Eugenie Bouchard – Kristína Kučová

1:2 6:3, 4:6, 3:6

29.07.2016, 02:56 • Osemfinále • Jaroslava Sotáková

Tipsport: 1.19 4.75

Neskutočné! Kristína Kučová ako úspešná kvalifikantka tohto turnaja zdoláva ďalšiu bývalú hráčku Top 10! Po ďalšej ťažkej trojsetovej bitke zdoláva domácu reprezentantku Eugenie Bouchardová po setoch 6:3, 4:6, 3:6, ktorej sa pomstila za vyradenie Dominiky Cibulkovej!

S konštatovaním, že Kristína Kučová pokračuje vo svojom životnom turnaji a postupuje už do štvrťfinále, kde bude jej súperkou Johanna Kontaová sa s vami lúčim a prajem úspešný štart do dňa! (05:18:48)

Koniec zápasu

3:6

Return kanadskej tenistky končí až za základnou čiarou a tak Kučová víťazí v tomto zápase!

0-40

Kristína Kučová má tri mečboly!

0-30

Víťazným forhendom po čiare sa dostáva Kučová do výraznejšieho vedenia a je dve loptičky od víťazstva.

0-15

Bouchardová vstupuje do gemu na returne nepresným forhendom, ktorý sa nevošiel do kurtu.

3:5

Eugenie Bouchardová si drží svoje podanie, no teraz ide servovať Kristína Kučová na víťazstvo v tomto zápase!

A-40

Eugenie Bouchardová sa po víťaznom údery presne na základnú čiaru dostáva k výhode.

40-40

Aj druhý gembol je preč! Bouchardová robí nevynútenú chybu z bekhendu. Zhoda.

40-30

Avšak o prvý gembol sa pripravila Kanaďanka sama!

40-15

Avšak Bouchardová strieľa priamy bod a má dva gemboly na zníženie!

30-15

Krásnym forhendovým returnom sa teraz prezentovala Slovenka.

30-0

Aj druhý fiftín putuje na konto kanadskej tenistky!

15-0

Bouchardová vstupuje do gemu o udržanie sa víťazným forhendom.

2:5

Čistou hrou potvrdzuje Kristína Kučová brejk z predošlej hry a vedie už 5:2! Po prestávke pôjde servovať Bouchardová na udržanie sa v zápase!

0-40

Loptu získava Kučová.

0-30

Priamym bodom z podania ide slovenská reprezentantka do výraznejšieho vedenia.

0-15

Bouchardová svoj bekhendový volej na sieti pokazila a tak si to odniesla jej raketa!

2:4

Hneď prvý brejkbol Kučová premieňa a ako prvá berie podanie súperky v treťom sete!

15-40

Forhend Kanaďanky končí až za základnou čiarou a tak má Kučová dva brejkboly!

15-30

Vzápätí však robí kanadská reprezentantka dvojchybu!

15-15

Esom teraz vyrovnáva stav tohto gemu.

0-15

Bouchardová začína gem na servise nevynútenou chybou.

2:3

Bouchardovej sa nepodaril bekhendový volej pri nábehu na sieť a tak Kučová vedie 3:2!

0-40

Kristína Kučová má tri gemboly a šancu na čistú hru!

0-30

Return kanadskej tenistky skončil len v aute.

0-15

Eugenie Bouchardová mala celú výmenu pod kontrolou, no v jej závere chybovala.

2:2

Víťazným forhendom ukončuje Bouchardová tento gem na servise a vyrovnáva na 2:2!

40-15

Eugenie Bouchardová sa dostáva ku dvom gembolom na vyrovnanie!

30-15

teraz však svoju chybu napráva víťazným úderom z forhendu presne na čiaru.

15-15

Tentoraz však Bouchardová robí nevynútenú chybu, po 15.

15-0

Kanadská tenistka začína štvrtý gem tretieho, rozhodujúceho setu víťazným bekhendom.

1:2

Bouchardovej delový return letel nízko a skončil tak v sieti. Kučová odvrátila v tomto geme dva brejkboly súperky a nakoniec si podržala svoje podanie.

40-A

Priamym bodom z podania sa dostáva slovenská tenistka k výhode a šanci na ukončenie tejto hry.

40-40

Aj druhý brejkbol Kučová odvracia a upravuje na zhodu!

40-30

Kristína Kučová odohrala krásny krížny bekhend, na ktorý jej súperka nedokázala odpovedať!

