Anglická Championship

Derby County – Hull City AFC

0:3

koniec (0:2)

14.05.2016, 13:30 • iPro Stadium (Derby) • Baráž • Info o zmenách stavu (Jan Havlovic (@jeanhavlovic)) cz

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:9. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 8:17. (21:12:04)

90+9

90+8

90+8. Andrew ROBERTSON - 0:3

90+8

Hull City právě vstřelil branku!
Velká rána pro Derby! V osmé nastavené minutě střílí Hull svou třetí branku v tomto utkání a výrazně se přibližuje finálové účasti ve Wembley! Hull získal míč na vlastní polovině a zamířil do rychlého protiútoku. Do středu hřiště dostal míč ANDREW ROBERTSON, který přízemní střelou poslal míč přesně k tyči!

90+6

Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Mohamed Diame, přichází Alex Bruce.

87

Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Will Hughes, přichází Darren Bent.

87

Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Robert Snodgrass, přichází Sam Clucas.

83

Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Abel Hernández, přichází Chuba Akpom.

72

Žlutou kartu dostává Moses Odubajo (Hull City AFC).

71

Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Johny Russell, přichází Nick Blackman.

60

Střídání v týmu Derby County: ze hřiště odchází Bradley Johnson, přichází Jacob Butterfield.

46

45+2

45+2

Žlutou kartu dostává Jake Livermore (Hull City AFC).

40

40. Jason SHACKELL - 0:2

40

Hull se dostává již do dvoubrankového vedení, a to už začíná vypadat pro hosty velmi zajímavě! Hull se usadil na útočné polovině, k míči se dostal pravý obránce Odubajo, který vypálil. Jeho ránu nešťastně tečoval stoper JASON SHACKELL a míč skončil v síti!

35

Žlutou kartu dostává Michael Dawson (Hull City AFC).

30

30. Abel HERNANDEZ - 0:1

30

Hostující celek sedostává po odehraných třiceti minutách do vedení! Ve středu hřiště vybojoval důležitý souboj Livermore, kterému se podařilo dostat míč k ABELU HERNÁNDEZOVI, který dobře mířenou střelou dostal míč za záda brankáře Carsona!