25.02.2016, 19:00 • Stadio Olimpico (Rím) • Play-off • Patrik Saloky

72

72. Miroslav Klose (LAZ) - 3:1

72

Lazio dalo gól! Domáci znova vedú o 2 góly! MIROSLAV KLOSE prišiel na hraciu plochu v 70 minúte, a po jednej zahodenej príležitosti už druhú dokázal využiť a lopta končí v sieti. Radu poslal pred bránu Istanbulu skvelú prihrávku, a Klose loptu dorazil do siete.

62

62. Yasin Öztekin (GAL) - 2:1

62

Galatasaray dal gól! Neuveriteľné! Hostia znižujú na 1-2 po góle, ktorý zaznamenal YASIN OZTEKIN. Ten si za domácou obranou prebral loptu po skvelej prihrávke od Baltu, a nedal šancu domácemu gólmanovi.

61

61. Felipe Anderson (LAZ) - 2:0

61

Lazio dalo gól! Lazio vyhráva o dva góly! Po dvoch minútach sa presadil FELIPE ANDERSON, ktorý si prebral výbornú prihrávku od Matriho a dostal loptu do prázdnej brány.

59

59. Marco Parolo (LAZ) - 1:0

59

Lazio dalo gól! Domáci sa dostávajú do vedenia po góle z rohové ho kopu, ktorý zaznamenal MARCO PAROLO. Ten po centri od Bigliu hlavou prekonáva brankára Istanbulu.