40-15

Víťazným forhendom po čiare sa dostáva Eugenie Bouchardová k dvom brejkbolom!

30-15

Kučová sa teraz na seba hnevá, kedže na rakete mala víťazný úder.

15-15

Return kanadskej tenistky bol pridlhý a skončil až za základnou čiarou. Po 15 na oboch stranách.

15-0

Loptička teraz nesadla na raketu Kristíny a letela len do autu.

1:1

Vlastnou chybou sa teraz pripravila o fiftín slovenská reprezeentantka, ktorá mala v tomto geme tri brejkboly no nevyužila ani jeden!

A-40

Eugenie Bouchardová sa dostáva k prvému gembolu v tomto geme!

40-40

Bouchardová odvracia aj tento brejkbol, tentoraz po víťaznom bekhende.

40-A

Lenže slovenská tenistka bojuje zo všetkých síl a forhendovým winnerom si zabezpečuje ďalší brejkbol!

40-40

Druhý odvracia Bouchardová esom!

30-40

Prvý brejkbol odvracia Bouchardová pri výmene od základnej čiary.

15-40

Kristína Kučová sa dostáva k dvom brejkbolom hneď v úvode tretieho setu!

15-30

Bouchardová získava prvý fiftín na servise v treťom sete.

0-30

Forhend Kanaďanky končí v aute a tak ide jej súperka do výraznejšieho vedenia.

0-15

Eugenie Bouchardová vstupuje do gemu na servise dvojchybou!

0:1

Kristína Kučová si v úvode tretej sady drží svoje podanie a ide do vedenia 1:0!

30-40

Kučová prerušila výmenu, kedže si myslela, že loptička z rakety jej súperky skončila v aute a mala pravdu!

30-30

30-15

Kučová nastrelila pásku, ktorá loptičku trošku pribrzdila a dala čas Bouchardovej na víťazný úder.

15-15

Po 15 na oboch stranách!

0-15

Bouchardová vstupuje do tretieho setu nevynútenou chybou z forhendu.

4:6

Hneď prvý setbol Kučová premieňa a berie si druhý set pomerom 6:4! O víťazke tohto duelu tak rozhodne až tretí set!

0-40

Forhend kanadskej tenistky končí až za základnou čiarou a tak sa dostáva Kučová k prvým setbolom!

0-30

Aj druhý fiftín putuje na konto slovenskej tenistky, ktorá je dve loptičky od víťazstva v druhom sete.

0-15

Kučová vstupuje do gemu na servise víťazným returnom.

4:5

Čistou hrou sa teraz podarilo ísť Kučovej do vedenia v druhom sete! Po prestávke pôjde servovať kanadská tenistka na udržanie sa v druhom sete.

0-40

Slovenská reprezentantka má šancu na čistú hru pri vlastnom servise.

0-30

Kučová si teraz nabehla na sieť, kde víťazným úderom do odkrytej časti kurtu ukončila výmenu.

0-15

4:4

Tento tretí brejkbol už Kučová premieňa za výraznej pomoci svojej súperky a berie si opäť späť svoje stratené podanie.

40-A

Do tretice sa dostáva Kristína ku brejkbolu.

40-40

Ani tento brejkbol sa nepodarilo slovenskej tenistke premeniť!

40-A

Bouchardová posiela loptičku len do autu a tak má jej súperka ďalší brejkbol!

40-40

Avšak Kristína Kučová bojuje o každú loptičku a vyrovnáva na zhodu!

A-40

Víťazným forhendom sa teraz dostáva Bouchardová ku gembolu na 5:4!

40-40

Bekhendový slajz z rakety slovenskej tenistky zastavila sieť.

30-40

Kristína Kučová sa dostáva k brejkbolu a šanci na ribrejk!

30-30

Priamy bod z podania pre Kanaďanku. Po 30 na oboch stranách.

15-30

Obe hráčky boli teraz nútené ísť na sieť, kde bola úspešnejšia domáca hráčka, ktorá ukončila výmenu víťazným volejom.

0-30

Bouchardová robí prvú dvojchybu v tomto sete.

0-15

Bouchardová vstupuje do gemu na servise nevynútenou chybou z forhendu.

4:3

Tento štvrtý brejkbol už Genie Bouchardová premieňa a opäť prelamuje podanie svojej súperky. Kanaďanka vedie v druhom sete 4:3.

