DHL Extraliga juniorů (CZ)

HC Olomouc – HC Oceláři Třinec

1:4

koniec (0:2, 1:1, 0:1)

24.09.2016, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 8. kolo • Zuzana Spurná cz

Tipsport: 3.27 4.6 1.7

Už za hodinu nastoupí na olomoucký led starší dorostenci, kteří vyzvou Vítkovice. Těším se na počtenou. (14:30:02)
Ve třetí třetině už padla pouze jediná branka, když se trefil třinecký Jakub Lacka, který si tak připsal druhou branku v utkání. Oceláři si tak připisují po zásluze další tři body do tabulky.

59:37

Utkání se dohrává před Pospíšilovou brankou.

59:10

Hra se přesouvá od branky k brance, u mantinelu teď bojovali s Olomouckými o puk Cihlář se Stuchlíkem, kotouč ale skončil na olomoucké střídačce.

58:20

Hanáci se snaží dostat znovu do útočné třetiny, přechod přes střední pásmo jim ale dělá docela problém.

57:50

Oceláři opakovaně vyhazují puk z vlastního pásma, Kohouti tak musí začínat útočné akce z vlastní třetiny.

56:55

Na trestnou lavici míří další z Ocelářů, a to Lukáš Kaukič. Třinecká devítka si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

56:37

Kohouti se drží před třineckou brankou, Říčka ale od mantinelu neměl možnost poslat puk svým spoluhráčům.

56:02

Do útoku se prohnal Šťastný, toho ale vracející se hráči nenechali zakončit.

55:09

Kohouti se snaží dostat k ohrožení třinecké branky, hostující obrana si ale vede velmi dobře.

54:37

Jakub Lacka (TRI) míří na trestnou lavici, třinecký útočník je potrestán za podražení.

54:27

Po levé straně se až před Pospíšila protáhl Kvasnica, u levé tyčky ale nenašel dost prostoru.

53:58

Macuh to pak zkoušel ještě z vrcholu levého kruhu, Loubal ale včas sklapl betony.

53:27

Macuh po buly prokličkoval do útoku, trefil ale jen brusle bránících hráčů.

53:17

Led je upraven, plexi vyměněno, oba týmy se vrací na led. Zbývá dohrát necelých sedm minut.

53:17

Vypadá to, že se úprava ledu a výměna skla trochu protáhne, oba týmy tak byly odeslány do kabin.

53:17

Na ledě zůstala poměrně velká stopa krve, olomoucký útočník má totiž zřejmě řeznou ránu na zápěstí. Hra je přerušena a čeká se na úpravu ledu.

53:17

Jeden z Ocelářů u trestné lavice dohrál Podlahu. Na led a trestnou lavici se tak vysypalo plexisklo, za olomouckým útočníkem navíc spěchal doktor. Domácí patnáctka však nakonec dojela na střídačku sama.

1:4

Góly a asistencie: 27. Horák – 6. Lacka (Bartko, Jašek), 14. Kaukič (Hrehorčák, Kvasnica), 38. Cihlář (Mach), 44. Lacka (Bartko)

HC Olomouc: Pospíšil (Sonnek) – Štreit, Spurný, Spálovský, Kališ, Beutl, Jelínek – Zabloudil, Cach, Říčka, Horák, Podlaha, Beier, Macuh, Marek (C), Tomaník, Jeklič, Šťastný, Kuba.

HC Oceláři Třinec: Loubal (Ovčaří) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, Adámek, Haman (C), Imrich – Stuchlík, Kaukič, Cihlář, Plitko, Jašek, Mach, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Hladoník, Lacka, Kalus.

Rozhodca: Vaněk – Blaha, Novák