého soupeře, ale nakonec se přece jen dočkali a to když se dokázal po akci Salaha prosadit Džeko! O minutu později pak Salah přidal pojišťující třetí gól z dorážky, čímž definitivně zlomil odpor domácího týmu! (22:44:46)

90+3

90+3

Hosté mají míč na svých kopačkách a dá se očekávat, že sudí Tagliavento každou vteřinou ukončí dnešní utkání.

90+2

Avizované střídání je tady. Pro dnešek má dohráno hrdina zápasu Salah, kterého na poslední vteřiny nahradí obránce Emerson.

90+1

Sudí Tagliavento bude nastavovat ještě 3 minuty! Ty však nedohraje Salah, který zůstává ležet na hrací ploše. O střídání se vzápětí hlásí i stoper Manolas.

90

Hosté už jsou blízko od čtvrté výhry v řadě! Naopak domácí Carpi od další porážky.

88

AS Řím má míč pod svoji kontrolou a snaží se dohrát závěr zápasu hlavně bez chyby.

87

Poslední střídání domácích! Do útoku přichází Verdi, kterému uvolní místo obránce Suagher.

85

85. Mohamed SALAH - 1:3

85

AS Řím právě vstřelil branku!
Hosté jdou do dvoubrankového trháku poté, co se k odraženému míči dostal všudypřítomný MOHAMED SALAH, na jehož dorážku neměl Belec sebemenší nárok!

84

84. Edin DŽEKO - 1:2

84

Hosté se dostávají zpět do vedení! Výbornou práci odvedl Salah, který vybojoval míč a následně jej předložil k nohám volného EDINA DŽEKA, jenž bez problémů prostřelil domácího brankáře!

83

Džekův pokus byl sražen za cenu rohového kopu. Ten rozehraje Pjanić.

82

Centr Digneho nikoho z jeho spoluhráčů uvnitř pokutového území nenašel. Domácí následně nikam nespěchají.

80

Rozbíhá se poslední desetiminutovka dnešního zápasu. Dočká se Carpi prvního bodu proti AS Řím, nebo hosté dokáží ještě udeřit?

79

Střídání na straně Carpi. Hřiště opouští nejlepší hráč na trávníku Mbakogu, jenž uvolní místo Di Gaudiovi.

78

AS Řím kombinuje na útočné polovině, ale útočí do plných. Svoji kombinaci tak musí fotbalisté AS zrychlit, protože jinak obranu Carpi nepřekonají.