Taliansky pohár

US Palermo – Spezia Calcio

0:0

koniec po penal. (4:5) (0:0)

30.11.2016, 15:00 • Stadio Renzo Barbera, Palermo • 4. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom) cz

Fortuna: 2.22 3.05 3.5

6. séria 4:4

Rispoli přestřelil bránu a Spezia může rozhodnout!

118

Robin Quaison sestřelil jednoho z hráčů Speziy a viděl žlutou kartu.

113

Roberto Vitiello viděl po ostrém skluzu na Okerekeho druhou žlutou kartu a Palermo bude dohrávat zbytek zápasu o deseti.

108

Roberto Vitiello fauloval nedaleko šestnáctky a po inkasování žluté karty bude Spezia zahrávat nebezpečný volný přímý kop.

107

107. Migliore nedokázal z úhlu propálit Fulignatiho.

107

Migliore mohl rozhodnout, jeho přízemní střelu z levé strany šestnáctky ale skvělým zákrokem vyrazil Fulignati a následná dorážka Sciaudoneho zamířila nad!

105+1

Nad rámec první poloviny prodloužení byla nastavena 1 minuta a Palermo mohlo udeřit z volného přímého kopu, jehož rozehrávky se ujal Diamanti, který skvěle točil míč k přední pravé tyči, Chichizola byl u ní ale včas a uchránil svůj tým od pohromy!

103

Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Giuseppe Mastinu, přichází Daniel Sciaudone.

93

93. Střídající Alessandro Diamanti pálil po zemi do boční sítě.

93

Sallai krásně pronikl na pravé straně šestnáctky mezi trojici protihráčů a Alessandro Diamanti po jeho zpětné přihrávce usměrnil míč přízemní střelou do boční sítě!

91

Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Norbert Balogh.

90+3

90+3. Sallai v nastavení zahodil druhou obrovskou šanci!

90+3

Běží poslední minuta nastavení a před námi je zřejmě prodloužení, které mohl odvrátit Alessandro Diamanti, jeho technická střela z pravé strany šestnáctky ale zamířila těsně vedle vzdálenější levé tyče!

90+2

Sallai se uprostřed pokutového území dostal k odraženému míči a přízemní střelou mířil přesně k levé tyči, jeden z hráčů Speziy ji ale dokázal špičkou kopačky vychýlit mimo!

88

88. Sallai mohl rozhodnout, jenže zamířil těsně mimo!

88

Sallai se na konci 87. minuty ocitl v obrovské šanci, jeho přízemní střela ze středu šestnáctky ale těsně zamířila vedle vzdálenější levé tyče!

83

83. Quaison a jeho pěkná technická střela z přímáku.

83

Quaison rozehrál volný přímý kop a technickou střelou dobře točil míč do bližšího levého horního rohu brány, Chichizola tam byl ale včas a pravou rukou míč vyrazil nad břevno!

82

Nahuel Valentini sestřelil v blízkosti šestnáctky ostrým skluzem Alessandra Diamantiho a Palermu bude moci udeřit z volného přímého kopu.

78

Pezzella upadl na levé straně pokutového území po souboji s Gallim, penalta se ovšem nepískala!

76

Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Juri Cisotti, přichází David Okereke.

75

Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Ouasim Bouy, přichází Haitam Aleesami.

71

Střídání v týmu ASD Spezia Calcio 2008: ze hřiště odchází Jaime Báez Stabile, přichází Alessandro Piu.

70

70. Cisotti nedokázal prostřelit vybíhajícího Fulignatiho.

70

Cisotti se po krásném přiťuknutí spoluhráče uprostřed šestnáctky ocitl v obrovské šanci, vybíhajícího brankáře Fulignatiho ale propálit nedokázal!

65

Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Simone Lo Faso, přichází Alessandro Diamanti.

57

Simone Lo Faso zatáhl za dres unikajícího Mastinu a stal se prvním potrestaným hráčem dnešního zápasu.

40

40. Migliore si couvl a předvedl nádherný pohotový volej.

40

Migliore si na hranici šestnáctky dobře couvl, aby krásný centr z pravé strany napálil z voleje přízemní střelou přesně k levé tyči, Fulignati ale předvedl fantastický reflexivní zákrok a jeho pokus vyrazil na rohový kop!

27

27. Cisotti v pokutovém území pálil vpádu těsně mimo.

27

Cisotti se v pokutovém území krásně otočil s míčem, a přestože se ocitl po souboji s jedním z protihráčů na trávníku, pravačkou po zemi poslal míč těsně vedle pravé tyče! To byla první opravdu velká šance zápasu.

11

11. Báezovi po krásném dlouhém kolmém pasu a náběhu za obranu nevyšlo zpracování. U míče byl první Fulignati.

11

Báez si mezi dvěma obránci naběhl na krásný dlouhý pas za obranu, jenže mu nevyšlo zpracování a u míče byl jako první po včasném výběhu brankář Fulignati!

0:0

Karty:   57. Faso (PLM), 108. Vitiello (PLM), 118. Quaison (PLM) – 82. Valentini (SPZ)   113. Vitiello (PLM)

4:5   Francesco Migliore (SPZ)

US Palermo: Fulignati – Rispoli, Goldaniga, Vitiello (C), Pezzella (91. Balogh) – Gazzi – Hiljemark, Bouy (75. Aleesami) – Sallai, Lo Faso (65. Diamanti) – Quaison. (4-1-2-2-1)
Náhradníci: Posavec – Chochev, Jajalo, Anđelković, Nestorovski, Morganella. Trenér: Roberto De Zerbi.

Spezia Calcio: Chichizola – De Col, Valentini, Ceccaroni, Migliore (C) – Galli, Deiola, Vignali – Mastinu (103. Sciaudone) – Cisotti (76. Okereke), Báez (71. Piu). (4-3-1-2)
Náhradníci: Fontana – Maggiore, Demofonti, Barbato, Candela, Suleiman, Croschianti, Valentini. Trenér: Domenico De Carlo.

Rozhodca: G. Aureliano. Asistenti: S. Longo, F. Fiore. Čtvrtý rozhodčí: A. Di Paolo