A-40

Kristína Kučová teraz nedokázala dobehnúť forhendový úder od kanadskej tenistky a tak musí čeliť brejkbolu.

40-40

Avšak Bouchardová je proti! Víťazným forhendom upravuje opäť na zhodu.

40-A

Priamym bodom sa dostáva Kristína Kučová k šanci na ukončenie tohto veľmi dlhého gemu.

40-40

Na šťastie ani tento brejkbol sa jej nepodarilo premeniť. Ďalšia zhoda.

A-40

Eugenie Bouchardová sa dostáva k tretiemu brejkbolu v tejto hre.

40-40

Bouchardová mala na rakete víťazný úder, no loptička sa nezmestila do kurtu.

A-40

Avšak Kučová teraz zahrala vysokú loptičku, ktorá skončil tesne za základnou čiarou.

40-40

Aj tento brejkbol sa podarilo Kristíne odvrátiť.

A-40

Eugenie Bouchardová sa dostáva k ďalšiemu brejkbolu v tomto sete.

40-40

Ani tento gembol nedokázala Slovenka premeniť. Druhá zhoda.

40-A

Return kanadskej tenistky skončil v aute a tak má jej súperka gembol.

40-40

Víťazným returnom po čiare upravuje Bouchardová gem na zhodu!

30-40

Kučová teraz zatlačila svoju súperku z forhendovej strany, ktorá následne chybovala.

30-30

Po 30 na oboch stranách.

30-15

Po returne presne, ktorý letel presne na raketu Slovenky je znížené.

30-0

Aj druhý fiftín získava hráčka na returne.

15-0

Slovenská tenistka začína gem na servis chbyou z bekhendu.

3:3

Aj tentoraz platilo, do tretice všetko dobré! Kučová si berie hneď späť svoje stratené podanie a vyrovnáva na 3:3.

40-A

Kučová sa po chybe súperky dostáva k tretiemu brejkbolu!

40-40

Aj druhý brejkbol je preč! Bouchardová ho odvrátila veľmi agresívnou hrou.

30-40

O Prvý brejkbol sa pripravila Slovenka sama svojím nepresným bekhendom.

15-40

Víťazným returnom po druhom podaní Bouchardovej sa teraz prezentovala Kristína a má dva brejkboly!

15-30

Kanaďanka pri výmene od základnej čiary ako prvá chybovala a tak ide jej súperka do vedenia.

15-15

teraz však robí kanadská reprezentantka nevynútenú chybu! Po 15 na oboch stranách.

15-0

Bouchardová vstupuje do gemu na potvrdenie brejku veľmi dobre!

3:2

Víťazným forhendom do protipohybu súperky ukončuje Bouchardová tento gem na returne a po prvý raz v druhom sete ide do vedenia.

40-0

Eugenie Bouchardová sa po dlhej dobe vybrala na sieť, kde n druhý pokus ukončila výmenu a má tri brejkboly!

30-0

Bouchardová teraz zatlačila svoju súperku z forhendu a donútila ju k nepresnému úderu.

15-0

Víťazným forhendom teraz vstupuje Bouchardová aj do gemu na returne.

2:2

Kučová mala na rakete víťazný úder, no svoj forhend poslala len do siete.

40-15

Ďalším forhendovým winnerom sa dostáva Genie k dvom gembolom.

30-15

Víťazným forhendom sa teraz prezentovala kanadská tenistka a ide do vedenia.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

15-0

Priamym bodom vstupuje Kanaďanka do štvrtého gemu druhého setu.

1:2

Forhend Bouchardovej letí ďaleko do autu a tak si Kučová postrážila aj druhý servis v tomto sete.

30-40

Forhendový úder kanadskej tenistky zastavila páska. Kristína má gembol.

30-30

Teraz však svoju chybu napravila víťazným forhendom.

15-30

Bouchardová mala na rakete víťazný úder, no loptičku poslala hlboko do autu.

15-15

Po na oboch stranách.

15-0

Kučová si teraz vzala jastrabie oko, ktoré potvrdilo, že loptička z rakety jej súperky bola dobrá!

1:1

Avšak druhý gembol už Eugenie Bouchardová premieňa a celkom poľahky si drží svoj servis.

40-15

Čistá hra to nebude! Kučovej forhend skončil presne na základnej čiare.

40-0

Kučová nenašla recept na kvalitný servis svojej súperky.

