Tenis

Turnaj majsteriek (tvrdý povrch)

Karolína Plíšková – Garbiñe Muguruza

2:1 6:2, 6:7 (4), 7:5

24.10.2016, 16:52 • Singapore Indoor Stadium, Singapore • Biela skupina • Martin Augustin (@ogy_16) cz

: 1.8 2.44

S konstatováním, že Karolína Plíšková vyhrála prakticky prohraný zápas, se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera! (19:36:36)
Karolína Plíšková tak předvedla fantastický comeback a připisuje si na turnaji mistryň první vítězství. To znamená, že se ve středu utká s Ruskou Svetlanou Kuzněcovovou, která po podobném dramatu přehrála Polku Radwaňskou.
Skončil bláznivý zápas se šťastným koncem pro český tenis! Karolína Plíšková ovládla první set, ve druhém setu vedla 3:1, ale pak byla dlouho lepší hráčkou Garbiñe Muguruzaová. Ta získala druhou sadu v tiebreaku a ve třetí vedla 4:0 a 5:2. Karolína Plíšková však následně získala pět gemů v řadě a slaví neskutečně vydřené vítězství!

Konec zápasu

7:5

Karolína Plíšková to dotáhla do konce! Zápas ukončila čistou hrou na servisu soupeřky. Opravdu neskutečný obrat české tenistky ve třetím setu! Skvěle Karolíno!

40-0

Další parádní return! Ten dopadl na čáru a Karolína Plíšková má tři mečboly! To je neskutečný zvrat!

30-0

Fantastický return z těžké pozice! Karolína Plíšková vede třicet nula na servisu soupeřky!

15-0

Z dlouhé výměny se jako první vyhodila Muguruzaová.

6:5

Konec přestávky, podávat bude Garbiñe Muguruzaová.

6:5

Následuje přestávka a výměna stran.

6:5

Výborný servis a následoval neméně dobrý forhend. Karolína Plíšková otáčí skóre setu a pod tlakem je rázem Muguruzaová! No, to je panečku zápas!

40-30

Muguruzaová dokázala vrátit hodně kvalitní servis, navíc tak, že Plíšková nemohla hned útočit. Do ofenzivy naopak přešla Španělka a získala další fiftýn.

40-15

Muguruzaová se nenechala rozhodit páskou a bekhend trefila do protipohybu Plíškové.

40-0

Muguruzaová byla příliš dlouhá a Plíšková má tři gemboly na 6:5.

30-0

Plíšková si pomohla servisem na tělo.

15-0

Přímý bod Karolíny.

5:5

Garbiñe Muguruzaová se ovšem následně vyhazuje a Karolína Plíšková je plnohodnotně zpět ve hře! Ve třetím setu prohrávala už 0:4, ale teď je to 5:5!