FC Hlučín – FC Viktoria Plzeň

0:7

koniec (0:2)

21.09.2016, 16:30 • Městský fotbalový stadion • 3. kolo • David Bochňák cz

Skončilo utkání 3. kola MOL Cupu, ve kterém domácí FC Hlučín podlehl týmu FC Viktoria Plzeň vysokým rozdílem 0:7. Prvoligový tým ukazoval od prvních minut velkou kvalitu a téměř celý zápas odehrál s míčem na vlastních kopačkách. V prvním poločase se prosadil Baránek a Kace. Do druhého poločasu nastoupil Hořava a hra Plzně byla ještě víc nebezpečnější. Po deseti minutách se v druhém poločase trefil Řezník, následně se z penalty prosadil Poznar. Pátou branku přidal Krmenčík a hosté mohli hrát v tréninkovém tempu. Ke konci utkání se ještě trefil z penalty Ďuriš a na konečných 7:0 upravil Hořava. Plzeň si tak bez problému zajistila postup do dalšího kola, naopak pro Hlučín pohárová cesta končí. To je ale mrzet nemusí, z dnešního utkání si domácí odnesli plno zkušeností a hlavně dobrý zážitek, neboť si cestu do Hlučína našlo přes 1400 diváků. To je ode mě vše, u dalších přenosů naschledanou. (18:36:36)

90

90

V poslední šanci domácích Krejčí fauloval a hosté budou u míče.

89

Plzeň právě vstřelila branku!
V poslední minutě Plzeň přidává sedmou branku! TOMÁŠ HOŘAVA stál na hranici penalty osamocený a s doráżkou neměl nejmenší problém! – 0:7.

88

Centr Foltýna skončil v rukavicích Bolka.

87

Krejčí poslal dobrý míč do vápna, na poslední chvíli ale hostující hráči zblokovali míč alespoň na roh.

86

Suchan si ale pomohl faulem a Hlaváč bude rozehrávat.

85

Pro Plzeň to ale nebyl problém získat míč zpět a vybojovali hned rohový kop.

84

Zeman si neporozuměl se spoluhráči a daroval tak míč soupeři.

83

Sasín se dostal do protiútoku, jeho centr si ale Bolek pohlídal.

81

Utkání se dohrává kolem středového kruhu, Plzeň si hlídá čisté konto a tlačí čas směrem dopředu.

79

Hosté zvyšují stav utkání na 6:0! MICHAL ĎURIŠ se postavil k míči a nemýlil se! Hlaváč šel na opačnou stranu.

79

Hudeczek už jednu žlutou viděl a to znamená předčasný odchod ze hřiště!

78

Hudeczek fauloval ve vápně a je nařízena další penalta pro Plzeň!

77

Domácí mají problém udržet míč a po většinu času jsou v bloku před vlastní brankou.

76

Zeman poslal opět dobrý centr do vápna, Baránek minul hlavou prostor mezi třemi tyčemi o milimetry!

74

Hořava neprošel po levé straně, vybojoval ale rohový kop.

73

Hrošovský vedl míč po středu hřiště, jeho následná střela ale skončila vysoko nad brankou Hlaváče.

73

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lukáš, přichází Fišer.

0:7

Góly: 16. Baránek, 44. Kace, 55. Řezník, 57. Poznar (pen.), 67. Krmenčík, 79. Ďuriš (pen.), 89. Hořava

Karty:   52. Hudeczek (HLU), 57. Hlaváč (HLU)   79. Hudeczek (HLU)

Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 2:9. Rohy: 3:16.

FC Hlučín: Hlaváč – Massaniec, Heiník, Žižka, Badalyan, Foltýn, Dostál (55. Sasín), Hudeczek, Krejčí, Lukáš (73. Fišer), Szotkowski (66. Jančík)
Náhradníci: Hampel – Holiš, Sasín, Fišer, Jančík, Štefek, Galvas

FC Viktoria Plzeň: Bolek – Řezník, Hejda, Baránek, Kovařík – Petržela (46. Zeman), Kace (46. Hořava), Hrošovský, Suchan – Krmenčík, Poznar (58. Ďuriš)
Náhradníci: Sváček – Hubník, Hořava, Zeman, Ďuriš

Rozhodca: Machálek Jan – Dobrovolný Zdeněk – Podaný Marek