30-0

Priamym bodom sa dostáva Bouchardová do výraznejšieho vedenia.

15-0

Loptu získava Bouchardová.

0:1

Kristína Kučová mala tento gem veľmi dobre rozohraný, no skomplikovala si to chybami. Nakoniec zvládla odvrátiť jeden brejkbol a podržať si svoje podanie.

40-A

Bouchyrdová chybuje na returne, ktorý posiela len do siete.

40-40

Priamym bodom odvracia Kučová prvý brejkbol.

A-40

Ziskom štyroch fiftínov v rade sa dostáva Genie Bouchardová k prvému brejkbolu v druhom sete!

40-40

Tentoraz stále šťastena na strane Bouchardovej. Kučová nastrelila pásku a loptička sa vrátila späť na jej polovicu kurtu.

30-40

Dvojchybou sa teraz pripravila Kučová o ďalší gembol.

15-40

Čistá hra to nebude! Forhendový úder z rakety kanadskej tenistky nedokázala Kučová dobehnúť.

0-40

Bouchardová nenašla recept na druhé podanie súperky.

0-30

Priamym bodom ide Slovenka do výraznejšieho vedenia.

0-15

Kučová vstupuje do druhej sady víťazným bekhendom!

6:3

Eugenie Bouchardová premieňa až ôsmy setbol v tejto sade, ktorá nebola až taká jednoznačná, ako zo začiatku vyzerala! Kristína Kučová sa celkom rozohrala a dala zabrať svojej súperke! Ešte nič nie je stratené, ženský tenis sa hrá na dva víťazné sety!

A-40

Forhendovým winnerom sa dostáva Bouchardová k ďalšej šanci na ukončenie tohto setu.

40-40

Ani tento sa jej nepodarilo premeniť. Teraz vidieť frustráciu v tvári bývalej svetovej päťky!

A-40

Priamym bodom sa dostáva Kanaďanka k siedmemu setbolu!

40-40

Nevynútenou chybou sa pripravila Kristína aj o tento tretí brejkbol!

40-A

Bekhend Bouchardovej skončil až za základnou čiarou a tak sa dostáva Kučová k tretiemu brejkbolu!

40-40

Ani tento sa jej však nepodarilo premeniť! Forhend kanadskej tenistky skončil v aute.

A-40

Kučová sa pokúsila obhodiť súperku na sieti, no loptička skončila v aute. Bouchardová má šiesty setbol!

40-40

Víťazným bekhendom presne na čiaru odvracia Kanaďanka aj druhý brejkbol.

40-A

Forhend Eugenie Bouchardovej skončil v bočnom aute a tak má Kučová ďalší brejkbol.

40-40

Tak ani tento prvý gembol nedokázala Kučová premeniť. Zhoda.

30-40

Nevynútenou chybou z forhendu teraz darovala Bouchardová fiftín svojej súperke a bude musieť čeliť brejkbolu!

30-30

Forhend kanadskej reprezentantky končí až za základnou čiarou. Po 30 na oboch stranách.

30-15

Kučová hrala teraz veľmi agresívne kedže už nemá čo stratiť a vyplatilo sa!

30-0

15-0

Esom vstupuje Genie Bouchardová do gemu na servise.

5:3

Kristína Kučová odvrátila v tomto geme päť setbolov súperky a nakoniec si podržala svoj servis. Stav prvého setu je 5:3.

40-A

Kučová si teraz rozbehala svoju súperku a dostáva sa tak k ďalšiemu gembolu na 5:3.

40-40

Víťazným bekhendom presne do rohu kurtu odvracia slovenská tenistka aj setbol č.5.

A-40

Bouchardová sa po chybe súperky dostáva už k piatemu setbolu na returne.

40-40

Ani tento však kanadská tenistka nepremieňa. Nevynútenou chybou z forhendu posiela gem opäť do zhody.

A-40

Bouchardová dobehla skrátenie hry od svojej súperky a víťazným forhendom sa dostáva ku štvrtému setbolu!

40-40

Tak ani teraz sa ešte nedočkáme ukončenia tohto gemu. Ďalšia zhoda.

40-A

Kučová sa ziskom štyroch fiftínov v rade dostáva ku gembolu.

40-40

Bouchardová to na sieti prepálila do autu a tak Kučová odvracia zatiaľ tri setboly a upravuje na zhodu!

40-30

Aj druhý setbol Kučová odvracia po tom čo zatlačila svoju súperku z forhendovej strany!

