Európska liga (predkolá)

AS Jeunesse Esch – St Patrick´s Athletic FC

2:1

koniec (1:0)

05.07.2016, 18:45 • Stade de la Frontière • 1. predkolo • Michal Luxa (@MisakMispulin) cz

Tipsport: 2.73 3.06 2.4

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a budu se na vás opět těšit u některého z dalších zápasů, napočtenou. (20:43:23)
Druhý poločas byl o hodně zajímavější nežli ten první! Domácí hráči sice zaslouženě vítězí, ovšem z postupu se radují hráči irského celku. Esch byl ve druhé pětačtyřicetiminutovce nebezpečnější a dokázal vsítit dvě branky. Jenže Athletico dokázalo využít rohového kopu, po kterém se radovalo ze vstřelené branky. V dalším kole uvidíme tedy St Patrick´s!

Z postupu se raduje tým St Patrick´s Athletic FC, který postupuje díky vstřelené brance na půdě soupeře!

90+6

90+5

Sledujeme asi poslední šanci hostujícího celku, ale zakončení Byrnea končí v rukavicích domácího gólmana.

90+4

Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Adrien Portier (AS Jeunesse Esch). Domácí hráč se dopustil faulu na Cawleye a hlavní sudí neváhal vytáhnout druhou žlutou kartu pro tohoto hráče.

90

Utkání míří do nastavení a domácímu celku už moc času nezbývá!

88

Střídání v týmu AS Jeunesse Esch: ze hřiště odchází Martin Ontiveros, přichází Andrea Deidda.

87

Jeunesse Esch právě vstřelilo branku! Tak to je zápas se vším všudy! V závěrečných minutách je tu branka domácího celku. Střídající Ashot Sardaryan našel přesnou přihrávkou PATRICKA STUMPFA, jenž dává druhou branku v duelu.

85

Už jen pět minut plus nastavení zbývá lucemburskému týmu k tomu, aby s duelem něco udělal. Naopak Athleticu k tomu, aby postoupilo.

82

Střídání v týmu St Patrick´s Athletic FC: ze hřiště odchází Keith Treacy, přichází Sam Verdon.

80

Esch se pokusí o ohrožení branky z rohového kopu. Po centru se k zakončení dostal Portier, jehož pokus vyrazil hostující brankář opět k němu. Ovšem dorážka domácího hráče si cestu do branky nenašla!

80

Střídání v týmu AS Jeunesse Esch: ze hřiště odchází Emmanuel Hervé Lapierre Emmanuel Hervé Lapierre, přichází Ashot Sardaryan.

79

Střídání v týmu St Patrick´s Athletic FC: ze hřiště odchází Mark Timlin, přichází Graham Kelly.

78

Obrovská šance domácího celku je neproměněná! K balonu se dostal Todorovic, jehož pokus musel zlikvidovat Clarke. Hostující brankář předvedl výborný zákrok.

77

Po vyrovnávací brance se hostující tým stáhl a zdá se, že bude už jen bránit výsledek, který irskému celku na postup stačí.

73

73. Darren DENNEHY - 1:1

73

St Patrick´s právě vstřelili branku!
Z dalšího rohového kopu je vyrovnáno. Před malou chvilkou stejnou situaci zvládl domácí brankář. Ovšem tentokrát si na centr Keitha Treacyho naskočil DARREN DENNEHY, jenž v tuto chvíli posílá svůj tým do druhého předkola Evropské ligy, ale domácímu týmu ještě nějaký čas zbývá.

72

K vidění bude další rohový kop, který pošle do hry kdo jiný, než Treacy. Jeho centr našel dobře postaveného Dennehya, který poslal balon do prostoru, kde stál domácí brankář! Bude se kopat další rohový kop.