1:2

koniec (0:2)

01.03.2016, 20:45 • Carrow Road, Norwich • 28. kolo • Patrik Saloky

: 6.5 4.0 1.91

Zápas v Norwichi sa skončil. Druhý polčas priniesol vyrovnanú hru s príležitosťami na oboch stranách. V 68. minúte znížil Redmond na 1-2 a zdalo sa, že domáci ešte môžu vyrovnať. Nakoniec však hostia ustrážili tesné víťazstvo a z dnešného zápasu si odnášajú cenné 3 body.
To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (22:41:21)

90+6

90+5

Po rohovom kope a hlavičke Pinta predviedol skvelý zákrok brankár Courtois, ktorý zachránil hosťom tesné vedenie!

90+5

Prebieha posledná minúta dnešného zápasu. Redmond sa skvele prekľučkoval cez troch hráčov Chelsea, ale následne loptu poslal vedľa ľavej žrde. Jeho pokus však bol zblokovaný a tak nasleduje ešte rohový kop.

90+4

Howson po ošetrení na hracej ploche smeruje za postrannú čiaru, a hra pokračuje ďalej. Domáci už nemajú veľa času na vyrovnanie.

90+3

Howson ostáva ležať pred 16kou Chelsea, a zrejme bude potrebovať ošetrenie.

90+2

Na opačnej strane akcia Norwichu, ale Pintov center končí v rukaviciach brankára Courtoisa.

90+1

Po prihrávke od Costu mal Fábregas na kopačke tretí gól hostí, ale tiesnený mieril tesne vedľa pravej žrde!

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 5 minúty.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Costa si nespracoval loptu v domácej 16ke, a do útoku zamierili hráči Norwichu.

89

Do útoku už zamierili hráči Chelsea, ktorí si chcú poistiť tesný náskok.

88

Redmond pálil z hranice 16ky, ale loptu poslal vedľa ľavej žrde. Veľmi pekný pokus hráča Norwichu.

88

Po druhom rohovom kope zakončoval Matić, ale loptu poslal nad domácu bránu. Následná akcia hostí taktiež nevyšla, pretože Costa bol v tesnom ofsajde a loptu získavajú hráči Norwichu.

87

Blíži sa záver dnešného zápasu. Willianovu prihrávku pred bránu zblokoval Klose na rohový kop, ale ten hostia nedokázali využiť. Howson loptu odhlavičkoval do bezpečia, a Willlian bude zahrávať ďalší rohový kop z ľavej strany.

86

Na opačnej strane prihrávka do domácej 16ky od Fábregasa, ale obrana Norwichu loptu dokázala dostať do bezpečia.

85

O´Neil hľadal v 16ke hostí Redmonda,ale jeho prihrávka bola nepresná a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Courtoisa.

84

50%-50% to je držanie lopty v doterajšom priebehu dnešného zápasu. Hra je naozaj vyrovnaná, a lopta lieta z jednej strany ihriska na druhú.

83

O´Neil sa vrátil na hraciu plochu s obväzom na hlave a úsmevom na tvári. Pri lopte sú hráči domáceho tímu, ktorí sa snažia dostať na útočnú polovicu.

82

Willian posielal prihrávku do domácej 16ky, ale obrana Norwichu loptu dostala do bezpečia.

81

Chelsea zamierila do útoku, ale zatiaľ si len prihráva 20-25 metrov od domácej brány.

80

Brady taktiež odišiel za postrannú čiaru, a musí byť ešte ošetrený. Domáci teda hrajú s 9 hráčmi.

79

O´Neil zamieril do šatne, ale zdá sa, že sa ešte vráti na hraciu plochu.

78

Brady sa zrazil hlavou so spoluhráčom O´Neilom a obaja musia byť ošetrení na hracej ploche. Veľmi nepríjemný stret hráčov Norwichu.

