2:1 3:6, 6:4, 6:4

27.07.2016, 18:42 • 2. kolo • Jaroslava Sotáková

Tipsport: 3.63 1.24

6:4

Dvojchybou teraz pomáha Suarezová-Navarrová svojej súperke k víťazstvu v tomto zápase!

5:4

Kristína Kučová si nakoniec drží svoj servis a ide do vedenia 5:4. Po prestávke pôjde podávať Suarezová-Navarrová na udržanie sa v tomto zápase.

4:4

Kristína Kučová posiela loptičku až za základnú čiaru a tak je stav tretieho setu vyrovnaný 4:4.

4:3

Slovenská tenistka sa dostáva do vedenia v treťom sete! Po tom čo odvrátila Kučová brejkbol v tomto sete zlepšila svoju hru a ide do vedenia.

3:3

Kristína Kučová využíva tretí brejkbol v tomto geme a berie si späť svoje stratené podanie! Stav tretieho setu je vyrovnaný, 3:3!

2:3

Kristíne Kučovej sa podarilo udržať si svoj servis, aj vďaka tomu, že odvrátila štyri brejkboly súperky!

1:3

Španielska tenistka potvrdzuje brejk z predošlej hry a vedie v treťom, rozhodujúcom sete už 3:1.

1:2

Hneď prvý brejkbol Carla Suarezová-Navarrová premieňa a opäť berie podanie svojej súperky. V treťom sete si tenistky ani jedna zatiaľ nedokázali podržať svoj servis.

1:1

Bekhendový volej španielskej tenistky skončil až za základnou čiarou a tak sa Kučovej ribrejk podaril. Stav tretieho setu je zatiaľ vyrovnaný 1:1.

0:1

Už už keď sa zdalo, že sa Kristína dostane z defenzívy prešla Suarezová-Navarrová na sieť a tam nedala svojej súperke žiadnu šancu.

6:4

Hneď prvý setbol Kučová premieňa aj po tom čo jej trošku pomohla šťastena. Slovenka nastrelila pásku a loptička sa nechytateľne odrazila na polovicu súperky!

5:4

Druhý však už nie a tak si berie Carla Suarezová-Navarrová späť svoje stratené podanie. Stav druhého setu je 5:4 a na servis sa postaví španielska tenistka.

5:3

Druhý gembol však už Suarezová-Navarrová premieňa a znižuje na 5:3!

5:2

Druhý gembol však už Kučová premieňa a ide do vedenia 5:2! Suarezová-Navarrová pôjde po prestávke servovať na udržanie sa v druhej sade.

4:2

Španielska tenistka znižuje na 4:2 a ešte stále má manko len jedného brejku!

4:1

Suarezová-Navarrová si teraz nie veľmi dobre pripravila prechod na sieť, kde odohrala loptičku len do autu. Kučová vedie v druhej sade 4:1!

3:1

Return slovenskej tenistky skončil hlboko v aute a tak Carla znižuje na 3:1!

3:0

Kučová si teraz obehla loptičku na forhend a urobila dobre! Víťazným úderom ukončila túto výmenu a zároveň aj gem. Slovenská tenistka vedie v druhom dejstve už 3:0!

2:0

Kučová po chybe súperky premieňa hneď tento prvý brejkbol a na úvod druhého setu sa ujíma vedenia 2:0!

1:0

Kristína Kučová si drží svoje podanie na úvod druhej sady!

3:6

Carla Suarezová-Navarrová premieňa až druhý setbol a tak získava prvý set pomerom 6:3, kde jej stačil jeden brejk súperky! Avšak tenis sa hrá na dva víťazné sety, ešte nie je nič stratené!

2:5

Carla Suarezová-Navarrová premieňa hneď prvý gembol a ide do výraznejšieho vedenia!

2:4

Carla Suarezová-Navarrová premieňa hneď tento brejkbol a opäť vedie s výhodou jedného brejku 4:2!

2:3

Carla Suarezová-Navarrová teraz pomohla svojej súperke k premeneniu brejkbolu dvojchybou! Kučová si tak berie svoje podanie späť a znižuje na 3:2.

1:3

Avšak druhý brejkbol už Carla Suarezová-Navarrová premieňa a to čo sa nepodarilo jej súperke v minulom geme zvládla teraz španielska tenistka.

1:2

To je škoda! Kristína Kučová nedokázala využiť štyri poskytnuté brejkbaly a prelomiť podanie súperky! Suarezová-Navarrová ide do vedenia 2:1.

1:1

Španielka vyhadzuje jeden zo svojich forhendov až za základnú čiaru a tak je vyrovnané, 1:1.