1:2

koniec (0:2)

01.03.2016, 20:45 • Carrow Road, Norwich • 28. kolo • Patrik Saloky

: 6.5 4.0 1.91

Zápas v Norwichi sa skončil. Druhý polčas priniesol vyrovnanú hru s príležitosťami na oboch stranách. V 68. minúte znížil Redmond na 1-2 a zdalo sa, že domáci ešte môžu vyrovnať. Nakoniec však hostia ustrážili tesné víťazstvo a z dnešného zápasu si odnášajú cenné 3 body.
To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:41:21)

90+6

90+5

Po rohovom kope a hlavičke Pinta predviedol skvelý zákrok brankár Courtois, ktorý zachránil hosťom tesné vedenie!

90+5

Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Redmond sa skvele prekľučkoval cez troch hráčov Chelsea, ale následne loptu poslal vedľa ľavej žrde. Jeho pokus však bol zblokovaný a tak nasleduje ešte rohový kop.

90+4

Howson po ošetrení na hracej ploche smeruje za postrannú čiaru, a hra pokračuje ďalej. Domáci už nemajú veľa času na vyrovnanie.

90+3

Howson ostáva ležať pred 16kou Chelsea, a zrejme bude potrebovať ošetrenie.

90+2

Na opačnej strane akcia Norwichu, ale Pintov center končí v rukaviciach brankára Courtoisa.

90+1

Po prihrávke od Costu mal Fábregas na kopačke tretí gól hostí, ale tiesnený mieril tesne vedľa pravej žrde!

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 5 minúty.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Costa si nespracoval loptu v domácej 16ke, a do útoku zamierili hráči Norwichu.

89

Do útoku už zamierili hráči Chelsea, ktorí si chcú poistiť tesný náskok.

88

Redmond pálil z hranice 16ky, ale loptu poslal vedľa ľavej žrde. Veľmi pekný pokus hráča Norwichu.

88

Po druhom rohovom kope zakončoval Matić, ale loptu poslal nad domácu bránu. Následná akcia hostí taktiež nevyšla, pretože Costa bol v tesnom ofsajde a loptu získavajú hráči Norwichu.

87

Blíži sa záver dnešného zápasu. Willianovu prihrávku pred bránu zblokoval Klose na rohový kop, ale ten hostia nedokázali využiť. Howson loptu odhlavičkoval do bezpečia, a Willlian bude zahrávať ďalší rohový kop z ľavej strany.

86

Na opačnej strane prihrávka do domácej 16ky od Fábregasa, ale obrana Norwichu loptu dokázala dostať do bezpečia.

85

O´Neil hľadal v 16ke hostí Redmonda,ale jeho prihrávka bola nepresná a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Courtoisa.

84

50%-50% to je držanie lopty v doterajšom priebehu dnešného zápasu. Hra je naozaj vyrovnaná, a lopta lieta z jednej strany ihriska na druhú.