DFB-Pokal

1. FC Kolín nad Rýnom – TSG 1899 Hoffenheim

2:1

koniec po predl. (1:1)

26.10.2016, 20:45 • Rhein-Energie-Stadion, Köln • 2. kolo • Jakub Vais (@KubaVais) cz

92

92. Anthony MODESTE - 2:1

92

Köln právě vstřelil branku!
To je parádní vstup do prodloužení! Hned první útočná akce končí totiž brankou domácích, kterou dal po střílené přihrávce před branku ANTHONY MODESTE!

36

36. Risse (KLN) - 1:1

36

Domácí se dočkali za aktivitu posledních minut zaslouženého vyrovnání! MARCEL RISSE rozehrál parádně standardní situaci a nedal Baumannovi nárok!

8

8. Huebner (HOF) - 0:1

8

Hoffenheim právě vstřelil branku!
Po druhém rohovém kopu sice nedošlo k přímému ohrožení branky, akce hostů však pokračovala a BENJAMIN HÜBNER hlavou uklidil další centr za Hornova záda.

2:1

Góly: 36. Risse, 92. Modeste – 8. Hübner

Karty:   90+2. Hector (KLN), 97. Modeste (KLN) – 33. Demirbay (HOF), 113. Szalai (HOF)

Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:13. Střely mimo: 9:6. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 17:15.

1. FC Kolín nad Rýnom: Horn – Olkowski, Sörensen, Mavraj, Rausch – M. Lehmann(C) (62. Özcan), J. Hector – Risse, Zoller (99. Maroh) – Rudnevs (105+1. Heintz) , Modeste.
Náhradníci: Kessler – Heintz, Maroh, Hartel, Jojic, Özcan, Guirassy.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Süle, Vogt, B. Hübner (104. Szalai) – Nad. Amiri (86. Vargas), Rudy, Zuber – Demirbay, Rupp (64. Toljan) – Wagner, Kramaric.
Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Schär, Polanski, Vargas, Tolian, Szalai.

Rozhodca: Fritz – Schaal, Pelgrim