Livesport Superliga (CZ)

ACEMA Sparta Praha – FAT PIPE Florbal Chodov

6:9

koniec (1:5, 3:2, 2:2)

25.09.2016, 17:00 • Aréna Sparta • 2. kolo • Nikola Matějčková (@Zazicekzaza) cz

Tipsport: 4.06 6.3 1.42

Ode mne je to pro dnešek vše. Užijte si zbytek neděle. (19:09:10)
Střely ve třetí třetině

ACEMA Sparta Praha: 10
FAT PIPE Florbal Chodov: 9
Máme za sebou dramatický zápas. Chodov jednoznačně vyhrál první třetinu, kde byl i suverénně lepším týmem. Zbytek zápasu hovořil nerozhodně nebo spíše lehce pro Spartu. Té ale utekla první třetina, kterou prohráli o čtyři branky a toto manko už nedokázali domácí hráči stáhnout.

59:16

Sparta směřuje všechny síly do útoku a proto se Patrik Dóža dostal do úniku z pravé strany. Pokusil se o kličku, ale Martin Beneš byl připraven.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

Sparta několikrát střílela na branku hostů, ale nikdo ze střelců branku netrefil.

56:35

Patrik Dóža se snažil zakončit svůj průnik, ale domácí brankář mu míček vyrazil.

54:56

Sparta právě vstřelila branku!
Tady bude ještě drama. Michael Rodina a Lukáš Ujhelyi se nechali inspirovat pátou brankou Sparty a provedli naprosto stejně. Rodina přihrál LUKÁŠI UJHELYIMU na levou stranu a ten střelou na bližší tyč stahuje manko na tři branky. Asistence: Michael Rodina.

53:46

Sparta snižuje stav zápasu. Ondřej Svatoš nahrál na levou stranu ROBERTOVI KOŠIROVI a ten střelou z první na bližší tyč střílí pátý gól domácích. Asistence: Ondřej Svatoš.

53:02

Marvánek střílel z půlky hřiště, ale střelu zblokoval jeden z hostujících hráčů.

51:21

Chodov si hlídá stav zápasu a vychází ze zabezpečené obrany. Sparta to bude mít těžké.

49:41

Výtečný zákrok Baráka. Svatoš byl sám před hostujícím gólmanem, ale ten jeho střelu vyrazil ramenem na zadní mantinel.

48:54

Po faulu Sparty na útočné polovině rozehrává Chodov.

46:27

Chodov právě vstřelil branku!
Chodov kráčí za vítězstvím v dnešním utkání. Patrik Dóža přihrál přímo na hůl FILIPA CHMELÍČKA a ten prostřelil domácího brankáře i blokujícího Marvánka. Asistence: Patrik Dóža.

45:45

Sparta by měla začít střílet na bránu a pořádně bránit jinak zápas určitě nevyrovnají.

44:39

Překrásná akce v podání Chodova. Michal Strachota poslal letící přihrávku na PETRA PRAŽÁKA, který ze vzduchu trefil míček do branky domácích. Asistence: Michal Strachota.

42:58

Patrik Dóža byl při úniku sražena na zem. Následuje úklid palubovky.

41:58

Teď měl Beneš štěstí. Míček mu skákal do brány, ale stačil ho zalehnout a zabránit tak další brance Chodova.

FAT PIPE Florbal Chodov: 5
Máme za sebou bláznivý konec druhé třetiny. Sparta byla v druhé třetině aktivnějším týmem, vstřelila gól na začátku třetiny, ale ze své aktivity nedokázala vytěžit více. Chodov pak vstřelil dva rychlé góly a zdálo se, že se Sparta položila. Ta ale dvěma góly za jednačtyřicet vteřin snížila stav na tři branky a podle všeho uvidíme dramatickou třetí třetinu.

40:00

39:55

Sparta se na konci druhé třetiny probouzí. Milan Bína našel krásnou přihrávkou JANA MARVÁNKA a ten střílí čtvrtý gól domácího týmu. Asistence: Milan Bína.

39:14

Sparta odpovídá vzápětí. Stejně jako u druhého gólu Sparty nahrával Lukáš Ujhelyi JAROSLAVU JAROŠOVI, který snižuje na 3:7. Asistence: Lukáš Ujhelyi.