40-15

Kristína Kučová si vzala jastrabie oko, ktoré ukázalo, že loptička z rakety jej súperky skončila v aute.

40-0

Eugenie Bouchardová sa dostáva k prvým setbolom už pri podaní súperky!

30-0

Aj druhý fiftín putuje na konto kanadskej tenistky.

15-0

Kučová vstupuje do gemu na servise dvojchybou.

5:2

Svojím prvým esom v zápase ukončuje Bouchardová tento gem na servise a vedie už 5:2.

40-30

Brejkbol to nebude! Bouchardová veľmi dobre čítala hru a loptičku odohrala do protipohybu súperky!

30-30

Bouchardová si teraz po krátkom returne súperky nabehla na sieť, kde to uponáhľala a loptičku poslala do autu.

30-15

Teraz prišla nevynútená chyba z rakety Bouchardovej.

30-0

Bouchardová si hraje svoju hru a svoju súperku na returne nepúšťa k ničomu.

15-0

Agresívnym bekhendom vstupuje do gemu na servise kanadská reprezentantka.

4:2

Priamym bodom premieňa Kučová až piaty gembol a získava svoj prvý gem na servise.

40-A

A Kučová sa dočká aj piateho gembolu. Jeden z forhendov Kanaďanky skončil až za základnou čiarou.

40-40

Víťazným forhendom odvracia Bouchardová aj štvrtý gembol súperky.

40-A

Kristína Kučová sa teraz nenechala rozhodiť a svoju súperku zatlačila svojím bekhendom.

40-40

To je zlé! Kučová robí druhú dvojchybu v tomto geme. Zhoda.

30-40

Aj druhý gembol je preč! Bouchardová si teraz rozbehala svoju súperku, ktorá vola pri poslednej loptičke neskoro a trafila ju len rámom rakety.

15-40

Čistá hra to nebude! Kučová robí svoju prvú dvojchybu v zápase.

0-40

Bekhendový úder Bouchardovej končí len na sieti a tak má Kučová tri gemboly!

0-30

Kučová ide na servise do výraznejšieho vedenia.

0-15

Bouchardová sa pokúsila o nábeh na sieť, no Kučová to prečítala a hneď ju krížnym forhendom obhodila.

4:1

Druhý však už nie a tak si Kristína Kučová berie jeden stratený servis späť!

15-40

Prvý Bouchardová odvracia priamym bodom.

0-40

Kristína Kučová sa dostáva k prvým trom brejkbolom v zápase.

0-30

Opäť pokus o kraťas od kanadskej tenistky, ktorá chcela čo najskôr ukončiť výmenu, no loptička skončila v sieti.

0-15

Do piateho gemu vstupuje Bouchardová dvojchybou, celkovo už svojou treťou!

4:0

Štvrtý brejkbol už Bouchardová premieňa a po druhý raz v zápase berie podanie svojej súperky!

A-40

To je zlé! Kristína mala na rakete víťazný úder, no loptičku poslala len do siete.

40-40

Bouchardová sa na sieti pripravila aj o tretí brejkbol. Zhoda!

40-30

Aj druhý! Kuočvá teraz zariskovala a vyplatilo sa! Loptička skončila ešte vo dvorci.

40-15

Prvý je už minulosťou!

40-0

Kučová nedokázala odpovedať na veľmi dobrý return súperky a bude sa musieť brániť trom brejkbolom.

30-0

Aj druhý fiftín putuje na konto jej súperky.

15-0

Kučová vstupuje do gemu na servise nepresnosťou.

3:0

Tento gembol už Kanaďanka premieňa, potvrdzuje tak brejk z predošlej hry a vedie už 3:0 podobne ako vo včerajšom zápase proti Slovenke Cibulkovej!

A-40

Bekhend slovenskej tenistky končí ďaleko za základnou čiarou a tak má jej súperky druhý gembol.

40-40

V zatiaľ najdlhšej výmene zápasu dominovala domáca reprezentantka, no v závere výmeny to uponáhľala a jej kraťas zastavila páska.

40-30

Return slovenskej tenistky končí v aute a tak má Bouchardová gembol na potvrdenie brejku!

30-30

Bouchardová začala výmenu servisom von z kurtu, po ktorom mala v celej výmene navrch!

15-30

Kučová sa dostáva na príjme do vedenia, kedže jej súperka sa dopustila už druhej dvojchyby v zápase.

