Play-off NHL

St. Louis Blues – San Jose Sharks

3:6

koniec (2:1, 1:2, 0:3) Stav série: 2:3

24.05.2016, 02:14 • Scottrade Center, St. Louis • Finále Z. konferencie • Radomír Fukala cz

45:33

Síly na ledě se vyrovnají. Patrick Marleau podrazil svého soupeře a již putuje za katr, kde si odsedí menší trest.

44:52

Trest pro hráčskou lavici St. Louis. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Vladimir Tarasenko.

37:08

Další početní výhoda pro Žraloky. Kevin Shattenkirn zahákoval Tomáše Hertla a dostane za to menší trest.

31:01

Dva čeští hokejisté v akci! Roman Polák se pustil do Dmitrij Jaškina a byla z toho potyčka těchto dvou hráčů. Oba kohouti dostávají pětiminutový trest za bitku a Roman Polák navíc dvě minuty za hrubost. Přesilová hra pro St. Louis.

28:03

Přesilovou hru si zahrají také Bluesmani. Justin Braun dostává menší trest za držení.

22:38

San Jose se zahraje přesilovku. Kevin Shattenkirk fauloval svého soupeře a bude pykat dvě minuty za hrubost. Wingels si však tento atak nenechal líbit a pustil se do svého soupeře. Oba kohouti tedy dostávají pět minut za bitku a domácí bek navíc již zmiňované dvě minuty.

3:6

Góly a asistencie: 8. Schwartz (Berglund, Backes), 16. Brouwer (Steen, Stastny), 32. Fabbri (Parayko, Pietrangelo) – 4. Vlasic (Pavelski, Thornton), 25. Ward (Vlasic, Martin), 39. Pavelski (Thornton, Couture), 41. Pavelski (Burns, Hertl), 60. Tierney (Thornton), 60. Ward

St. Louis Blues: Allen (Elliot) – Pietrangelo (A), Bouwmeester, Shattenkirk, Edmundson, Parayko, Gunnarsson – Tarasenko, Lehterä, Fabbri – Brouwer, Stastny, Steen (A) – Backes (C), Berglund, Schwartz – Jaškin, Brodziak, Pääjärvi

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Polák, Dilon – Pavelski (C), Thornton (A), Hertl – Donskoi, Coulture (A), Marleau – Ward, Tierney, Karlsson – Wingels, Spaling, Zubrus

Rozhodca: Furlatt, Sutherland – Amell, Racicot