38:52

Chodov utíká už na pět gólů. Marek Vávra přihrál jednoruč PETRU PRAŽÁKOVI, který neměl problém prostřelit přesouvajícího gólmana Sparty. Asistence: Marek Vávra.

36:58

Kašovský byl při napadání velice aktivní a získal pro sebe míček. Snažil se padáčkem překonat Beneše, ale míček přeletěl i celou branku.

35:30

Chodov si bere svoje čtyřbrankové vedení zpět. MICHAL STRACHOTA se dostal k odraženému míčku a překonal domácího gólmana. Bez asistence.

34:55

Hraje se ve výborném tempu a zákroky se začínají přiostřovat. Lehce navíc mají asi domácí, ale ztrácejí ještě tři branky.

34:09

Chodov se dostal za branku Sparty, ale tam byl Patrik Dóža obrán jedním z pozorných obránců Sparty.

31:59

Teď se vyznamenali brankaři na obou stranách. Nejdříve si se střelou ze střední vzdálenosti poradil Barák a následně se Beneš zorientoval v chumlu hráčů a míček chytil.

31:33

I Sparta vysunula napadání a Chodov se nemůže dostat přes půlící čáru.

30:19

Sparta je opět na útočném výletě, ale čistým zákrokem Pražana přišla o míček.

29:12

Po dlouhé době je na útočné polovině Chodov a kombinační hrou se snaží ohrozit branku Beneše, který ve druhé třetině neměl rozhodně tolik zákroků jako v té první.

28:10

Útok Chodova zachytil jeden ze sparťanských hráčů. Málem se dostal k zakončení, ale na poslední chvíli zvládla chodovská obrana míček odstřelit mimo.

27:20

Sparta je opět na útočné polovině. Hráči se snaží dostat přes blok hráčů z Jižního města.

26:58

Akce Chodova ukončena nepřesnou přihrávkou.

26:07

Beneš vyrazil za střelou Chodova a dostal se úplně mimo branku. V brankovišti pak poskakoval míček, ale nikdo z Chodova ho nedokázal usměrnit do prázdné branky.

24:56

Sparta se nadále tlačí k brance hostí. Podaří se jim ještě více snížit nebo dokonce vyrovnat?

23:16

Sparta je za svou aktivitu odměněna. Lukáš Ujhelyi střílel na branku Baráka. Ten ještě dokázal jeho pokus vyrazit, ale na dorážku JAROSLAVA JAROŠE z hranice brankoviště byl již krátký. Asistence: Lukáš Uhhelyi.

22:26

Na začátku druhé třetiny je více ve hře Sparta.

21:14

Ondřej Svatoš se nikým nehlídán dostal na dostřel branky, ale ztroskotal také pouze na Barákovi.

20:13

První vážnou šanci v druhé třetině měla Sparta, ale Kadoch trefil pouze připraveného Baráka v brance.

20:05

Do druhé třetiny nastupuje v domácí brance Martin Beneš.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:48.
Střely v první třetině

ACEMA Sparta Praha: 6
FAT PIPE Florbal Chodov: 13
Sparta vstoupila do utkání lépe a vstřelila první branku, ale Chodov seřídil mířidla a pěti brankami otočil stav zápasu na svou stranu. Uvidíme jestli se Sparta dokáže zvednout k lepšímu výkonu anebo jestli Chodov ještě navýší skóre.

20:00

19:23

Hráč Sparty se dostal do úniku, ale Barák byl na svém místě a střelu zlikvidoval.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:05

Chodov vede už o čtyři branky. PATRIK DÓŽA se postavil k trestnému střílení. Nic extra nevymýšlel, natáhl míček za sebe a vystřelil do horního růžku Kotoučkovy branky. Bez asistence.

18:05

Za sekání v brankovišti je vyloučen Zouzal a je nařízeno trestné střílení.

17:33

Sparta se snaží zkorigovat stav zápasu, ale nedaří se jí zacílit mezi tři tyče.

16:31

Sparta se dostala ke střele z půlky hřiště, ale byla sražená do rohu hřiště.

