0:1

koniec (0:1)

03.04.2016, 15:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • 23. kolo • Adam Kolář cz

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a brzy se u dalších sportovních zážitků těším na shledanou. (16:55:25)
Zápas je u konce. Ve druhém poločase sice domácí hráči přidali, oproti první půli si už ale nevytvořili téměř žádnou gólovou šanci a vyrovnat i proto nedokázali. Sešívaní si tedy kvůli nešťastnému vlastnímu gólu Lukáše Štětiny odvážejí z Julisky všechny tři body za nejtěsnější vítězství 1:0.

90+3

Z centrovaného míče se ale nic neurodilo a rozhodčí záhy ukončil dnešní utkání.

90+3

Po Barákově faulu ve středu hřiště mají domácí asi poslední možnost skórovat, do vápna se vydává i Rada.

90+2

Deli odkopl míč tak, aby ho ztečoval dotírající útočník Dukly do autu, slávisté tedy zůstanou u balonu.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Další nebezpečné přihrávce směřující do pokutového území zabránil skvělým obranným skluzem Barák.

89

Štětina se dostal k hlavičce v záklonu a míš poslal jen mimo.

89

Rohový kop pro Duklu.

88

V závěru utkání jsou to paradoxně hosté, kdo má více ze hry! Štohanzl vybídl pěknou přihrávkou ke skórování Zmrhala, proti kterému ale povystoupil Rada a jeho dělovku následně vyrazil.

87

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Muris Mešanović, přichází Martin Latka.

86

Po centru do vápna Slavie si počínali hosté příliš agresivně a píská se útočný faul.