Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Scott Quigley, přichází Greg Draper.

Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Marco Agostinelli, přichází Daniele Friguglietti.

Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Luca Censoni, přichází Nicola Chiaruzzi.

71

Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Adrian Cieślewicz, přichází Robert Parry.

69

Domácí tlačí na pilu. Teď byl ve velké gólové příležitosti Cieślewicz, jenže opět si vylámal zuby na výborném brankáři hostujícího celku.

59

Rozběhnutého Gaie nyní fauloval Baker a také on dostává žlutou kartu.

56

Hostující Rossi se nyní dopustil faulu a po zákroku na Quigleye dostává žlutou kartu.

40

New Saints právě vstřelili branku!
Po perfektně načasovaném pasu od Scotta Quigleyho obelstil ofsajdovou past hostů JAMIE MULLAN, který pět minut před koncem poločasu vrací vedení na stranu domácích.

28

Střídání v týmu SP Tre Penne: ze hřiště odchází Matteo Valli, přichází Mirko Palazzi.

16

Tre Penne právě vstřelilo branku!
Domácí se z vedení dlouho neradovali. Po rohovém kopu se totiž míč dostal až k STEFANU FRATERNALIMU, který hlavou srovnal na 1:1!

13

Na pravé straně měl hodně prostoru Simon Spender, po jehož centru do vápna se prosadil SCOTT QUIGLEY.

2:1

Góly: 13. Quigley (Spender), 40. Mullan (Quigley) – 16. Fraternali (Patregnani)

Karty:   59. Baker (TNS) – 56. Rossi (TPE), 78. Merendino (TPE)

Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 17:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:18.

The New Saints: Harrison (C) – Spender, Baker, Rawlinson, Marriott – A. Edwards, Routledge – Mullan, Brobbell, A. Cieślewicz (71. Perry) – Quigley (85. Draper)
Náhradníci: Mullock – Seargeant, Draper, Williams, Parry, Saunders, Pryce

SP Tre Penne: Migani – Capicchioni, Fraternali, A. Rossi, Merendino – Patregnani – Valli (28. Palazzi), Calzolari, Gai, L. Censoni (73. Chiaruzzi) – Agostinelli (81. Friguglietti)
Náhradníci: Chierighini – Casarini, Palazzi, Friguglietti, Chiaruzzi, Lazzarini, Zafferani

Rozhodca: Cann Trustin – Scerri, Spiteri (všichni Malta)

Odveta: Tre Penne - New Saints 0:3