1:2 3:6, 6:3, 5:7

28.06.2016, 12:42 • 1. kolo • Vít Schück (@VitSchuck) cz

Tipsport: 1.32 3.1

5:7

Je konec! Kristýna Plíšková nezvládla konec zápase a při svém podání nedala ani fiftýn. Na závěr si připsala nevynucenou chybu z forhendu.

5:6

Dlouhá výměna a na jejím konci se raduje Číňanka, která drží i své další podání.

5:5

Další chyba z rakety Duan a je srovnáno na 5:5. O postup se tak bude dále bojovat.

4:5

Ying-Ying Duan si drží podání i nyní a teď bude na české hráčce jak bude podávat.

4:4

A čistou hru ukončuje chyba čínské hráčky z bekhendu. Jednoduchá hra od české tenistky a je vyrovnáno.

3:4

Nyní už česká hráčka chybuje a bude muset dotahovat. Ying-Ying Duan se dostala do pohody v koncovce zápasu.

3:3

Ying-Ying Duan je zpět ve hře o postup. Kristýna Plíšková ztrácí své podání, když dala možnost soupeřce k úderu ze středu kurtu a ta toho využila.

3:2

Esem ukončuje pátý gem třetího setu. Stále jen však Číňanka o jeden brejk pozadu.

3:1

Kristýna Plíšková si s přehledem drží své podání. Ying-Ying Duan znovu vyrobila chybu z bekhendu a přichází o další gem.

2:1

Čistou hrou snižuje Ying-Ying Duan skóre třetího setu. Nyní si pomohla úderem k forhendu do protipohybu Češky.

2:0

Kristýna Plíšková vstupuje do rozhodující sady výborně. Potvrzuje brejk z předešlé hry a je na nejlepší cestě k postupu.

1:0

Čistou hrou získává Kristýna Plíšková podání soupeřky v úvodu třetího setu.

6:3

Kristýna Plíšková se vrací do zápasu. Po nevynucené chybě soupeřky z bekhendu jde druhý set na konto české tenistky. Rozhodnout bude muset třetí sada.

5:3

To se jí daří, když trefuje eso do středu kurtu.

5:2

Dlouhá výměna a poté se může už radovat Kristýna Plíšková, která je jeden gem o druhého setu. Duan napálila míček jen do autu.

4:2

Čistá hra pro čínskou tenistku. Ta snižuje na rozdíl dvou gemů, ale stále ztrácí jeden ztracení servis.

4:1

Vítězný úder z forhendu ukončuje pátý gem druhého setu. Kristýna Plíšková se stále o jeden brejk vpředu.

3:1

A další nevynucená chyba české hráčky znamená snížení.

3:0

Další eso na stranu české tenistky. Velmi rychlé vedení o tři gemy ve druhém setu.

2:0

Druhý už Kristýna Plíšková využívá a jde do vedení o dva gemy. Výborný start do druhého setu.

1:0

A je to tak. Esem ukončila Kristýna Plíšková první gem ve druhém setu.

3:6

Ying-Ying Duan to zvládla skvěle, když proměnila hned první příležitost a velmi překvapivě bere první set pro sebe.

3:5

Esem ukončuje tento gem Kristýna Plíšková. Nyní však půjde podávat Ying-Ying Duan.

2:5

Kristýna Plíšková to nezvládla. Měla v této hře tři brejkboly v řadě, ale ani jeden nevyužila a nyní půjde odvracet konec prvního setu.

2:4

Nyní ale čínská hráčka chybuje z returnu a gem jde na českou stranu.

1:4

A to také dělá, když Kristýna Plíšková chybuje z bekhendu jen do sítě. Velmi dlouhý gem jde na stranu podávající hráčky.

1:3

Esem ukončuje tento důležitý gem Kristýna Plíšková. Připisuje si první gem na své konto a je stále jen o jeden brejk pozadu.

0:3

Ying-Ying Duan potvrzuje brejk z předešlé hry a je ve vedení již o tři gemy. Nyní měla Plíšková míček na bekhnedu, ale její úder vyletěl do autu.

0:2

Kristýna Plíšková chybuje k bekhendu do sítě a dává tak soupeřce své první podání. Nepovedený start do zápasu ze strany české tenistky.

0:1

Ying-Ying Duan však velmi rychle ukončuje první gem při svém servisu a jde bez problémů do vedení.