2:0 6:1, 6:3

26.07.2016, 17:14 • 1. kolo • Petr Šístek cz

Tipsport: 2.18 1.6

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, přeji vám hezký zbytek večera a budu se těšit u dalších tenisových přenosů na počtenou. (18:32:41)
Radek Štěpánek dnes odehrál opravdu velmi povedený zápas, v němž dokázal využít i poněkud vlažnějšího výkonu soupeře. V první sadě svou hrou soupeře dokonce zdeptal natolik, že obdržel trestný fiftýn. Ve druhém setu jsme již sledovali velmi vyrovnanou bitvu, v níž ale český veterán nakonec dokázal prodat své zkušenosti, když dohromady dokázal odvrátit všech šest brejkbolových příležitostí soupeře. Může se tak radovat z postupu do 2. kola Masters v Torontu, v němž se střetne s domácím, na divokou kartu startujícím, Peterem Polanskym.

Konec zápasu

6:3

Benoit Paire opět zkrátil hru, ale Radek Štěpánek jeho úder skvěle vystihl a následným vítězným volejem ukončil tento zápas!

40-30

První z nich Paire odvrací jistou hrou na síti.

40-15

Po velmi nepovedeném zkrácení hry od Benoita Paireho má Radek Štěpánek k dispozici dva mečboly!

30-15

Radek zahrál parádní technický úder u sítě a Paire poté již nedokázal umístit míček do dvorce.

15-15

Štěpánek svého soupeře tak dlouho tlačil tvrdými forhendy, až jej donutil k úderu do sítě.

0-15

Paire začíná na svém servisu vynikajícím podáním.

5:3

Český tenista se ihned po servisu vydal k síti a zde si došel pro kýžený bod, který zvyšuje své vedení ve druhém setu na 5:3.