Tenis

Turnaj majsteriek (tvrdý povrch)

Karolína Plíšková – Garbiñe Muguruza

2:1 6:2, 6:7 (4), 7:5

24.10.2016, 16:52 • Singapore Indoor Stadium, Singapore • Biela skupina • Martin Augustin (@ogy_16) cz

: 1.8 2.44

7:5

Karolína Plíšková to dotáhla do konce! Zápas ukončila čistou hrou na servisu soupeřky. Opravdu neskutečný obrat české tenistky ve třetím setu! Skvěle Karolíno!

40-0

Další parádní return! Ten dopadl na čáru a Karolína Plíšková má tři mečboly! To je neskutečný zvrat!

5:5

Garbiñe Muguruzaová se ovšem následně vyhazuje a Karolína Plíšková je plnohodnotně zpět ve hře! Ve třetím setu prohrávala už 0:4, ale teď je to 5:5!

3:5

No vida! Zápas ještě bude pokračovat. Na Muguruzaovou asi dolehla tíha okamžiku.

30-40

Garbiñe Muguruzaová trefila první servis a má mečbol!

2:5

Karolína Plíšková navíc kazí poměrně snadný forhend a zahazuje tak to, co získala v předchozím gemu. Opravdu velká škoda.

2:4

Vynikající return Plíškové! Muguruzaová sice přitvrdila i na druhém servisu, ale nebylo ji to nic platné. Tohle by mohlo Karolíně pomoci.

0:3

Bekhendem do odkryté poloviny kurtu zakončila Garbiñe Muguruzaová tento gem. Tohle už je pro Plíškovou hodně špatné!

0:1

Statistiky druhého a smolného setu z pohledu Karolíny.

0:1

Muguruzaová začíná třetí set brejkem! Oproti prvnímu setu je teď na kurtu úplně jiná hráčka!

6:7

Garbiñe Muguruzaová nakonec ovládla tiebreak a o vítězce zápasu tak rozhodne až třetí sada!

4-6

Muguruzaová má dva setboly!

4:5

Fantazie! Karolína Plíšková rebrejkla svou španělskou soupeřku.

4:5

To byla fantazie! V jedné z nejdelších výměn zápasu vytáhla Plíšková famózní forhend po lajně a udržela se tak ve druhém setu!

3:5

Muguruzaová držela míček ve hře tak dlouho, až Plíšková chybovala! Španělka uhrála čtvrtý gem v řadě a má na dosah vyrovnání stavu utkání!

3:3

To je škoda! Plíšková pokazila volej a poprvé v utkání přichází o svůj servis.

1:0

Karolína hned z kraje druhého setu brejkla svou soupeřku!

1:0

Ani tenhle bekhend Muguruzaové nepřelezl pásku! Karolína Plíšková vstupuje do druhé sady dalším brejkem!

6:2

Karolína Plíšková trefila servis na tělo soupeřky a končí tak první set. Výborně!

40-30

Rodačka z Loun si nádherným bekhendem podél lajny vypracovala setbol! Skvělý úder ze strany Karolíny Plíškové.

40-30

Nádherný bekhend Karolíny! Ten skončil přesně na boční lajně a je tu setbol!

A-40

Následuje ale další chyba Španělky na bekhendu. Tento typ úderu ji dnes dělá velké problémy. Druhý setbol Plíškové!

40-30

To Muguruzaová zahrála forhend do deblového koridoru a bude čelit setbolu!

4:1

Muguruzaová příliš často chybuje a zatím tak nemá proti Plíškové šanci! Ta vede už o dva brejky.