77

Priamy kop hostí nepriniesol žiadne ohrozenie domácej brány, a rýchly protiútok Norwichu taktiež nebol úspešný. O´Neil pálil vedľa pravej žrde, ale jeho strela bola zblokovaná a tak nasleduje rohový kop z pravej strany.

76

Klose vidí žltú kartu po faule na Costu.

76

Klose fauloval Costu a hostia získavajú priamy kop z cca 30 metrov.

75

Jerome tečoval strelu Bradyho, ale brankár Courtois si so situáciou poradil a loptu má vo svojich rukaviciach.

74

Loptu smerujúcu do 16ky Chelsea dokázal brankár Courtois vyboxovať do bezpečia, ale domáci ostávajú na útočnej polovici.

73

Fábregas vidí žltú kartu po faule na Redmonda.

72

Jerome v útoku fauloval Cahilla, a loptu získavajú hráči Chelsea. Priamy kop rozohrá brankár Courtois.

71

Redmond sa ocitol v ofsajde, a loptu tak získavajú hráči Chelsea. Táto akcia domácim nevyšla, a rýchlo sa musia vrátiť na vlastnú polovicu.

70

Pri lopte sú znova domáci, ktorí by radi upravili na 2-2. Zatiaľ sa však Chelsea dobre bráni, a drží hru ďaleko od svojej brány.

69

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Kenedy, a nahradí ho Baba.

68

68. Nathan Redmond (NRW) - 1:2

68

Norwich City dalo gól! Domáci znižujú na 1-2. Hoolahan skvele prihral za obranu Chelsea NATHANOVI REDMONDOVI, ktorý prekonal brankára Courtoisa.

68

Pinto sa s loptou dostal do 16ky Chelsea, ale následne nepresne prihral a loptu dokázal získať brankár Courtois.

67

Na opačnej strane nevydarená akcia Norwichu a odkop brankára Courtoisa. Posledné minúty neprinášajú najkrajší futbal.

66

Willian si v útoku nerozumel so spoluhráčmi, a loptu poslal za čiaru. Nasleduje odkop brankára Ruddyho.

65

Kenedy bol faulovaný v strede ihriska a hostia tak získavajú priamy kop.

64

Obranca domáceho tímu už odišiel za postrannú čiaru a hra pokračuje ďalej. Pri lopte sú domáci, ktorí smerujú do ďalšej akcie.

63

Klose ostáva ležať na hracej ploche a potrebuje ošetrenie.

62

Jerome sa dostal do dobrej príležitosti, ale z cca 8 metrov loptu hlavou poslal nad bránu Chelsea.

61

Posledná minúta priniesla tri striedania, po ktorých hra pokračuje ďalej. Pri lopte sú hráči Norwichu, ktorí smerujú pred 16ku Chelsea.

60

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Bennett, a nahradí ho Mbokani.

60

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Oscar, a nahradí ho Mikel.

60

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Traoré, a nahradí ho Willian.

59

Azpilicueta posielal prihrávku do domácej 16ky, ale loptu má v rukaviciach brankár Ruddy. Hosťom táto akcia príliš nevyšla.

58

Na lavičke hostí sa chystá dvojité striedanie. Na hracej ploche pokračuje snaha Norwichu o kontaktný gól.

57

Domáci sa snažia na vlastnej polovici založiť novú akciu, ale hostia napádajú s tromi hráčmi a znepríjemňujú tak domácim ich rozohrávku.

56

Redmond si nespracoval prihrávku smerujúcu do 16ky hostí a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Courtoisa.

55

Stále sa hrá na polovici Chelsea, ale všetko sa odohráva ďaleko od brány, v ktorej stojí Courtois.

54

Pri lopte sú znova domáci, ktorí sa snažia niečo vymyslieť pred 16kou Chelsea. Hostia zatiaľ dobre bránia a držia hru ďaleko od svojej brány.

53

53. Cameron Jerome (NRW)

53

Jerome zahodil obrovskú príležitosť! Po prihrávke od Pinta zakončoval z vnútra 16ky, ale loptu poslal vysoko nad bránu.

