Belgická Jupiler Pro League

R.S.C. Anderlecht – KV Kortrijk

5:1

koniec (1:1)

07.08.2016, 18:00 • Constant Vanden Stock Stadium • 2. kolo • Jakub Hataš (@HatyJ) cz

78

Ze hry je stažen domácí Tielemans, kterého nahradil Kabasele. Domácí trenér tak vypotřeboval i svoje třetí střídání v dnešním utkání.

77

Poslední střádání Kortrijku. Ze hry jde Ouali, nahradí jej D'Haene.

69

Střídají také hosté. Ze hry jde nevýrazný Papazoglu, na hřiště se podívá Saadi.

66

Poté odešel Hanni a na hrací ploše jej nahradil Capel.

66

Střídání v řadách Anderlechtu. Nejprve odchází Teodorczyk, přichází Sylla.

46

Druhý poločas zahájili domácí hráči. První útok se Anderlecht snažil vést středem, na centrovaný míč si však nedokázal dobře naběhnout kapitán Defour. Během poločasu ještě stihl Kortrijk vystřídat, ze hry šel Kage, nahradil jej Sarr.

5:1

Góly: 32. Hanni, 50. Teodorczyk, 54. Chipciu, 63. Defour, 75. Sylla – 20. Kage (pen.)

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 16:2. Střely mimo: 4:1. Rohy: 11:2.

R.S.C. Anderlecht: Roef – Appiah, Mbodji, Nuytinck, Acheampong – Chipciu, Defour, Dendoncker, Tielemans (78. Kabasele), Hanni (66. Capel) – Teodorczyk (66. Sylla).
Náhradníci: Boeckx – Deschacht, De Maio, Heylen, Sylla, Kabasele, Capel.

KV Kortrijk: Kaminski – Joazinho, Pavlović, Barbarić, Métanire – Verstraete, Kage (46. Sarr), Rolland – Ouali (77. D'Haene), Papazoglu (69. Saadi), De Smet.
Náhradníci: Sifakis – Boyer, Saadi, van Eenoo, Mercier, D'Haene, Sarr.

Rozhodca: Lardot – Hermans, Divincenzo. (vš. Belgie)