2:1 3:6, 6:4, 6:4

27.07.2016, 18:42 • 2. kolo • Jaroslava Sotáková

Tipsport: 3.63 1.24

6:4

Dvojchybou teraz pomáha Suarezová-Navarrová svojej súperke k víťazstvu v tomto zápase!

A-40

Víťazným úderom sa dostáva Kučová k prvému mečbolu v tomto zápase!

5:4

Kristína Kučová si nakoniec drží svoj servis a ide do vedenia 5:4. Po prestávke pôjde podávať Suarezová-Navarrová na udržanie sa v tomto zápase.

30-40

Víťazným forhendom do odkrytej časti kurtu si zabezpečila španielska tenistka brejkbol!

A-40

Loptička z rakety španielskej tenistky skončila až za základnou čiarou. Kučová má ďalší brejkbol.

A-40

Kučová sa po dlhšej dobe dostáva k ďalšiemu brejkbolu!

40-A

Carla Suarezová-Navarrová sa dostáva k výhode a ďalšiemu brejkbolu!

40-40

Ešte nič nie je stratené! Kučová posiela gem do zhody.

1:3

Španielska tenistka potvrdzuje brejk z predošlej hry a vedie v treťom, rozhodujúcom sete už 3:1.

1:2

Hneď prvý brejkbol Carla Suarezová-Navarrová premieňa a opäť berie podanie svojej súperky. V treťom sete si tenistky ani jedna zatiaľ nedokázali podržať svoj servis.

15-40

To snáď nie je pravda. Španielka sa dostáva k dvom brejkbolom!

15-40

Kučová vyhadzuje loptičku až za základnú čiaru a tak sa dostáva jej súperka k dvom brejkbolom!

6:4

Hneď prvý setbol Kučová premieňa aj po tom čo jej trošku pomohla šťastena. Slovenka nastrelila pásku a loptička sa nechytateľne odrazila na polovicu súperky!

40-15

Výborne! Suarezová-Navarrová posiela loptičku len do autu a tak sa dostáva Kristína k prvým setbolom už pri podaní súperky.

5:4

Druhý však už nie a tak si berie Carla Suarezová-Navarrová späť svoje stratené podanie. Stav druhého setu je 5:4 a na servis sa postaví španielska tenistka.

15-40

To je zlé! Carla Suarezová-Navarrová má k dispozícii dva brejkboly na zníženie!

5:2

Druhý gembol však už Kučová premieňa a ide do vedenia 5:2! Suarezová-Navarrová pôjde po prestávke servovať na udržanie sa v druhej sade.

4:1

Španielska tenistka má nejaké problémy s nohou a očividne si berie medical time-out!

2:0

Kučová po chybe súperky premieňa hneď tento prvý brejkbol a na úvod druhého setu sa ujíma vedenia 2:0!

40-30

Carla Suarezová-Navarrová robí dvojchybu a tak sa dostáva slovenská tenistka k brejkbolu!

3:6

Carla Suarezová-Navarrová premieňa až druhý setbol a tak získava prvý set pomerom 6:3, kde jej stačil jeden brejk súperky! Avšak tenis sa hrá na dva víťazné sety, ešte nie je nič stratené!

40-A

Avšak španielska tenistka sa víťazným úderom z forhendu dostáva k ďalšiemu setbolu!

30-40

Carla Suarezová-Navarrová sa dostáva k prvému setbolu!

2:4

Carla Suarezová-Navarrová premieňa hneď tento brejkbol a opäť vedie s výhodou jedného brejku 4:2!

30-40

Španielska tenistka si po dlhej dobe opäť nabehla na sieť, kde je dnes stopercentná! Kučová bude čeliť brejkbolu!

A-40

Po ďalšej nevynútenej chybe Suarezovej-Navarrovej je tu šanca na ribrejk pre jej súperku.

30-40

Prvý brejkbol odvracia slovenská tenistka priamym bodom.

40-0

Kristína Kučová sa dostala do výmeny po druhom slabšom podaní súperky a zabezpečila si tri brejkboly!