3:0

koniec (1:0)

30.11.2016, 21:00 • 4. kolo • Jan Prošek cz

Fortuna: 1.57 3.8 6.1

Domácí fotbalisté tento zápas vyhrávají 3:0. Velkou zásluhu má na výhře Patrick Schick, který vstřelil dvě branky. Hosté hráli sympaticky, snažili se snížit, ale nepodařilo se jim to. Domácí postupují dál. (22:54:21)

Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí vedou již o tři branky. Na konci pohledné akce stál PATRICK SCHICK. Jeho zakončení bylo povedené. Hostující obrana nyní totálně nezvládla situaci.

90

Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik a zda sudí nastaví.

88

Žlutou kartu dostává Federico Melchiorri (Cagliari Calcio).

88

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhém poločasu. Zápas se v poklidném tempu dohrává.

86

Hosté se dostali ke střele ze střední vzdálenosti, domácí brankář Puggioni neměl se zakončením problém.

85

Ani jeden celek už nemá k dispozici střídání, volný kop budou rozehrávat domácí.

84

Cagliari Calcio se snaží něco s výsledkem udělat, domácí defenziva nyní hraje velmi dobře.

83

Domácí Dodo' zůstává ležet na hrací ploše, věřme, že bude v pořádku.

82

Domácí brankář rozehrávkou podpořil rychlejší přechod z obranné na útočnou polovinu.

80

Dostáváme se do finální fáze zápasu, do konce zbývá deset minut. Sudí k prvnímu poločasu nenastavoval, a tak jsem velmi zvědavý, jak to bude nyní.

79

Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Davide Di Gennaro, přichází Federico Serra.

79

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Vasco Regini, přichází Luka Krajnc.

78

Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Illia Briukhov, přichází Roberto Biancu.

76

Sampdoria kombinuje na polovině hrací plochy a po rychlé akci se jeden z hráčů dostal do zakončení. Střelecký pokus to nebyl nejhorší, ale chyběla přesnost.