15-15

Kanaďanka teraz dobehla skrátenie svojej súperky a obhodila ju po čiare.

0-15

Eugenie Bouchardová teraz posiela svoj forhendový úder len do siete.

2:0

Eugenie Bouchardová zvládla premeniť hneď prvý ponúknutý brejkbol a tak hneď v úvode zápasu prelamuje podanie súperky.

A-40

Bekhend slovenskej reprezentantky skončil až za základnou čiarou a tak sme svedkami prvého brejkbolu v zápase!

40-40

Avšak ani tento gembol nedovolila Bouchardová súperke premeniť.

40-A

Kristína Kučová si nabehla na sieť, kde na tretí pokus ukončila výmenu forhendovým winnerom.

40-40

Ani druhý gembol Kučová nevyužíva a gem tak putuje do zhody!

30-40

Eugenie Bouchardová teraz nastrelila pásku, loptička sa odrazila hneď za sieť na polovicu kurtu súperky.

15-40

Kristína Kučová prerušila výmenu, lebo sa jej zdalo, že loptička bola už za základnou čiarou a mala pravdu!

15-30

Prvý fiftín pre Kanaďanku na príjme!

0-30

Forhendovým úderom po čiare donútila Kučová chybovať svoju súperku.

0-15

Bouchardová vstupuje do gemu na príjme nevynútenou chybou.

1:0

Return slovenskej tenistky končí až za základnou čiarou a tak si Bouchardová s prehľadom drží svoj servis.

40-15

Bouchardová si nabehla na sieť, kde forhendovým volejom ukončila výmenu a má 2 gemboly.

30-15

Priamym bodom sa dostáva kanadská tenistka do vedenia v tomto geme.

15-15

Avšak v zápätí získava prvý fiftín po víťaznom forhende.

0-15

Eugenie Bouchardová vstupuje do zápasu dvojchybou!

0:0

Hráčky sú už na kurte, kde sa aktuálne rozcvičujú pred zápasom! Na servise začne Eugenie Bouchardová.
Začiatok zápasu sa nám posúva, kedže na center kurte aktuálne začína tretí set medzi Madison Keysovou a Venus Williamsovou! Kristína Kučová sa dostane na dvorec až po tomto zápase.
Aj v túto nočnú hodinu vítam všetkých priaznivcov ženského tenisu!

Turnaj v Montreale dospel už do osemfinále, kde sa prebojovala aj naša úspešná kvalifikantka Kristína Kučová! Jej dnešnou súperkou bude premožiteľka Dominiky Cibulkovej, domáca tenistka Eugenie Bouchardová!

Kristína Kučová

Je 26-ročná slovenská reprezentantka z Bratislavy. Aktuálne sa nachádza na 121. mieste svetového rebríčka WTA. Jej najlepším umiestnením je pozícia č.103. V tomto roku odohrala 36 zápasov, z toho sa až 21-krát tešila z postupu do ďalšieho kola. Do hlavnej súťaže sa v Montreale dostala cez dve kolá kvalifikácie, kde zdolala Erin Routliffeovú a jasnú favoritku Cristinu McHaleovú! V prvom kole si poradila s favorizovanou Yaninou Wickmayerovou po setoch 6:4, 2:6, 3:6. V druhom kole sa jej podaril zatiaľ najväčší skalp kariéry, keď zdolala svetovú deviatku Španileku Carlu Suarezovú-Navarrovú 2:1 na sety!
Na tomto turnaji štartuje po prvý raz!

Eugenie Bouchardová

Je 22-ročná reprezentantka Kanady. Vinou zranenia sa prepadla až na 42. miesto rebríčka. Jej kariérnym maximom je piata pozícia! Po Wimbledone skúsila šťastie na turnaji vo Washingtone, kde ju v dvoch setoch vyradila Camilla Giorgiová. Na tomto turnaji štartuje po piaty raz, no jej maximom je len 2.kolo.
V prvom kole zdolala českú reprezentantku Lucku Šafářovú po setoch 6:3, 3:6, 7:6 a včera v noci deklasovala Slovenku Dominiku Cibulkovú 6:2, 6:0.

Vzájomná bilancia
Hráčky sa na okruhu WTA stretli len raz a to v roku 2014 v pohári federácie, kde po setoch 7:6, 2:6, 6:1 zvíťazila práve kanadská tenistka!