22.10.2016, 15:09 • Finále • Jan Havlovic (@jeanhavlovic) cz

0:6

Je konec! Niculescuová vítězí na turnaji v Lucemburku!

V závěrečné výměně Kvitová opět předvedla nevynucenou chybu, když poslala míček za základní čáru!

0:5

Obě hráčky svedly dlouho výměnu, na jejímž konci byla nevynucená chyba české tenistky, která tak potřetí ve druhém setu přichází o své podání!

0:4

Rumunská hráčka po další nevynucené chybě Kvitové potvrzuje brejk z předchozího gemu a vede již 4:0.

0:3

Nicuelescuová využívá hned první brejkbol tohoto gemu a podruhé v tomto setu bere své soupeřce podání!

0:2

Niculescuová opět deptala Petru čopovanými údery. Česká tenistka se dlouho držela ve výměně, avšak nakonec poslala míček do sítě!

0:1

Bohužel, Niculescuová vstupuje i do druhého setu velmi dobře, když své soupeřce bere hned v úvodním gemu podání!

4:6

A první sada je u konce! Niculescuová doběhla další kraťas a poté vyhrála přetahovanou na síťi!

4:5

0:0; 4:5 - Petra Kvitová

4:5

Skvěle! Petra si pomohla prvním podáním a následně předvedla povedený volej, kterým ukončuje devátý gem prvního setu!

3:5

Nicuelscuová poslala tvrdé, první podání a Petra poslala return pouze do sítě!

3:4

Kvitová snižuje na rozdíl jediného gemu, neboť rumunské tenistce se nepodařilo poslat return na polovinu své soupeřky.

2:4

Petra se nyní opět dostala do útoku a po několika přesně mířených úderech vybojovala své ztracené podání zpět! Stále je však jeden brejk dole...

1:4

0:0; 1:4 - Monica Niculescuová

1:4

Niculescuová bere podruhé v tomto zápase Petře podání a dostává se do vedení 4:1!

1:3

Niculescuová dostala Petru pod tlak a česká hráčka následně chybovala.

1:2

Niculescuová pomohla své soupeřce slabým returnem, čehož Kvitová využila a snižuje na 1:2.

0:2

I v tomto případě Petra vyslala míček do autu, a tak Niculescuová poměrně snadno potvrzuje předchozí brejk.

0:1

Česká dvojka nezvládla vstup do finálového zápasu a hned v prvním gemu ztrácí své podání!