Európska liga (predkolá)

AS Saint-Étienne – AEK Atény

0:0

koniec (0:0)

28.07.2016, 21:00 • Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne • 3. predkolo • David Bochňák cz

Tipsport: 1.6 3.8 6.3

90

A nyní je hostům ještě lépe. Dabo si v souboji počínal nedovoleně a vidí žlutou kartu.

86

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Hamouma, přichází Monnet-Paquet.

82

Střídání v týmu AEK Atény: ze hřiště odchází Mantalos, přichází Platellas.

77

Domácí se zmocnili míče a šli do rychlého útoku, Bakasetas ale nedovoleně zastavil protihráče a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

68

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Pajot, přichází Dabo.

67

Střídání v týmu AEK Atény: ze hřiště odchází Vargas, přichází Galanopoulos.

64

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Tannane, přichází Berić.

56

Domácí se dostali k míče a rychle šli do útoku, Hélder Barbosa zastavil unikajícího soupeře nedovoleně a za svůj zákrok vidí od rozhodčího žlutou kartu.

46

Střídání v týmu AEK Atény: ze hřiště odchází Pekhart, přichází Bakasetas.

44

44.

44

Domácí jsou v posledních minutách velmi aktivní! Hamouma vystřelil z velké dálky, brankář jeho střelu vyráží na roh.

42

Hamouma vidí za přihraný pád žlutou kartu.

39

Velmi dobrá akce domácího týmu! Hamouma se uvolnil ve středu hřiště, narazil si se spoluhráčem, následně poslal míč do šestnáctky kde byl v dobré pozici Roux, který už mohl zakončovat. V tu chvíli se k němu dostal obránce Chygrynskiy a sporným zákrokem ho rozhodil a domácí útočník tak nezakončil vůbec dobře. I přes domácí rozhořčení zůstává píšťalka sudího němá.

28

Ruffier ne moc přesvědčivě vyrazil míč na šestnáctku, kde se do něj opřel Mantalos a jeho střela těsně prosvištěla vedle pravé tyče domácí branky.

21

Domácí obránce Polomat teď tvrdě zajel protihráče a za svůj čin vidí od rozhodčího žlutou kartu, proti které nemůže říct ani slovo.

0:0

Karty:   21. Polomat (SET), 42. Hamouma (SET) – 56. Barbosa (AEK), 77. Bakasetas (AEK), 90. Dabo (AEK)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Pogba, Polomat – Pajot (68. Dabo), Selnæs, Lemoine – Tannane (64. Berić), Roux, Hamouma (86. Monnet-Paquet)
Náhradníci: Moulin – Clément, Dabo, Monnet-Paquet, Malcuit, Berić, Pierre-Gabriel

AEK Atény: Anestis – Rodrigo Galo, Chygrynskiy, Kolovetsios, Dídac Vilà – Johansson, André Simões – Vargas (67. Galanopoulos), Mantalos (C) (82. Platellas), Hélder Barbosa – Pekhart (46. Bakasetas)
Náhradníci: Barkas – Lampropoulos, Platellas, Aravidis, Galanopoulos, Bakakis, Bakasetas

Rozhodca: Antonio Damato (ITA) – Riccardo Di Fiore, Salvatore Longo (ITA)

Odveta: AEK Atény - Saint-Étienne 0:1

Larnaca – S. Moskva 17:00 1:1

FK Oleksandrija – Hajduk Split 18:30 0:3