Holandská Eredivisie

PSV Eindhoven – HFC ADO Den Haag

2:0

koniec (0:0)

27.02.2016, 19:45 • Philips Stadion (Eindhoven) [Kapacita: 35 292] • 25. kolo • Martin Penker cz

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:41:16)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli zcela jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:0. Na první gól jsme si dnes museli počkat až do druhého poločasu, a to když se v 72. minutě trefil po střele Locadii Marco van Ginkel. Na 2:0 poté zvyšoval v 82. minutě kdo jiný než Luuk de Jong, pro kterého to byla také 50. branka za PSV. Hosté se dnes prakticky nedostali do žádné velké šance a zaslouženě tak prohráli.

Držení míče: 62% – 38%
Střely celkem: 19 – 7
Střely na branku: 6 – 2

90+4

90+4

Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu a rozhodčí tak za malou chvíli zápas ukončí.

90+3

Ebuehi poslal do vápna nepřesný centr z levé strany a míč tak skončil pouze v zámezí.

90+2

Míč se od rohového praporku dostal ve vápně na hlavu jednoho z domácích hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.

90+1

Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89

Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se už příliš neženou.

88

Luuk de Jong dnes vstřelil svůj 50. gól za PSV!

87

Míč se od rohového praporku dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z hostujících hráčů, a ten ho následně poslal mimo vápno.

86

Domácí budou zahrávat rohový kop.

86

Domácí drží míč na svých kopačkách a kombinují s ním na polovině soupeře.

85

Domácí střídají. Ze hřiště odchází Jürgen Locadia a místo něj nastupuje Nicolas Isimat-Mirin.

84

Bakker to zkusil přímo na branku, Zoet však neměl s tímto pokusem větší problémy.

84

Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba ze třiceti metrů.

83

Hosté střídají. Ze hřiště odchází Timothy Derijck a místo něj nastupuje Ludcinio Marengo.