15:32

Kotlasovu střelu zblokoval Zoukal.

14:37

Rozehrávka Chodova z rohu neohrozila brankáře Sparty.

13:01

Standardní situace Sparty skončila pouze na zadním mantinelu.

12:12

Koutný našel krásným pasem FILIPA CHMELÍČKA, který trefil míček mezi nohy přesouvajícího se Kotoučka. Asistence: Martin Koutný.

11:53

Opět skvělá akce hráčů z Jižního města. Dan Kašovský přihrál přes celou šíři hřiště JANU BĚLOCHOVI, který z voleje neměl nejmenší problém vstřelit branku. Asistence: Dan Kašovský.

11:40

Chodov je momentálně lepší tým na hřišti.

10:07

Krásná akce hostujícího celku. JAN FIALA se dostal k míčku na dostřel Kotoučkovy branky s ničím se nepáral a vymetl horní růžek na vzdálenější tyči sparťanské branky. Asistence: Jan Běloch.

09:45

Útok Sparty z levé strany končí na horní části branky Jana Baráka.

09:03

Chodovu nalila vstřelená branka krev do žil.

07:45

Máme vyrovnáno. Ukázkové řešení situace dva na jednoho. Michal Strachota k sobě přitáhl obránce a poslal skvělou přihrávku MARKU VÁVROVI, který z první uklidil míček pod horní tyčku Kotoučkovi branky. Asistence: Michal Strachota.

07:22

Další standardní situace pro Chodov. Kotouček střelu vyrazil na zadní mantinel.

07:11

Patrik Dóža kličkuje v rohu, ale před bránu se nemůže dostat.

06:34

Hráčům z Jižního města se nepodařilo nasměrovat míček mezi tři tyče a domácí rozehrávají.

06:28

Standardní situace z hranice velkého brankoviště pro Chodov.

05:20

Chodov rozehrával z rohu a s míčkem se dostal až před branku, tam byl pozorný Kotouček.

04:02

Hru zatím tvoří hodně nepřesností.

03:48

Chodov je stále aktivní při napadání.

02:46

Krásná akce domácích končí prvním gólem. Sparta se vymanila z napadání Chodova a skvělou přihrávku Svatoše zužitkoval ROBERT KOŠIR. Asistence: Ondřej Svatoš.

02:20

Sparta se snaží rozjet útok zpoza vlastní brány, ale Chodov výborně napadá.

01:25

...ale naložila s ní špatně.

01:21

Sparta má standardní situaci z dobré pozice...

00:20

Chodov rozjíždí první útočnou akci.

00:01

ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Mart. Beneš) – Kadoch, Marvánek, Zeman, Mart. Rebro, Koščo – Ujhelyi, Zouzal, Hartman – Vrána, Košir, Bína – Rodina, Jaroš, Svatoš – Kareš, Časar, Kalaš – Pruner.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Mück) – Pražan, Běloch, Procházka, Sýkora, Kotlas, Bouša – Maxa, Kašovský, Fiala – Vávra, Vávra, Pražák – Koutný, Chmelíček, Vošta – Dóža, Strachota, Plíhal.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora.
Vítejte u zápasu druhého kola Tipsport Superligy mezi Spartou a Chodovem. Pro Chodov je to první soutěžní zápas, protože jejich první kolo je odloženo na 25.10. proti FbŠ Bohemians. Sparta svůj první soutěžní zápas prohrála na domácí půdě nestačila na itelligence Bulldogs Brno. Uvidíme, kdo si odnese první body do tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:9

Góly a asistencie: 3. Košir (Svatoš), 24. Jaroš (Ujhelyi), 40. Jaroš (Ujhelyi), 40. Marvánek (Bína), 54. Košir (Svatoš), 55. Ujhelyi (Rodina) – 8. Vávra (Strachota), 11. Fiala (Běloch), 12. Běloch (Kašovský), 13. Chmelíček (Koutný), 19. Dóža (t.s.), 36. Strachota, 39. Pražák (Vávra), 45. Pražák (Strachota), 47. Chmelíček (Dóža)

Rozhodca: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora