1:1

koniec (1:0)

28.07.2016, 20:00 • Karodjordje, Novi Sad • 3. predkolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.04 3.3 4.05

Úvodní zápas končí remízou 1:1 a musím říct, že jsem velmi zvědavý, jak bude vypadat odvetný duel na hřišti Minsku. Závěr tohoto zápasu nabídl velké množství faulů a pravděpodobně v podobném duchu bude odehrál odvetný mač. (21:57:25)

90+6

90+4

K vidění je velké množství nepřesností a nedovolených zákroků. Zápas se chýlí ke konci.

90+2

Rohový kop pro hostující celek končí neproměněnou šancí. Obránci Vojvodiny posílají míč daleko od své vlastní branky.

90

Sudí nastavují šest minut.

89

Minsk se nyní snaží ještě o rozhodující branku. Proti je pochopitelně domácí obrana, která hraje momentálně zodpovědně.

87

Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Paločevič, přichází Zličič.

87

Žlutou kartu dostává Babič (FK Vojvodina Novi Sad).

86

Zbývá několik málo minut do konce zápasu a stav je vyrovnaný. Dlouhou dobu domácí tým vedl, nicméně pak hosté dokázali srovnat.

84

Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází El Monir, přichází Shramčenko.

83

83. BYKOV - 1:1

83

Dinamo Minsk právě vstřelil branku! A je vyrovnáno. Hobovda parádně přihrával a BYKOV elegantně skóroval. Stav zápase je 1:1 a mám takový pocit, že domácí hráči a fanoušci prožili velmi ledovou sprchu.

82

Rohový kop pro hostující celek. Noyok rozehrává od rohového praporku. Obránci dokázali míč dopravit do bezpečí.

80

Dostáváme se do posledních deseti minut zápasu a vypadá to, že se bude ještě v závěru utkání střídat.

79

Meleg rozehrával rohový kop domácího celku, k výraznějšímu ohrožení branky nedošlo.

79

Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Trujić, přichází Jovančić.

78

Paločevič se dostal do dobré střelecké pozice, na brankáře hostujícího celku si nepřišel.

76

Bykov o pořádný kus minul branku, gólman zasahovat vůbec nemusel. Pohledem jen zkontroloval míč.

74

Domácí Meleg se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

73

Vojvodina je momentálně aktivnějším týmem a snaží se navýšit svůj jednobrankový náskok.

71

Habovda rozehrává rohový kop svého celku. Minsk má možnost vyrovnat.

71

Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Malbašič, přichází Trifunovič.

69

Antič se dopustil faulu, nedovoleným způsobem poslal k zemi Budnika.

68

Domácí mohli přidat druhou branku, nicméně Paločevič minul zařízení o pořádný kus.

67

Žlutou kartu dostává Kontsevoi (FC Dinamo Minsk). Hodně zbytečný faul znamená žlutou kartu pro hostujícího hráče.

64

Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Rotkovič, přichází Budnik.
Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Zhukovski, přichází Kaprovič.

62

Domácí mají k dispozici další rohový kop. Meleg znovu dostal příležitost. Elegantním způsobem zakončoval Kavačevič, jehož střela jen o malý kousek minula branku.

60

Běží šedesátá minuta zápasu a domácí vedou stále o jednu branku. Aktivní hra Vojvodiny je stále k vidění. Hosté čekají na chyby.

58

Meleg rozehrával rohový kop, následně však byl Trujič nachytaný v postavení mimo hru.

58

Aaa, Babič nyní vší silou poslal míč na branku. Do cesty se míči připravil obránce, který okamžitě padl k zemi.

56

Žlutou kartu dostává Miletič (FK Vojvodina Novi Sad).

55

Hostující El Monir se probojoval do zakončení, Kordič si připisuje úspěšný zákrok.

54

Meleg nyní rozehrával volný kop. Do výraznější šance své spoluhráče nedostal.

52

Meleg fauloval, El Monir rozehrává volný kop.

50

50.

50

Domácí fanoušci z kraje poločasu připravili krásné choreo přes celou tribunu. Nyní poskakují v ochozech a snaží se podporovat své hráče co nejhlasitěji.

49

Hostující tým má k dispozici rohový kop. Zhukovski rozehrál, domácí brankář našel míč v rukavici.

47

Úvod druhého poločasu se nese ve znamení faulů domácích fotbalistů, kteří s trochou nadsázky nyní nechaly rychlost v šatně.

46

45+1

45+1

Nastavuje se jedna minuta nad rámec pětačtyřiceti.

45

Babič v postavení mimo hru, což pomeznímu neuniklo.

44

44.

44

Paločevič se opřel do míče, jeho rána byla zblokovaná. Rohový kop pro domácí. Meleg levou novou poslal míč do hry, ale šanci pro své spoluhráče nepřipravil.

43

V posledních minutách aktivně hrající Korytko byl nyní zastaven rozhodčímu ve snaze hrát míč, protože byl v postavení mimo hru.

41

Rohový kop rozehraje domácí Meleg. Jeho spoluhráči a ostatně ani on se k zakončení nedostali. Směr hry se otáčí.

41

A mohlo být vyrovnáno. Dalekonosná střela Korytka trefila štangli.

40

Faulu se dopustil Korytko, následovat bude volný kop pro domácí celek a rozehraje ho pochopitelně Meleg.

38

Dinamo Minsk se dostala k zakončení, které však branku o pořádný kus minulo. Gólman se jen ohlédl za míčem, který letěl daleko od branky.

37

Držení míče zcela jasně hovoří ve prospěch domácích fotbalistů.

35

Žlutou kartu dostává Bykov (FC Dinamo Minsk).

35

Nyní se hraje zejména na polovině hrací plochy. Střelecké pokusy neregistrujeme. Poločas se pomalu ale jistě blíží ke svému konci.

33

Další Babičova rána byla tentokrát zblokovaná. Aktivní hra Vojvodiny pokračuje dál. Jeden gól už k velké radosti většiny fanoušků Novi Sad dal.

31

Hostující brankář pošle míč do hry dlouhým nákopem. Následně se bude celý proces opakovat.

29

29. BABIČ - 1:0

29

Vojvodina právě vstřelila branku!
Trujič našel úplně volného BABIČE, který měl dostatek prostoru a času pro přesné zakončení. Obránci reklamovali postavení mimo hru, sudí tento názor neměli. Asistence: Trujič.

27

Antič z domácího celku branku minul. Hlavička to nebyla špatná, ale gólman zasahovat nemusel.

27

Další fauly, kterými se provinili hostující fotbalisté. Po jejich úvodním tlaku přichází vyrovnanější pasáž hry.

26

Domácí Babič se dopustil faulu, k zemi poslal Habovdu.

23

Hostující Habovda se dopustil faulu, následovat bude volný kop, který rozehraje všeuměl Meleg. Rohové kopy, volné kopy. Jakmile má možnost, tak neváhá a rozehrává tyto situace.

22

Aktivní hra domácích fotbalistů přináší významnou územní převahu, skóre však zůstává nezměněné.

19

Následoval rohový kop, po kterém zakončoval Noyok. I tentokrát dokázal brankář domácích zasáhnout. Po poněkud nudném úvodu tu máme hned několik střel na branky.

19

Minsk se také dostal do zajímavé pozice, Zhukovski pořádně protáhl brankáře Kordiče, který si dokázal poradit s jeho pokusem.

19

Ze střední vzdálenosti střílel Meleg, jehož rána byla snadnou kořistí pro brankáře.

17

Po dlouhé době se z vlastní obranné poloviny dostali hosté. Ke střele se ani nepřiblížili.

16

Vojvodina je v začátku zápasu jednoznačně aktivnějším týmem. Hosté nestíhají pohybem.

15

Aktivní hra domácích je podpořena dalším rohovým kopem. I tentokrát uvede míč do hry Meleg.

12

Rychlá akce domácích je zastavena rozhodčími, protože Trujič byl nachytaný v postavení mimo hru.

10

Registrujeme první střelu zápasu. Do míče se opřel Meletič, jehož střelecký pokus minul branku hostujícího týmu. Gólman Ignatovič zasahovat nemusel.

7

Novi Sad má k dispozici další rohový kop a míč si u rohového praporku připravuje Meleg.

6

Šest minut hry je pryč a více ze hry mají fotbalisté domácího celku. Ti se ke střele sice nedostali, ale jejich převaha je znatelná.

3

Kdo jiný mohl rozehrát roh domácích než kapitán Meleg. K první střele na branku však tato situace nevedla.

3

Následuje další faul, tentokrát si počínal v rozporu s pravidly Korytko. Volný kop tedy rozehrával Meleg. Obrana si s tímto pokusem dokázala poradit jen a pouze za cenu rohového kopu.

1

Hned v úvodu zápasu vidíme nedovolený zákrok. Faulem se provinil Rotkovič z hostujícího celku.

1

Zápas za malý moment začne.
Jedná se o první duel třetího předkola, a tak vítěz tohoto klání bude mít výhodnější výchozí pozici pro odvetu, která se bude hrát na hřišti Dinama Minsk.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům mezinárodního fotbalu. V tomto zápase třetího předkola Evropské ligy proti sobě nastoupí FK Vojvodina Novi Sada FC Dinamo Minsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

1:1

Góly: 29. Babič – 83. Bykov

Karty:   56. Miletič (VJV), 87. Babič (VJV) – 35. Bykov (MNK), 67. Kontsevoi (MNK)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:15.

Vojvodina Novi Sad: Kordič – Kavačevič, Melag (C), Puškarič, Paločevič, Babič, Antič, Malbašič, Maksimovič, Maletič, Trujič
Náhradníci: Perič – Mičič, Lakičevič, Zličič, Trifunovič, Javončič, Stamenič

Dinamo Minsk: Ignatovič – Ostroukh, Bykov, Korytko, Žukovski (C), El Monir, Noyok, Habovda, Kontsevoi, Sverčinski, Rotkovič
Náhradníci: Plotnikov – Shvetsov, Premudrov, Budnik, Karpovič, Zubovič, Schramčenko

Rozhodca: Drachta – Brandner, Rothmann. Čtvrtý sudí Muckenhammer

Odveta: Minsk - Novi Sad 0:2

Larnaca – S. Moskva 17:00 1:1

FK Oleksandrija – Hajduk Split 18:30 0:3