3:0

koniec (1:0)

30.11.2016, 21:00 • 4. kolo • Jan Prošek cz

Fortuna: 1.57 3.8 6.1

Domácí fotbalisté tento zápas vyhrávají 3:0. Velkou zásluhu má na výhře Patrick Schick, který vstřelil dvě branky. Hosté hráli sympaticky, snažili se snížit, ale nepodařilo se jim to. Domácí postupují dál. (22:54:21)

Sampdoria právě vstřelila branku!
Domácí vedou již o tři branky. Na konci pohledné akce stál PATRICK SCHICK. Jeho zakončení bylo povedené. Hostující obrana nyní totálně nezvládla situaci.

90

Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik a zda sudí nastaví.

88

Žlutou kartu dostává Federico Melchiorri (Cagliari Calcio).

88

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhém poločasu. Zápas se v poklidném tempu dohrává.

86

Hosté se dostali ke střele ze střední vzdálenosti, domácí brankář Puggioni neměl se zakončením problém.

85

Ani jeden celek už nemá k dispozici střídání, volný kop budou rozehrávat domácí.

84

Cagliari Calcio se snaží něco s výsledkem udělat, domácí defenziva nyní hraje velmi dobře.

83

Domácí Dodo' zůstává ležet na hrací ploše, věřme, že bude v pořádku.

82

Domácí brankář rozehrávkou podpořil rychlejší přechod z obranné na útočnou polovinu.

80

Dostáváme se do finální fáze zápasu, do konce zbývá deset minut. Sudí k prvnímu poločasu nenastavoval, a tak jsem velmi zvědavý, jak to bude nyní.

79

Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Davide Di Gennaro, přichází Federico Serra.

79

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Vasco Regini, přichází Luka Krajnc.

78

Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Illia Briukhov, přichází Roberto Biancu.

76

Sampdoria kombinuje na polovině hrací plochy a po rychlé akci se jeden z hráčů dostal do zakončení. Střelecký pokus to nebyl nejhorší, ale chyběla přesnost.

75

Hostující celek dál sympaticky bojuje, snaží se snížit, ale domácí fotbalisté mu nedávají mnoho prostoru.

73

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Filip Djuricic, přichází Dennis Praet.

71

71. Patrick SCHICK - 2:0

71

Domácí se dostávají do vedení o dva góly. PATRICK SCHICK dostal výbornou přihrávku do běhu, počkal si na pohyb brankáře a zakončil s lehkostí sobě vlastní.

70

Sampdoria kombinuje na polovině hrací plochy a snaží se hrát co nejdále od své vlastní branky.

69

Do ojedinělé šance se nyní probojovali hosté, rychlou akci zakončoval Niccolo' Giannetti. Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.

9:0, tak vypadá statistika střel na branku. Domácí jsou v tomto směru jednoznačně aktivnější.

65

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, šancí je k vidění málo. Ani jeden celek se nikam nežene, čeká se na chybu.

62

Cigarini hraje dnes velmi aktivně, dostává se do zakončení, akce připravuje pro spoluhráče. Podobně jako český Schick.

60

Půlhodina hry je před námi. Hosté zlepšili proti prvnímu poločasu hru, domácí dál ale pokračují ve výborné taktické hře.

58

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ricardo Alvarez, přichází Bruno Fernandes.

57

Domácí Filip Djuricic nechal na hřišti málem plíce. S míčem prchl přes velkou část trávníku, probojoval se ke střele. Míč z jeho kopačky zamířil vysoko nad. Ale parádní akce tohoto fotbalisty.

56

Žlutou kartu dostává Luca Cigarini (UC Sampdoria).

56

Ante Budimir se dostal do výborné střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

54

Domácí musí myslet na obranu, neboť při ztrátě míče hosté velmi rychle podnikají útočné výpady.

52

Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Andrea Mastino, přichází Vasco Oliveira.

52

Cagliari Calcio zlepšilo svou hru, nyní hraje aktivněji a dokáže se sem tam vypracovat zajímavou pozici. S zakončením je to stále stejný příběh.

49

Mirko Eramo hledal centrem před branku nabíhajícího Schika. To byl ale tento muž musel mít výrazně přes dva metry a ještě chůdy k tomu.

49

Na polovině hrací plochy kombinují domácí, Ricardo Alvarez.

48

Federico Melchiorri hlídkoval před brankou domácích, ale centr k němu nepřilétl.

46

Hned po začátku druhých pětačtyřiceti minut se domácí probojovali do šance, ale Schick musel míč nechat, jinak by byl v postavení mimo hru.

46

První poločas nabídl jednu jedinou branku, k velké radosti ji vstřelili domácí fotbalisté, kteří tak odcházejí z hrací plochy spokojenější. Hosté musí výrazně přidat, pokud chtějí pomýšlet na vyrovnání.

45+0

45

Ante Budimir se ke střele propracovat nedokázal, výborně hrál hostující obránce.

45

Probíhá poslední minuta prvního poločasu, uvidíme, kolik a zda sudí nastaví.

43

Po faulu hostujícího hráče mají domácí k dispozici volný přímý kop z dobré pozice. Luca Cigarini se pokusil o střelu na vzdálenější tyč, branku ovšem minul. Následovat bude odkop od branky.

41

Ante Budimir zakončoval akci domácích, kterou vypracoval český hráč. Zakončení bylo nepřesné.

40

Po centru z levé strany vyskočil nejvýše hostující Niccolo' Giannetti, jehož hlavička končí asi tak o metr a půl nad brankou.

38

V poklidném tempu se dohrává první poločas, hostující celek se snaží, ale nemůže se propracovat do výrazněji šance. Střel na branky není mnoho.

35

Dál pokračuje domácí aktivní hra, Cagliari Calcio se nemůže dostat do herní pohody. Fanoušci vytvářejí neustálým fanděním výbornou kulisu.

33

Patrick Schick odvedl pořádný kus práce, navázal na sebe hráče a vyzval ke skórování Angela Palomba. Ten ovšem trefil z těžké pozice brankovou konstrukci.

31

Další domácí hráč, Luca Cigarini, se probojoval do zakončení, ael minul branku. Na druhé straně byl podobně nepřesný Niccolo' Giannetti.

29

Ricardo Alvarez, autor první branky zápasu, se nyní znovu dostal do zakončení. Tentokrát však brankář soupeře dokázal míč zastavit.

28

Hostující celek měl k dispozici volný kop, rozehrával Andrea Mastino. Jeho střelecký pokus byl zblokovaný zdí.

27

Žlutou kartu dostává Vasco Regini (UC Sampdoria).

25

Davide Di Gennaro to vzal na sebe, pokoušel se něco vymyslet před brankou domácích, nakonec se utopil v kličkách. Směr hry se rychle otáčí.

24

Po rohovém kopu následovat centr před branku Calcia, ale hostující obrana si dokázala poradit. Brankář Rafael nakonec zasahovat nemusel.

23

Domácí celek kontroluje hru, velmi dobře hraje před brankou soupeře Schick, který si dokáže vytvořit střeleckou pozici sám, ale také velmi dobře přihrává a hledá spoluhráče.

20

UC Sampdoria pokračuje v aktivní hře, hostující celek se musí bránit. Domácí hrají velmi dobře před oběma brankami.

18

Patrick Schick mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na lépe postaveného Ante Budmira, jehož rána na vzdálenější tyč jen o malý kousek minula cíl.

17

Christian Puggioni odkopává míč od branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, k míči se dostal Schick, který v souboji s obránci o míč přišel.

16

Fanoušci dál ženou domácí fotbalisty k aktivní hře vstřelení dalšího gólu. Hostující celek se musí bránit tlaku soupeře.

13

13. Ricardo ALVAREZ - 1:0

13

Aktivněji hrající domácí celek se dostává ve třinácté minutě do vedení. Rychlou akci svého týmu zakončil přesnou střelou do rohu branky RICARDO ALVAREZ.

13

Po faulu na polovině hrací rozehrávají domácí.

11

Míč se do zámezí odrazil od hostujícího hráče. Sampdoria má k dispozici vhazování na útočné polovině. Velmi rychle ale Cagliari otočilo směr hry a brankář Puggioni musel zasahovat.

10

Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek do do výrazných šancí nežene. Více ze hry mají domácí fotbalisté.

8

Patrick Schick se dostal do střelecké pozice, ale jeho hlavička mířila jen malý kousek od branky, nechybělo mnoho a domácí se dostali do vedení díky gólu českého hráče.

7

Bartosz Salamon se pokoušel hru přenést z levé na pravou stranu, ale jeho centr nebyl nejpřesnější.

6

Další zajímavý centr vymyslet Ante Budimir, ale před brankou, kam směřoval míč, nebyl připravený nikdo z jeho spoluhráčů pro zakončení.

5

Hostující brankář musel na konci páté minuty znovu zasahovat, domácí fotbalisté jsou podstatně aktivnější.

4

Domácí měli k dispozici volný kop, Rafael měl velké problémy se střeleckým pokusem Filipa Djurcice.

2

Gianni Munari se pokoušel zakončil rychlou kombinaci hostujícího celku, Sampdoria rychle dopravila míč do bezpečné vzdálenosti.

1

Hostující celek vhazoval na útočné polovině, ale obrana domácích si rychle dokázala poradit.

1

UC Sampdoria: Puggioni – Eramo, Palombo, Regini, Dodo', Djuricic, Cigarini, Linetty, Alvarez, Budimir, Schick
Náhradníci: Tozzo, Krapikas – Amuzie, Barreto, Muriel, Fernandes, Pereira, Krajnc, Praet, Vrioni, Torreira, Skriniar

Cagliari Calcio: Rafael – Dessena, Briukhov, Salamon, Mastino, Antonini Lui, Di Gennaro, Munari, Barella, Giannetti, Melchiorri
Náhradníci: Colombo, Crosta – Oliveira, Arras, Biancu, Pennington, Serra, Volteggi.
Domácí vyhráli z posledních pěti zápasů dva. Porazili Inter 1:0 a Sassuolo 3:2. Prohráli s Juventusem 1:4. Remízy byly dvě. S Fiorentinou 1:1 a Crotone rovněž 1:1.
Hostující celek z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Palermem 2:1 a Udinese 2:1. Nestačil na Lazio 1:4, Turín 1:5 a Chievo 0:1.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek všem fanynkám a fanouškům fotbalu. V tomto zápase Italského poháru proti sobě nastoupí UC Sampdoria a Cagliari Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.