Ligue 1 McDonald’s

FC Lorient – Olympique Lyon

1:3

koniec (1:1)

03.04.2016, 21:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • 32. kolo • Lucie Rapantová (@rapalu22) cz

Fortuna: 4.15 3.65 1.9

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:04:20)
Lorient si připsal druhou porážku v řadě za sebou a do dalšího utkání se musí zlepšit. To Lyon získal důležité 3 body a v tabulce se posunul na 3. místo, které zajišťuje kvalifikaci v Lize mistrů.
Hlavní sudí foukl naposledy do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém FC Lorient podlehl svému soupeři 1:3. Olympique Lyon byl dnes aktivnějším týmem a zvítězil naprosto zaslouženě. Do vedení šli sice domácí hráči, když se ve 36. minutě trefil Waris, ale Lyon se nezalekl a ve 44. minutě vyrovnal. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, ale domácím postupně docházely síly a Lyon toho využil. V 80. minutě se nádherně trefil Ghezzal a o 4 minuty později skóroval také Lacazette, který se dnes trefil dvakrát.

90+4

90+3

Lacazette se zapomněl v ofsajdu, a tak útočná akce Lyonu končí.

90+1

Valbuena je po svém příchodu na hřiště aktivní. Teď na sebe upozornil zajímavou střelou, ale gólman Lecomte mu ji zneškodnil.

90

Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89

Domácí tým z rohového kopu nic nevytěžil, a tak se pokračuje ve hře. Lorient stále prohrává 1:3.

88

Lyon sice rozehrál, ale s míčem se příliš dlouho nepomazlil a teď se bude muset bránit, protože Lorient má k dispozici rohový kop.

87

Bellugou fauloval, a tak bude Lyon rozehrávat.

85

Šanci zahrát si dostává dnes ještě Grenier, kterému uvolňuje místo na trávníku Darder.

84

84. Alexandre LACAZETTE - 1:3

84

Lyon právě vstřelil branku!
Ghezzal přešel s míčem z pravé strany do středu a poté poslal učebnicovou kolmici do vápna, kde byl připravený ALEXANDRE LACAZETTE, jenž obehrál brankáře Lecomteho a poté prudkou střelou vymetl šibenici.

83

83. Darder a jeho nebezpečný pokus.

83

Zajímavou střelou z voleje se prezentoval Darder, avšak jeho pokus skončil těsně nad břevnem.

83

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Yann Jouffre, přichází Romain Philippoteaux.

80

80. Rachid GHEZZAL - 1:2

1:3

Góly: 36. Waris (Barthelme) – 44. A. Lacazette, 80. Ghezzal (Valbuena), 84. A. Lacazette (Ghezzal)

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 5:10. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 8:14.

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Z. Touré, Musavu-King, Guerreiro – Jouffre (C) (83. Philippoteaux), Bellugou, Mesloub, Barthelme (69. Cabot) – Jeannot (76. Moukandjo), Waris.
Náhradníci: Chaigneau – Moukandjo, Abdullah, Karamoko, Philippoteaux, Cabot, Abdou Paye.

Olympique Lyon: A. Lopes – Jallet, Yanga-Mbiwa, Umtiti (C), Morel (67. Bedimo) – Ferri, Darder (85. Grenier), Tolisso – Ghezzal, A. Lacazette, Cornet (76. Valbuena).
Náhradníci: Gorgelin – Bedimo, Koné, Grenier, Valbuena, Mvuemba, Perrin.

Rozhodca: Fautrel – Gringore, Bremont