Európska liga

Villarreal CF – Bayer Leverkusen

2:0

koniec (1:0)

10.03.2016, 21:05 • Estadio El Madrigal (Villarreal) • Osemfinále • Patrik Saloky

Zápas vo Villarreale sa skončil. Druhý polčas priniesol jeden gól, červenú kartu a niekoľko ďalších zaujímavých situácií. V 56. minúte zvýšil Bakambu na 2-0, a domáci tak majú pred odvetou veľkú šancu na postup. V 95.minúte uvidel Jedvaj po druhej žltej červenú kartu, a tak si v odvetnom zápase nezahrá.
To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer a dobrú noc. (23:00:27)

90+5

90+5

Jedvaj vidí po faule na hráča Villarrealu druhú žltú, a teda červenú kartu.

90+4

90+4. Tin Jedvaj (LEV)

90+4

Domáci zahrávali deviaty rohový kop v dnešnom zápase, ale ten nepriniesol žiadne ohrozenie brány Leverkusenu.

90+3

90+3.

90+3

Baptistão hlavičkoval z cca 6 metrov a brankár Leno predviedol senzačný zákrok, ktorým loptu vyrazil nad bránu.

90+3

Frey sa ocitol v ofsajde, a loptu získavajú hráči domáceho tímu. Do konca zápasu ostávajú už iba 2 minúty.

90+2

Nadstavený čas zatiaľ prináša iba hru v strede ihriska. Hráči Leverkusenu sa nevedia dostať do tlaku. Domáci zvládajú situáciu s prehľadom.

90+1

V druhom polčase sa bude nadstavovať 5 minút.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú znova hostia, ktorí sa snažia dostať pred 16ku Villarrealu.

89

Ďalšia neúspešná akcia Leverkusenu, po ktorej lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Aréolu.

88

Hráči Leverkusenu sa znova snažili presadiť v domácej 16ke, ale dnes to zrejme neprinesie ovocie. Lopta končí pri gólmanovi, ktorý ju posiela do stredu ihriska.

87

Kruse sa ocitol v ofsajde, a tak loptu získavajú hráči Villarrealu. Ani táto akcia Leverkusenu nebola úspešná.

86

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Bellarabi, a nahradí ho Mehmedi.

85

K lopte sa už dostali hráči Villarrealu, ktorí sa ju snažia držať v strede ihriska.

84

Stále sa hrá na polovici domáceho tímu. Leverkusen sa dostáva do záverečného tlaku, z ktorého by rád vyťažil aspoň jeden gól.