5:2

koniec (2:1, 1:1, 2:0)

24.09.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 7. kolo • Jan Míšek cz

Tipsport: 2.46 4.2 2.2

Je dohráno. Čisté utkání na obou stranách kluziště přineslo pohlednou hru, ze které dnes více těžila třebíčská Horácká Slavia. Její jmenovkyně z hlavního města se do poslední chvíle snažila změnit vývoj utkání, ale na tým, kterému se proti favoritům daří, nestačila. Dvě branky – Milfaita ze 41. minuty a do prázné brány z hole kapitána Davida Dolníčka z 59. minuty – zastavily počítadlo branek domácích na čísle 5. Dvojka na straně hostů cenné body pražanům nepřinesla. On-line přenos končí. Hezký večer. (19:44:04)

59:58

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Střela do prázdné brány se povedla DAVIDU DOLNÍČKOVI. Asistence: bez asistence.

59:33

Pražané se snaží střílet z každé pozice, ale Jekel je celkem v pohodě vychytává.

58:50

Václav Čejka po vhazování ve své třetině sebral hostům puk a mazal s ním do jejich třetiny, ve středním pásmu o kotouč přišel.

58:06

Hosté hrají stále bez brankáře, ale 1:45 jim do konce tímto tempem na vyrovnání nebo celkové otočení skóre zřejmě nebude stačit.

57:22

Po vhazování ve třetině domácích se na modré ke tvrdé střele dostal Hraško, ale Jekel byl v pozoru.

57:21

Oddechový čas pro domácí.

56:25

Uvidíme, na čem se tým z města nad Vltavou na střídačce uradil. A zatím to spíše vypadá, že oddechový čas hostů sloužil k odpočinku domácích. Nyní Slavia Praha odvolává brankáře.

56:24

Oddechový čas pro hosty.

55:54

Hostům evidentně cosi chybí. Buď síly nebo štěstí, i když se snaží o změnu stavu, nedaří se.

54:31

Po vhazování před Jekelem se puku chopili Pražané, kteří o něj ihned přišli, Erat kolem pravého mantinelu dovezl puk před Hyláka, tam do mezikruží přihrál Kristlovi, který dostal puk na nohu. Do branky puk nedokopl.

53:41

Slibně vypadající situace pro Pražany proběhla před Jekelem, od modré se puk dostal do kruhu u levé tyče třebíčského golmana, odtud se dostal k Dragounovi, který však nedonutil Jekela chybovat.

52:54

Chybu udělal ve středním pásmu Hraško a puku se ihned chopili domácí, opakovaně prověřují pozornost Hyláka, teď tak od levého mantinelu učinil Milfajt.

51:35

O puk ve středním pásmu si řekl Dolníček, kolem mantinelu ho dovezl za Hyláka a tam jej zanechal beze snahy vstřelit další branku. Třebíč si evidentně brání své dvoubrankové vedení.

51:07

Jakoby se v tuto chvíli zúžilo hřiště na střední pásmo a před brankáře se hra dostává jen sporadicky.

50:07

Hraško po kombinaci ve třetině domácích od modré přestřelil Jekelovu bránu. Vzápětí se k samostatnému průniku odhodlal Havránek a poměrně z velké blízkosti vypálil na pozorného Hyláka.

49:17

Hra se nyní na obou stranách kluziště rozvolnila, chybí vyslovené šance. Třebíč brání dvougólové vedení a Pražanům se zdá se krátí dech.

48:29

O průnik do obranného pásma domácích se pokusil jeden z Pražanů, kterého o puk dokázal připravit David Dolníček.

5:2

Góly a asistencie: 18. R. Erat (Kristl), 20. Psota (Huňa), 37. R. Erat (Dolníček, J. Zdráhal), 41. Milfait (Huňa, Psota), 60. Dolníček – 18. Dušek (Jiránek), 25. Šafránek (Mikulík)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – Lojek, J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Schejbal, Čejka, D. Mikyska, Přibyl – Kristl, Dolníček, R. Erat – Psota, Milfait, Huňa – Dymáček, T. Havránek, Jan Wasserbauer – Paták, Juráň, Kusko.

HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – Pohl, M. Drtina, Andrlík, Štebih, A. Růžička, Hraško, Valík – Mikulík, Šafránek, Dragoun – Jiránek, Chlouba, Dušek – Markovič, Tuominen, Kern – Rys, Kubica, M. Kadlec.

Rozhodca: Wurtherle – Čížek, Křivohlavý.