53

Norwich zahrávali rohový kop z ľavej strany, ale Brady loptu nedokázal zdvihnúť a tá skončila pri prvom obrancovi Chelsea.

52

Brady hľadal v 16ke hostí Jeromeho, ale brankár Courtois má loptu vo svojich rukaviciach a posiela ju do stredu ihriska.

51

Redmond si v útoku počínal nedovolene, a po faule na Kenedyho sa musia domáci rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

50

Ďalšia akcia Norwichu, ale strelu Redmonda zblokoval Azpilicueta, ktorý je teraz mierne otrasený.

49

Jerome dostal skvelú prihrávku do 16ky Chelsea, ale z 5 metrov mieril vedľa pravej žrde. Veľká škoda pre Norwich, pretože toto bola ideálna šanca na kontaktný gól.

48

Costa sa snažil prebrať si prihrávku za domácu obranu, ale brankár Ruddy bol rýchlejší a loptu má vo svojich rukaviciach.

47

Hneď v úvode sa do šance dostal Costa, ale v domácej 16ke príliš dlho váhal a nakoniec ani len nevystrelil na bránu.

46

V Norwichi sa začal druhý polčas zápasu medzi Norwichom City a Chelsea FC. Úvodný výkop patril hráčom Chelsea, ktorí po prvom polčase vyhrávajú 2-0.

46

Prvý polčas v Norwichi sa skončil. Skóre zápasu otvoril už v prvej minúte Kenedy, ktorý zaskočil domácich hráčov a fanúšikov na štadióne. Chelsea mala miernu prevahu, ktorú dokázala zúžitkovať v nadstavenom čase, keď sa presadil Costa a upravil na 2-0. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa začne už o 15 minút.

45+3

45+3

Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Pri lopte sú hráči Norwichu, ktorí sa ešte pokúšajú upraviť nepriaznivý výsledok v prvom polčase.

45+1

45+1. Diego Costa (CHE) - 0:2

45+1

Chelsea dala gól!
Hostia už vedú o dva góly. V nadstavenom čase sa dokázal presadiť DIEGO COSTA, ktorý dostal skvelú prihrávku za domácu obranu a následne krásne preloboval brankára Ruddyho.

45+1

V prvom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

45

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času v prvom polčase. Domáci zahrávajú priamy kop v strede ihriska.

44

Oscar vidí žltú kartu po faule na Howsona.

44

Chelsea sa postupne dostáva pred domácu 16ku. Norwich sa v prvom polčase nevie presadiť, a väčšinou sa musí brániť.

43

Ivanović bol faulovaný pred vlastnou 16kou, a hostia získavajú priamy kop.

42

Až teraz sa k lopte dostali hráči Norwichu, ktorí okamžite zamierili do útoku, ale ich akciu ukončila nepresná prihrávka Bradyho.

41

Rohový kop hostí nepriniesol žiadne ohrozenie domácej brány, ale hráči Chelsea sa znova usadili na útočnej polovici.

40

Loptu od Fábregasa v domácej 16ke nikto nezasiahol hlavou, ale brankár Ruddy ju musel vyraziť na rohový kop.

40

Do konca prvého polčasu ostáva posledných 5 minút, a hostia budú zahrávať priamy kop z cca 25 metrov.

39

Bennett vidí žltú kartu po faule na Hazarda.

39

Traorého strela z vnútra 16ky bola zblokovaná, ale hostia ostávajú na útočnej polovici. Domáci sú v posledných minútach pod veľkým tlakom.

38

Teraz musel brankár Ruddy zasahovať proti Costovi, ktorý smeroval do veľkej príležitosti, ale brankár Norwichu loptu odkopol do bezpečia.

37

Traoré sa dostával do obrovskej príležitosti, ale loptu si posunul príliš ďaleko a brankár Ruddy dokázal zasiahnuť. Toto mohol hráč Chelsea rozhodne urobiť lepšie.

36

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza zranený Tettey, a nahradí ho O´Neil.

36

Fábregas nenašiel v domácej 16ke žiadneho hráča v bielom drese, a ani následný hlavičkový pokus Fábregasa nebol úspešný. Lopta končí za čiarou a nasleduje odkop brankára Ruddyho.

35

Costa sa dostal do domácej 16ky, ale následne bola jeho strela zblokovaná na rohový kop.

33

Tettey pomaly odchádza za postrannú čiaru a hra pokračuje ďalej.

32

Tettey fauloval v strede ihriska Hazarda, a hostia získavajú priamy kop. Na trávniku však ostáva ležať práve Bennett, ktorý potrebuje ošetrenie.

31

Norwich začína novú akciu pomalou rozohrávkou na vlastnej polovici. Hostia vyčkávajú v strede ihriska.

30

Do konca prvého polčasu ostáva ešte 15 minút. Tettey pokazil prihrávku do 16ky Chelsea a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Courtoisa.

29

Norwich v útoku nevymyslel vôbec nič, a do útoku zamierili hráči Chelsea. Oscar dostával dobrú prihrávku za domácu obranu, ale brankár Ruddy bol rýchlejší a loptu má vo svojich rukaviciach.

28

Domáci získali loptu v strede ihriska a zamierili do útoku, ale obranný val Chelsea ich zastavil cca 30 metrov od brány.

27

Traoré sa snažil vystreliť z cca 14 metrov, ale obranca Klose jeho pokus dokázal zblokovať. Do útoku už zamierili domáci, ktorí obliehajú 16ku Chelsea.

26

Domáci ostávajú na útočnej polovici, ale všetko sa odohráva príliš ďaleko od brány Chelsea.

25

Pinto sa snažil poslať center do 16ky hostí, ale Kenedy lopta zblokoval a poslal za postrannú čiaru.

24

Matić si v útoku nerozumel so spoluhráčmi a lopta končí v rukaviciach domáceho gólmana. Na opačnej strane snaha Jeromeho, ale po jeho centri do 16ky Chelsea lopta končí v rukaviciach brankára Courtoisa.

23

Traoré si pýtal faul po súboji s Klosem, ale hlavný rozhodca ich súboj posúdil ako dovolený. Lopta končí za postrannou čiarou a domáci získavajú outové vhadzovanie.

22

Chelsea sa snaží dostať na útočnú polovicu, ale domáci zatiaľ skvele bránia a ich obranný val v strede ihriska plní svoju úlohu na 100%.

21

Bennettova prihrávka bola mimoriadne nepresná a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Courtoisa.

20

Máme za sebou úvodných 20 minút dnešného zápasu. Hostia vedú nad Norwichom 1-0 po góle z úvodnej minúty, a hoci sa v posledných minútach hra vyrovnala, domáci sa nedostávajú do veľkých príležitostí.

19

Hostia skvele bránia a držia hru ďaleko od svojej brány. Pinto sa ocitol v ofsajde, a loptu získavajú hráči Chelsea.

18

Aj hostia predviedli peknú akciu, ale Fábregas sa v domácej 16ke nedokázal poradiť a tak sa hra presunula do stredu ihriska.

17

Do 16ky Chelsea prišiel skvelý center, ale Jerome mieril hlavou tesne nad bránu. Zatiaľ najväčšia príležitosť domáceho tímu.

16

Redmond sa snažil centrovať pred bránu Chelsea, ale lopta smerovala vysoko nad bránu. Nasleduje odkop brankára Courtoisa.

15

Pri lopte sú stále hráči Norwichu, ktorí na vlastnej polovici zakladajú novú akciu.

14

Chelsea sa na útočnej polovici dlho nezdržala a teraz sa už musí brániť. Domáci v posledných minútach vyrovnali hru, a snažia sa o prvý gól v dnešnom zápase.

13

Howson vidí žltú kartu po faule na Oscara.

12

Fábregas bol faulovaný v strede ihriska, a hostia získavajú ďalší priamy kop v strede ihriska.

11

Kenedy bol faulovaný v strede ihriska, a hostia tak získavajú priamy kop. Previnil sa obranca domáceho tímu Pinto.

10

Lopta smerujúca do 16ky hostí končí v rukaviciach brankára Courtoisa, a tak ani táto akcia Norwichu nebude úspešná.

9

Znova sa hrá na polovici Chelsea, ale zatiaľ je lopta príliš často za postrannou čiarou.

8

Howson pálil z cca 20 metrov, ale jeho pokus bol veľmi nepresný. Lopta končí za čiarou a nasleduje odkop brankára Courtoisa.

7

Jerome prihrával do šance Hoolahanovi, ale ten si loptu v 16ke hostí nedokázal dokonale spracovať a obrancovia Chelsea ho vytlačili z dobrej streleckej pozície.

6

Pri lopte sú znova hráči Chelsea, ktorí v úvodných minútach predvádzajú skvelý futbal.

5

Hazard sa skvele dostal do domácej 16ke a následne prihrával pred bránu, ale Traoré loptu nedokázal zasiahnuť a usmerniť do siete.

5

Martin fauloval v strede ihriska Costu a hostia získavajú priamy kop.

4

Jerome sa takmer ocitol v dobrej príležitosti, ale loptu smerujúcu pred bránu hostí nedokázal doraziť do siete.

3

Pri lopte sú znova hráči Chelsea, ktorí smerujú do ďalšej akcie.

1

1. Kenedy (CHE) - 0:1

1

Hneď prvá akcia hostí končí gólom. Hazard prihral voľnému KENEDYMU, ktorý strelou z cca 18 metrov rozvlnil domácu sieť.

1

Zápas v Norwichi sa začal. Domáci dnes nastúpili v tradičných žlto-zelených dresoch, a hostia z Londýna v bielych. Úvodný výkop patril hráčom domáceho tímu, ktorí sa snažia založiť prvú akciu.

1

Norwich City: Ruddy – Pinto, R. Bennett, Martin (C), Klose, Brady – Redmond, Howson, Tettey, Hoolahan – Jerome.

Náhradníci: Rudd – Mbokani, Jarvis, Dorrans, Mulumbu, M. Olsson, O'Neil.

Chelsea FC: Courtois – Azpilicueta, Cahill, Ivanović (C), Kenedy – Fàbregas, Matić – Traoré, Oscar, E. Hazard – D. Costa.

Náhradníci: Begović – Baba, Mikel, Rémy, Willian, Loftus-Cheek, Pato.

Rozhodca: Lee Mason- M.McDonough, D.Eaton.
Vítam Vás pri sledovaní futbalového zápasu anglickej Premier League medzi Norwichom City a Chelsea FC.

Norwich City

Domácim sa v doterajšom priebehu sezóny príliš nedarí. Po 27 kolách majú na svojom konte iba 24 bodov, a v tabuľke im patrí 17. priečka. Sú teda tesne nad pásmom zostupu, a 18ty Newcastle má rovnaký počet bodov a zápas k dobru. Jedným z dôvodov prečo je Norwich v takej zlej situácii je sedemzápasová séria bez výhry, s jedinou remízou. Z posledných štyroch zápasov si hráči Norwichu odniesli iba jeden bod za jednu remízu a tri prehry. V poslednom zápase nestačili na Leicester City, s ktorým prehrali 0-1.

Chelsea FC

Do Norwichu pricestuje Chelsea, ktorej najmä úvod tejto sezóny vôbec nevyšiel. Od decembra sa situácia zlepšila, ale pohárová Európa je pre londýnsky klub definitívne stratená. Po 27 kolách majú hráči Chelsea na svojom konte iba 36 bodov, a v tabuľke im patrí 11. priečka. Z posledných štyroch zápasov si odniesli 8 bodov za dve výhry a dve remízy. V poslednom stretnutí zdolali Southampton tesne 2-1.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Carrow Road v Norwichi, ktorý má kapacitu 27 244 divákov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:45.