Talianska Seria A

FC Turín – Lazio Rím

2:2

koniec (1:0)

23.10.2016, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • 9. kolo • Vít Schück (@VitSchuck) cz

Tipsport: 2.1 3.5 3.5

90+2

90+2. Adem LJAJIĆ - 2:2

90+2

FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí vyrovnávají. Na penaltový bod si postavil míč ADEM LJALIĆ a střelou do protipohybu hostujícího brankáře vyrovnává zápas ve druhé minutě nastavení.

85

85. Alessandro MURGIA - 1:2

85

Lazio právě vstřelilo branku!
Lazio Otáčí průběh zápasu na svou stranu. Nejdříve se pokusil o střelu Immobile, ale Hart ještě vytáhl fantastický zákrok, ale z následujícího rohu se již hosté prosazují. Střídající ALESSANDRO MURGIA nedal brankáři šanci a poslal svůj tým do vedení.

72

72. Ciro IMMOBILE - 1:1

72

Je srovnáno. Lazio je za svou aktivitu ve druhém poločase odměněno brankou. Na pravé straně se uvolnil Felipe Anderson. Našel před brankou volného CIRA IMMOBILEHO ten střelou přes hlavu dává branku. Joe Hart byl bez šance.

21

21. Iago FALQUÉ - 1:0

21

Domácí jdou do vedení. Na velmi aktivní straně se uvolnil k milimetrovému centru Davide Zapacosta, který našel ve vápně hlavu IAGA FALQUÉHO a ten přesnou hlavičkou ke vzdálenější tyči otevírá skóre zápasu.

2:2

Góly: 21. Falqué (Zappacosta), 90+2. Ljajić (pen.) – 72. Immobile (Anderson), 85. Murgia (Anderson)

Karty:   30. A. Barreca (TUI), 62. Belotti (TUI) – 60. Parolo (LAZ), 90+2. Cataldi (LAZ)

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:14.

FC Turín: Hart – Zappacosta, Rossettini, Castán, A. Barreca – Benassi (C) (81. Maxi López), Valdifiori (89. Boyé), Baselli (74. Obi) – Falqué, Belotti, Ljajić.
Náhradníci: D. Padelli, Cucchietti – Bovo, Acquah, Maxi López, Josef Martínez, Vives, Obi, Moretti, De Silvestri, Boyé, Ar. Ajeti.

Lazio Rím: Marchetti – Basta (57. Đorđević), Wallace, Hoedt, Patric – Cataldi, Parolo, Lulić – Anderson (89. Prce), Immobile, Beldé (80. Murgia).
Náhradníci: Strakosha, Vargić – Đorđević, Alberto, Leitner, C. Lombardi, Freitas, Prce, Murgia.